Project Description

ویلای مدرن دامون

800 متر زمین ، 160 متر زیربنای

مساحت

مدرن

سبک معماری

گروه ویلارو

معمار

فرزاد آقای

طراح داخلی

رویایی خود را زندگی کنید

در خدمت شما عزیزان و همراهان گرامی گروه مشاورین و مهندسین ویلارو هستیم

در ادامه به معرفی و بررسی یکی از ویلاهای شیک و زیبای تهران با طراحی خاص و کم نظیر می پردازیم. این ویلا با معماری خاص و اصیل در بهترین منطقه غرب تهران بنا شده که یکی از بزرگترین مزایای آن این است که تنها 15 دقیقه با بزرگراه تهران کرج فاصله دارد.

این باغ ویلای 800 متری فوق العاده زیبا با 160 متر زیر بنا، دارای حیاطی درختکاری شده بوده که هر 4 فصل سال به نوعی بر زیبایی این باغ ویلا می افزایند.

ویلای لوکس دامون با معماری بی نظیر و مهندسی ساز دارای 3 اتاق خواب، 2 مستر و آشپزخانه مدرنی به همراه کابینت هایی ایتالیایی می باشد که جلوه ویژه ای به نمای این ملک می افزایند.

یکی از مهمترین نکات به هنگام خرید ویلا و مسکن موقعیت جغرافیایی و امکانات رفاهی آن ناحیه می باشد که بسیار حائز اهمیت است. وجود این ویلای فول امکانات در منطقه غرب تهران موجب شده که صاحب این بنا دسترسی آسانی به مراکز پزشکی و رفاهی داشته باشد.

علاوه بر این موارد می توان ادعا نمود در هنگام ساخت این ویلا از متریالی با بهترین کیفیت استفاده شده به همین خاطر از لحاظ ایمنی کاملا مطمئن بوده و جای نگرانی وجود نخواهد داشت.

استخر کاشی چهار فصل به همراه تصفیه خانه موجب شده که بتوانید از این استخر در همه ی فصول سال بهره گرفته و لذت ببرید. از دیگر آپشن های این ویلا می توان به وجود وسایل زندگی و مبلمان در آن اشاره نمود.

همچنین در فصول سرد سال که نیاز به محیطی گرم و دلچسب می باشد، برای ایجاد دمایی متعادل در خانه سیستم Package در نظر گرفته شده است تا گرمایی ویژه در محیط خانه پخش نماید.

لازم به ذکر است که تمام انشعاب این باغ ویلا به صورت کامل است.

اگر به دنبال زندگی رویایی در کنار بهره مندی از امکانات ویژه در شهر تهران می باشید، تنها کافی است تا با تیم مهندسین ویلارو تماس حاصل کرده و اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

درخواست بازدید

گالری

خوشحالی ما ساخت ایده ال شماست

با ما در تماس با شید.

تماس با ما