Project Description

ویلای مدرن ماربل

700 متر زمین ، 165 متر زیربنای

مساحت

مدرن

سبک معماری

گروه ویلارو

معمار

فرزاد آقای

طراح داخلی

رویایی خود را زندگی کنید

همراهان عزیز و گرامی گروه مشاورین و مهندسین ویلارو

می خواهیم یکی از بهترین و مدرن ترین باغ ویلاهای لوکس در قلب منطقه ییلاقی تهراندشت به متراژ 700 متر مربع (زیربنای 165 متر مربع) را به شما معرفی کنیم.

ویلای لوکس ماربل نوساز با 2 خواب مستر است که از بهترین متریال ها و به دست بهترین مهندسان معماری ساخته شده و از با کیفیت ترین سازه های نوین در ایران به حساب می آید. ویلای ماربل همچنین دارای آشپزخانه ای با امکانات (کابینت ایتالیایی، سینک گرانیت و کمد دیواری ممبران) است که فضای خاصی را به ویلا بخشیده است.

لازم به ذکر است که ویلای ماربل، مبله به همراه تمام وسایل و احتیاجات لازم است.

ویلای ماربل 700 متر مربعی دارای امکانات زیادی نظیر استخر روباز است که موتورخانه کاملا مجهز آن این اجازه را می دهد تا خریداران عزیز در هر چهار فصل قادر به استفاده از امکانات استخر باشند. همچنین در مجاورت استخر ویلای ماربل، آلاچیق چوبی بسیار زیبایی تعبیه شده که شبانه روز می تواند مکانی برای آرامش گرفتن باشد.
از آنجایی که مهندسان معماری هنگام ساخت اهمیت بسیار بالایی به زیبایی ویلا قائل بوده اند، نورپردازی دلنشینی طراحی کرده اند که فضای ویلا را بسیار خاص و ویژه می کند.

باغ ویلای ماربل به دلیل داشتن نگهبانی شبانه روزی، از امنیت بسیار بالایی برخوردار است و تردد در این مکان به بهترین نحو کنترل می شود. همینطور انشعابات ملک کامل است

درخواست بازدید

گالری

خوشحالی ما ساخت ایده ال شماست

با ما در تماس با شید.

تماس با ما