Project Description

ویلای مدرن طلوم

500 متر زمین، 200 متر زیربنای دوبلکس

مساحت

مدرن

سبک معماری

گروه ویلارو

معمار

فرزاد آقای

طراح داخلی

رویایی خود را زندگی کنید

همراهان عزیز و گرامی گروه مشاورین و مهندسین ویلارو

قصد داریم شما را با یکی از ویژه ترین ویلاهای لوکس در قلب منطقه ییلاقی تهراندشت، واقع در غرب استان البرز آشنا کنیم. ویلای دوبلکس طلوم با 500 متر مربع زمین و زیربنای 200 متر مربعی، دارای فضای بسیار مناسبی است.

ویلای لوکس طلوم با 2 خواب مستر، توسط درختان مشجر محصور شده است و فاصله 15 دقیقه ای تا بزرگراه تهران-کرج دارد. ویلای طلوم دارای آشپزخانه ای مجهز از جمله کابینت ترک، شیرآلات عالی و لوازمی است که از بهترین نوع چوب ساخته شده و می توان گفت در نوع خودش بی نظیر به حساب می آید.

ویلای دوبلکس طلوم امکانات جانبی بسیار زیادی هم دارد. برای مثال استخر آن قابلیت استفاده در هر چهار فصل را دارد و دارای تصفیه خانه مجهز است که کاشی های با کیفیت در همه جای استخر به چشم می خورد.

در نزدیکی استخر ویلای دوبلکس طلوم، آلاچیق زیبایی قرار دارد که منظره دلنشینی به ویلا بخشیده است. البته نمی توان از آتشگاه سنگی و مدرن مشرف به باغ گذشت زیرا جذابیت ملک را دو چندان کرده است.

باغ ویلای طلوم دارای نگهبان شبانه روز است و به همین جهت امنیت ملک و باغ در بالاترین حد قرار دارد. همینطور می توان به این موضوع اشاره کرد که انشعابات ملک کامل است.

درخواست بازدید

گالری

خوشحالی ما ساخت ایده ال شماست

با ما در تماس با شید.

تماس با ما