Project Description

ویلای مدرن دژاوو

1000 متر زمین، 470 متر زیربنای دوبلکس

مساحت

مدرن

سبک معماری

گروه ویلارو

معمار

فرزاد آقای

طراح داخلی

رویایی خود را زندگی کنید

در خدمت شما عزیزان و همراهان گرامی گروه مشاورین و مهندسین ویلارو هستیم

در ادامه با ما همراه باشید تا به معرفی دیگری از ویلای نوساز و مدرن بپردازیم. ویلای دژاوو جدید نوعی ویلای شهرکی بوده که در بهترین منطقه ساخته شده است. مهندسین برای ساخت این ویلا، از 1000 متر زمین محوطه، 470 متر زیر بنا به این ویلا اختصاص داده اند.

از این 470 متر زیر بنا، 120 متر مختص به سالن بوده که ارتفاع آن تا سقف حدود 4 متر است. لازم به ذکر است که باغ ویلای دژاوو جدید دارای 4 مستر با طراحی بی عیب و نقص می باشند.

در هنگام ساخت این ویلا از متریالی باکیفیت استفاده شده که برای تصدیق این جمله می توان به بکارگیری کابینت ترک در آشپزخانه آن اشاره نمود.

از امکانات تفریحی این باغ ویلا در کنار سیستم موزیک حرفه ای می توان به روف گاردنی با چشم انداز فوق العاده زیبا به سطح شهر، جکوزی همکف و سونا خشک اشاره نمود. علاوه بر این موارد به دلیل وجود تصفیه خانه می توانید در تمام فصول گرم و سرد سال از استخر تمام کاشی این باغ ویلای بی نظیر بهره ببرید.

همچنین در دوره همی های دوستانه نیز خود می توانید از 3 باربیکیو مقرر در ویلای دژاوو جدید استفاده کنید.

برای یکنواختی گرما در سطح ویلا به ویژه در فصول سرد سال از سیستم گرمایشی دژاوو جدید استفاده شده است اما در کنار این مورد آتشگاه سنگی نیز بکار گرفته شده تا شما عزیزان بتوانید در فصول سرد سال نهایت لذت را از گرمای آتش ببرید.

یکی از مهمترین مزایای این ویلا در مقایسه با ویلاهای دیگر وجود سیستم BMSI می باشد. بکارگیری این سیستم در ساختمان نه تنها در کاهش مصرف انرژی نقش داشته بلکه موجب افزایش امنیت  نیز می شود. البته لازم به ذکر است که این باغ ویلای دارای نگهبان شبانه روزی نیز می باشد.

برای زیباسازی محوطه باغ نیز از آلاچیق های زیبایی استفاده شده که می توانید در آن ساعاتی را به خوشی بگذرانید.

درخواست بازدید

گالری

خوشحالی ما ساخت ایده ال شماست

با ما در تماس با شید.

تماس با ما