خرید ویلا

همه چیز درباره خرید ویلا

خرید ویلا از هر نظر برای افراد پر فایده خواهد بود. اما پیش از این که به بررسی فواید بی‌شمار خرید ویلا در منطقه‌ای دلباز و خوش آب و هوا بپردازیم، از شما می‌پرسیم که درباره خرید یک ملک ویلایی چه می‌دانید؟ اصلا هر یک از افراد به چه دلیلی تصمیم به خرید یا فروش ویلایی می‌گیرند؟ و این که اگر یک ویلای خاص را برای خرید در نظر گرفته باشیم، با توجه به چه معیارهایی باید برای خرید آن تصمیم قطعی بگیریم؟ ویلاداری یکی از علاقمندی‌های بسیاری از افراد در طول زمان بوده است. منظره‌ی بسیار زیبا و محوطه‌ی جذاب باغ یک ویلا بهترین شرایط را برای استراحت و تفریح در کنار دوستان و خانواده به وجود می‌آورد. همچنین این که بسیاری از مردم به قصد باغداری و کاشت گل و گیاهان زیبا تصمیم به خرید یک باغ ویلای خوش ساخت می‌گیرند و سعی دارند تا مکانی آرام را طبق سلیقه‌ی خود برای فاصله گرفتن از زندگی پرتلاطم همیشگی به وجود آورده و برای مدتی بسیار کوتاه هم که شده، در آرامش زندگی کنند. در صورتی که درباره خرید ویلا اطلاعاتی کافی داشته باشید، می‌توانید بهترین ملک ویلایی را در زمانی کوتاه در مناطق و شهرک‌های ویلایی اطراف شهر خود خریداری کنید. در غیر این صورت امکان کسب اطلاعات دقیق درباره املاک مختلف ویلایی از طریق مشورت با مشاوران املاک فعال در زمینه خرید و فروش ویلا برای شما وجود دارد؛ خدمات ارائه شده در زمینه خرید و فروش ویلا توسط این مشاوران، شامل دقیق‌ترین اطلاعات درباره ملک ویلایی می‌باشد که مطابق استانداردها و ویژگی‌های مورد نظر شما ساخته شده باشند. در نتیجه با داشتن اطلاعات کامل درباره املاک ویلایی یک منطقه، می‌توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

معرفی انواع مختلف ویلا

پیش از پرداختن به موضوعات اصلی در رابطه با خرید ویلا، لازم است اشاره کنیم که یک ملک ویلایی انواع مختلفی دارد. ویلا‌ها به شکل ساحلی، شهرکی، جنگلی و… وجود دارند و هر یک با توجه به معماری، موقعیت منطقه، امکانات و… ویژگی‌های خاصی دارند که لازم است هر یک از این ویژگی‌ها را در هنگام خرید یا فروش ویلا باید مد نظر داد. در ادامه به معرفی و بررسی انواع مختلف املاک ویلایی می‌پردازیم.

  • ویلای شهرکی: در صورتی که تصمیم به خرید ویلای شهرکی گرفته‌اید، باید بدانید که این ویلا‌ها در مناطقی که دارای بافت شهری می‌باشند و در واقع همانند مجتمع‌های مسکونی می‌باشند، ساخته شده‌اند. این ویلاها در فاصله‌ای دور از مناطق طبیعی قرار دارند و در صورتی که تمایل به اقامت در منطقه‌ای با مناظر زیبا و طبیعتی بکر دارید، بهتر است از خرید این ویلاها خودداری کنید. مزیت مهم ویلاهای شهرکی، قرار گرفتن مراکز رفاهی و خدماتی بی‌شمار در فاصله نزدیک این ویلا‌ها می‌باشد.
  • ویلای جنگلی: نکته‌ی مهم درباره خرید یا فروش ویلاهای جنگلی که باید بدانید این است که در صورتی که قصد دارید در منطقه‌ای پر از دار و درخت و در واقع در اطراف یک جنگل زیبا اقامت داشته باشید، خرید ویلای جنگلی برای شما بهترین گزینه خواهد بود. با اقامت در ویلاهای جنگلی که معمولا آب و هوایی بسیار عالی در منطقه اطراف آن‌ها وجود دارد، می‌توانید در هر زمانی که از آب و هوای آلوده شهر خسته می‎شوید به ویلای خود نقل مکان کنید.
  • ویلای ساحلی: در خصوص خرید یا فروش ویلاهای ساحلی باید گفت که این نوع ویلاها از پرطرفدارترین ویلاها هستند که فاصله نزدیک آن‌ها با ساحل و دریا و منطقه ساحلی بسیار زیبا در اطراف این ویلاها، تمایل افراد برای خرید آن‌ها را بیشتر می‌سازد. میزان فروش ویلاهای ساحلی در طول سال به نسبت انواع دیگر ویلاها بسیار بیشتر است. منطقه بسیار آرام در اطراف این ویلاها، آب و هوای خوش و خنک و آرامش دریا، اوقاتی بسیار خوش را برای شما در کنار خانواده به وجود می‌آورد. در هنگام خرید ویلای ساحلی، باید به معماری و اصول مهندسی که برای ساخت ویلا به کار رفته توجه داشته باشید و ویلایی را انتخاب کنید که در فاصله‌ای مناسب از دریا ساخته شده باشد.

 

درباره خرید ویلا چه می‌دانید؟

درباره خرید ویلا چه می‌دانید؟برای خرید ویلایی که مورد پسند شما باشد و طبق استانداردهای مورد نظر شما ساخته شده باشد، باید به یک سری ویژگی‌ها توجه داشته باشید. این را بدانید که فروش ویلا در سالیان اخیر افزایش زیادی پیدا کرده است و در نتیجه تعداد املاک ویلایی در دست ساخت در حال بیشتر شدن هستند. پس با تعیین یک سری استانداردها برای ملک ویلایی، راحت‌تر گزینه مورد نظر خود را پیدا خواهید کرد و در نتیجه از این طریق معامله‌ای مطمئن‌تر انجام خواهد شد. اما سوال اینجاست که اصلی‌ترین عواملی که در حین خرید ویلا باید مد نظر قرار گیرند چه هستند؟ مشاوران املاک هنگام فروش ویلا اطلاعات اولیه را در اختیار خریداران قرار می‌دهند. اما کسب اطلاعات کلی برای خرید ویلا بر عهده خود خریداران است و هر فرد لازم است طبق عوامل و استانداردهایی که برای خرید ویلا مد نظر دارد، اطلاعات لازم را به دست آورده و جویای ویژگی‌های مختلف ویلا شود؛ مثلا اطلاعاتی درباره امنیت منطقه، شرایط آب و هوایی، امکانات رفاهی در منطقه قرارگیری ویلا و بسیاری از معیارهای دیگری که برای گذران اوقاتی خوش و راحت در ویلای مورد نظرتان تعیین کرده‌اید. دلیل دیگر خرید و فروش ویلا ممکن است به سرمایه گذاری ربط پیدا کند، پس لازم است در این باره نیز اطلاعاتی را کسب کنید و از این مورد مطلع شوید که آیا با خرید و فروش ویلا، به سود و سرمایه‌ای که مد نظر دارید خواهید رسید یا نه. مطمئنا می‌دانید که از جمله اصلی‌ترین زمینه‌های سرمایه گذاری که بسیار پرسود می‌باشد، خرید و فروش ویلا و املاک در مناطق مختلفی همچون کردان، تهراندشت، سهیلیه و سایر مناطق و لوکیشن‌ها می‌باشد.

 

افراد به چه دلایلی ویلا می‌خرند؟

همانطور که گفته شد برای خرید ویلا باید به یکسری معیارها توجه داشته باشید تا از این طریق بتوانید بهترین ملک ویلایی را که مطابق با معیارهای مورد نظر شما ساخته شده است، انتخاب و خریداری نمایید. خرید و فروش ویلا معمولا به دو دلیل مختلف صورت می‌گیرد. اکثر افراد به قصد فاصله گرفتن از سختی‌های زندگی شهرنشینی، تصمیم می‌گیرند تا با خرید ویلا در منطقه‌ای خارج از شهر که از فضای پرتلاطم مراکز شهرها به دور باشد، زندگی آرامی داشته باشند؛ چه در دراز مدت و چه برای زمانی کوتاه. با خرید باغ ویلایی زیبا در مناطقی همچون چهارباغ یا تهراندشت و یا لواسان که از مناطق ویلایی بسیار پرطرفدار در فواصل دور از مراکز شهرها می‌باشند، می‌توانید برای طولانی مدت از شلوغی شهرها فاصله بگیرید. اکثر این مناطق آب و هوایی بسیار عالی و منظره‌ای چشمگیر دارند که بهترین فضا را برای زندگی و استراحت شما فراهم می‌آورند؛ به همین علت درصد فروش ویلا در این مناطق بسیار زیاد است. با توجه به آلودگی بیش از حد هوا در مرکز شهر، شاید بخواهید که برای زمانی کوتاه هم که شده در منطقه‌ای خوش آب و هوا با اقلیمی پاکیزه زندگی کنید. اکثر مناطق ویلایی در 4 فصل سال بسیار خوش آب و هوا بوده و منظره‌ای بسیار زیبا و دلنشین دارند و بهترین شرایط را برای اقامت شما به همراه خانواده‌تان، فراهم می‌آورند. در کنار این عامل، بسیاری از مردم با هدف سرمایه گذاری اقدام به خرید ویلا می‌کنند؛ پیش‌تر نیز گفته شد که خرید و فروش ویلا راهی ایده آل برای سرمایه گذاری و کسب سود می‌باشد و شما با خرید و فروش ویلا در هر یک از مناطق ویلایی، می‌توانید سرمایه خود را دو چندان سازید. پس با در نظر گرفتن هر یک از این اهداف جهت خرید یا فروش ویلا، تعیین استانداردها ساده‌تر می‌شود؛ مثلا این که در صورتی که برای زندگی تصمیم به خرید یک ویلا گرفته‌اید، با معیارهایی نظیر آب و هوای منطقه، امنیت منطقه، امکانات ویلا برای زندگی و… توجه داشته باشید. در صورتی که برای سرمایه گذاری و خرید یا فروش ویلا اقدام به خرید کرده‌اید، توجه به ارزش زمین‌های منطقه، معماری و اصول ساخت ویلا و… مهم است.

 

بررسی استانداردهای اصلی خرید ویلا

بررسی استانداردهای اصلی خرید ویلابرای خرید ویلا مانند هر چیزی دیگری باید به یک سری استانداردها توجه شود. از مهم‌ترین استانداردهای خرید و فروش ویلا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قیمت ویلا: اولین و مهم‌ترین استاندارد برای هر یک از افراد چه برای خرید یا فروش ویلا چه هر چیز دیگر، قیمت می‌باشد. باید بدانید که مناطق ویلایی مختلف همچون کردان، لواسان، تهراندشت و… اکثر زمین‌هایی گران قیمت دارند و املاک ساخته شده در این مناطق با قیمتی بالا به فروش می‌رسند. لذا برای خرید و فروش ویلا در این منطقه، باید هزینه‌ی بالایی پرداخت شود. در کل شما با توجه به بودجه‌ی خود و با انتخاب مناطق ویلایی با زمین‌های ارزان‌تر، امکان خرید ویلا با قیمت مناسب‌تر را خواهید داشت. برای کسب اطلاعات دقیق در باب خرید و فروش ویلا با قیمت مختلف می‌توانید از مشاوران املاک حرفه‌ای فعال در این زمینه کمک بگیرید.
  • آرامش و امنیت منطقه ویلا: همانطور که اشاره شد بسیاری از افراد با هدف دوری از زندگی شهرنشینی و فضای پرتلاطمی که در مرکز شهرها وجود دارند تصمیم به خرید ویلا در منطقه‌ای آرام می‌گیرند که بتوانند آرامش لازم را به دست آورند. علاوه بر آن در صورت اقامت طولانی مدت در ویلا، باید از امنیت منطقه نیز مطمئن باشید. پس حین خرید ویلا اطلاعات کافی درباره آرامش و امنیت منطقه مورد نظر خود را به دست آورید.
  • نزدیک بودن به مراکز رفاهی: نکته دیگری که حین خرید و فروش ویلا باید مورد نظر قرار گیرد این است که از آنجایی که در هنگام اقامت در ویلا ممکن است به مایحتاج، مواد غذایی، لوازم بهداشتی و موارد دیگری نیاز پیدا کنید، باید به این مورد توجه کنید که در اطراف ویلای مورد نظرتان مراکز خرید و فروشگاه‌هایی وجود داشته باشد تا بتوانید امکانات و مایحتاج مورد نیاز خود را تهیه کنید.
  • منظره و ویوی اطراف ویلا: برای خرید ویلا به منظره اطراف آن نیز توجه داشته باشید. اقامت در یک ویلا با لوکیشنی زیبا و خوش منظره برای شما بسیار لذت بخش‌تر از اقامت در یک ویلا در منطقه‌ای دور افتاده و نه چندان زیبا خواهد بود. داشتن منظره‎ای زیبا قیمت ویلا را افزایش می‌دهد و باعث می‌شود تا در هنگام فروش ویلا سود بیشتری کسب کنید.
  • شرایط مسیر رسیدن به ویلا: شرایط مسیر رسیدن به ویلا مسئله مهم دیگری است که در حین خرید و فروش ویلا مطرح می‌شود. برای خرید ویلا منطقه‌ای را انتخاب کنید که به اصطلاح خوش مسیر باشد. به عبارت دیگر منطقه‌ای را انتخاب کنید که بتوانید در زمانی کوتاه به ویلای خود برسید و در طول مسیر درگیر ترافیک‌های سنگین نشوید. در واقع مسیر رسیدن به ویلا نیز باید برای شما جذاب و لذت بخش باشد.

 

اهمیت سند برای خرید ویلا

درباره یک ویلای خوب و خوش ساخت چه می‌دانید؟یکی از مهم‌ترین مواردی که هنگام خرید ویلا باید در نظر داشته باشید، سند دار بودن ملک ویلایی است که تصمیم به خرید آن گرفته‌اید. باید توجه داشته باشید که ویلای مورد نظر حتما پایان کار و سند داشته باشد، در غیر این صورت خرید قطعی انجام ندهید. در صورتی که تصمیم شما برای خرید ویلای مورد نظر قطعی است و در واقع ویلایی که انتخاب کرده‌اید باب میل و سلیقه شما می‌باشد، بهتر است مبلغی را به عنوان پیش پرداخت بپردازید و پس از این که سند رسمی ویلا صادر شد، معامله را نهایی کرده و مبلغ کلی مورد نیاز برای خرید ویلا را پرداخت نمایید. موضوع دیگر این است که بعضی از افرادی که برای فروش ویلای خود اقدام می‌کنند، ممکن است سند ویلا را به عنوان ضمانت گروی بانک یا دادگاه گذاشته باشند. پس لازم است مطمئن شوید که سند ویلایی که قصد خرید آن را دارید آزاد باشد و مشکل خاصی نداشته باشد. در غیر این صورت ممکن است در حین خرید ویلا با مشکل مواجه شوید و نتوانید مالکیت ویلا را به طور رسمی اخذ نمایید. پس به طور کلی در زمان خرید ویلا، لازم است درباره سند ویلای مورد نظر خود اطلاعاتی کامل به دست آورید و اطمینان حاصل کنید که سند ویلا مشکل خاصی نداشته باشد. در این صورت معامله‌ای مطمئن‌تر انجام می‌شود و در واقع شما برای صرف سرمایه خود، تصمیم عاقلانه‌تری گرفته‌اید. فروشندگان در حین فروش ویلا باید دقیق‌ترین اطلاعات درباره سند ویلا را در اختیار شما قرار دهند و خود شما نیز باید در این باره پرس و جو کنید. در صورتی که سند ویلا مشکل خاصی داشته باشد، هنگام فروش ویلا نیز با مشکل مواجه خواهید شد. با راهنمایی گرفتن از یک مرکز مشاور املاک معتبر و کسب اطلاعات درباره املاک ویلایی در مناطق مختلف، می‌توانید معامله خود را با اطمینان بیشتری انجام دهید.

 

درباره یک ویلای خوب و خوش ساخت چه می‌دانید؟

تا اینجا گفتیم که برای خرید ویلا باید یک سری معیار و استاندارد خاص را در نظر داشته باشید و با توجه به این معیارها برای خرید اقدام کنید. سوال این است که آیا می‌دانید ویلای خوب چه ویلایی است و در واقع یک ویلای خوش ساخت باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ مسلما پاسخ شما این است که ویلای خوب باید طبق استانداردهای مورد نظر شما ساخته شده باشد و ویژگی‌هایی کاملا مشابه با آن چه شما مد نظر دارید داشته باشد. با این حال در این قسمت به بررسی کلی ویژگی‌های یک ویلای خوب و خوش ساخت می‌پردازیم. بهتر است این موضوع را با ذکر یک مثال به شکل دقیق بررسی کنیم. فرض کنید که قصد خرید ویلا در شمال کشور را دارید، در این بین باید به یک سری نکات به عنوان بایدها و نبایدهای خرید ویلا در این منطقه توجه داشته باشید. باید بدانید که بیشتر در بیشتر ایام سال در شمال کشور به میزان شدیدی بارندگی رخ می‌دهد و در صورتی که بارش بیش از حد باران یا برف شما را آزار می‌دهد، خرید ویلا در این منطقه برای شما مشکل ساز خواهد شد. پس شما نمی‌توانید در هر زمانی که بخواهید به ویلای خود در شمال کشور نقل مکان کنید و برای اقامت در این ویلا، باید برنامه‌ریزی داشته باشید. با این حال ممکن است با توجه به میزان بالای فروش ویلا در استان‌های شمالی این منطقه را برای خرید ویلا انتخاب کنید؛ در صورتی که هدف شما سرمایه گذاری باشد، شمال کشور گزینه‎ی مناسبی برای خرید یک ملک ویلایی است. در صورتی که تجربه لازم را برای خرید ویلا ندارید، بهتر است راهنمایی‌های لازم را از افراد حرفه‌ای که دانش کافی را در زمینه خرید و فروش ویلا داشته و می‌توانند در این باره به شما کمک کنند دریافت نمایید.

 

مزایای خرید ویلا

خرید ویلا با شرایطی عالی با مشاورین املاک ویلاروخرید ویلا با هر هدفی انجام شود، مزایای بسیاری را به همراه خواهد داشت. از مهم‌ترین فوایدی که با خرید ویلا در مناطق مختلف شامل حال شما می‌شود، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • استراحت و تفریح: در صورتی که از زندگی در مرکز شهرها رنج می‌برید و فضای شلوغ و پر تلاطم شهر برای شما مشکل ساز شده است، خرید ویلا در منطقه‌ای آرام و خوش آب و هوا می‌تواند فرصتی عالی برای شما باشد تا از این مشکلات دوری کنید. شما می‌توانید در ایام تعطیلات به همراه خانواده به ویلای خود نقل مکان کنید و ایامی خوش را در کنار خانواده‌تان در این ملک ویلایی بگذرانید.
  • سرمایه گذاری پر سود: در صورتی که قصد دارید سرمایه گذاری پر سود انجام دهید و تصمیم شما برای سرمایه گذاری خرید ملک می‌باشد، بهترین گزینه می‌تواند یک ملک ویلایی لوکس و لاکچری باشد. مناطق ویلایی مختلف نظیر کردان، تهراندشت، لواسان، چهارباغ، سهیلیه و… از مناطق بسیار پرطرفدار خرید و فروش ویلا هستند که ارزش زمین‌ها و املاک ویلایی ساخته شده در این مناطق روز به روز در حال افزایش است. لذا با خرید و فروش ویلا در این مناطق، به هدف خود خواهید رسید و به سود مورد نظر خود دست پیدا خواهید کرد.

 

خرید ویلا با شرایطی عالی با مشاورین املاک ویلارو

در صورتی که برای خرید ویلا با قیمتی عالی و به شکل تضمینی نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید، انتخاب یک تیم حرفه‌ای که دانش کافی را در زمینه خرید و فروش ویلا داشته باشند کمکی بسیار عالی برای شما خواهد بود. با انتخاب یک تیم مشاور املاک حرفه‌ای، خرید ویلا برای شما آسان‌تر شده و معامله‌ای با اطمینان هرچه بیشتر انجام می‌شود. گروه مشاورین املاک ویلارو که برای سال‌های طولانی مشغول به ارائه مشاوره در زمینه خرید و فروش ویلا در مناطقی همچون کردان، چهارباغ، تهراندشت و…می‌باشند، هر گونه اطلاعاتی که برای خرید و فروش ویلا در این مناطق نیاز دارید را در اختیار شما قرار می‌دهند.

کد1535

کد ۱۵۳۵ – تهراندشت

تهراندشت

4,500,000,000 تومان
آذر ۱۴۰۰
کد 1530

کد۱۵۳۰ – تهراندشت

تهراندشت

4,200,000,000 تومان
آذر ۱۴۰۰
کد 1524

کد ١۵٢۴ – تهراندشت

تهراندشت

4,700,000,000 تومان
آذر ۱۴۰۰
کد1523

کد ۱۵۲۳ – تهراندشت

تهراندشت

4,900,000,000 تومان
آذر ۱۴۰۰
کد1520

کد ۱۵۲۰ – تهراندشت

تهراندشت

4,300,000,000 تومان
آذر ۱۴۰۰
کد 1512

کد۱۵۱۲ – تهراندشت

تهراندشت

4,800,000,000 تومان
آذر ۱۴۰۰
کد 1511

کد ١۵١١ – تهراندشت

تهراندشت

5,500,000,000 تومان
آذر ۱۴۰۰
کد 1508

کد۱۵۰۸ – چهارباغ

چهارباغ

6,700,000,000 تومان
آذر ۱۴۰۰
کد 1503

1503 – تهراندشت

تهراندشت

5,800,000,000 تومان
آذر ۱۴۰۰
کد1502

١۵٠٢ – تهراندشت

تهراندشت

5,500,000,000 تومان
آذر ۱۴۰۰
ویلا- کد 1500

کد۱۵۰۰ – تهراندشت

تهراندشت

6,400,000,000 تومان
آذر ۱۴۰۰
1497- ویلا

کد ۱۴۹۷ – تهراندشت

تهراندشت

3,900,000,000 تومان
آذر ۱۴۰۰
ویلا-1496

کد ۱۴۹۶- چهارباغ

چهارباغ

جهت اطلاع از قیمت تماس بگیرید
آذر ۱۴۰۰
ویلا-کد1495

کد ۱۴۹۵ – سهیلیه

سهیلیه

28,000,000,000 تومان
آذر ۱۴۰۰
ویلا کد 1494

کد ۱۴۹۴ – سهیلیه

سهیلیه

جهت اطلاع از قیمت تماس بگیرید
آذر ۱۴۰۰
ویلا 1498

کد ۱۴۸۹ – تهراندشت

تهراندشت

جهت اطلاع از قیمت تماس بگیرید
آذر ۱۴۰۰
ویلا 1487

کد۱۴۸۷ – تهراندشت

تهراندشت

جهت اطلاع از قیمت تماس بگیرید
آذر ۱۴۰۰
شرایط عالی خرید ویلای کارینا چهارباغ

شرایط عالی خرید ویلای کارینا چهارباغ

چهارباغ

6,700,000,000 تومان
شهریور ۱۴۰۰
خرید ویلای تاواریژ در زعفرانیه (معرفی کامل ویلا) 1

خرید ویلای تاواریژ در زعفرانیه (معرفی کامل ویلا)

زعفرانیه

6,500,000,000 تومان
شهریور ۱۴۰۰
خرید ویلای آدرین در تهراندشت با شرایط عالی 11

خرید ویلای آدرین در تهراندشت با شرایط عالی

تهراندشت

6,400,000,000 تومان
شهریور ۱۴۰۰
خرید ویلای سانا در تهراندشت با شرایط عالی 13

خرید ویلای سانا در تهراندشت با شرایط عالی

تهراندشت

11,000,000,000 تومان
شهریور ۱۴۰۰

راهنمای خرید ویلای سانز در تهراندشت

تهراندشت

7,000,000,000 تومان
مرداد ۱۴۰۰
خرید ویلای رومانو 10

راهنمای خرید ویلای رومانو در تهراندشت

تهراندشت

18,000,000,000 تومان
مرداد ۱۴۰۰
خرید ویلای کاسپیر 9

خرید ویلای کاسپیر در چهارباغ با شرایط عالی

چهارباغ

8,400,000,000 تومان
مرداد ۱۴۰۰
خرید ویلای رامان 10

بررسی شرایط خرید ویلای رامان در تهراندشت

تهراندشت

9,500,000,000 تومان
مرداد ۱۴۰۰
خرید ویلای سابیر 10

شرایط خرید ویلای سابیر در سهیلیه

سهیلیه

9,500,000,000 تومان
مرداد ۱۴۰۰
بررسی شرایط کلی خرید ویلای ملورین در چهارباغ 2

بررسی شرایط کلی خرید ویلای ملورین در چهارباغ

چهارباغ

22,000,000,000 تومان
مرداد ۱۴۰۰
خرید ویلای لیدان 13

راهنمای خرید ویلای لیدان در تهراندشت

تهراندشت

6,500,000,000 تومان
مرداد ۱۴۰۰
خرید ویلای تیماک 3

راهنمای خرید ویلای تیماک در تهراندشت با شرایط عالی

جهت اطلاع از قیمت تماس بگیرید
مرداد ۱۴۰۰
خرید ویلای کامینو 4

جزئیات خرید ویلای کامینو در تهراندشت

تهراندشت

7,700,000,000 تومان
مرداد ۱۴۰۰
خرید ویلای اردیبهشت 5

خرید ویلای اردیبهشت با شرایط عالی در تهراندشت

تهراندشت

6,000,000,000 تومان
مرداد ۱۴۰۰
خرید ویلای راویل 9

شرایط خرید ویلای راویل در منطقه تهراندشت

تهراندشت

8,000,000,000 تومان
مرداد ۱۴۰۰

شرایط خرید ویلای دزموند در منطقه چهارباغ

چهارباغ

30,000,000,000 تومان
اردیبهشت ۱۴۰۰
بنر ماربل

آشنایی با ویلای ماربل، تجربه خریدی منحصربفرد

کردان

7,000,000,000 تومان
اردیبهشت ۱۴۰۰
kavali

آشنایی با ویلای کاوالی واقع در منطقه تهراندشت

تهراندشت

6,000,000,000 تومان
اردیبهشت ۱۴۰۰

آشنایی با ویلای دایموند؛ الماسی در منطقه چهارباغ

چهارباغ

9,000,000,000 تومان
اردیبهشت ۱۴۰۰
بنر سیناتی

ویلای سیناتی، آرامشی در دل مدرنیته

کردان

8,500,000,000 تومان
اردیبهشت ۱۴۰۰
هدر پامیر

آشنایی با ویلای پامیر در منطقه کردان

کردان

44,000,000,000 تومان
اردیبهشت ۱۴۰۰

راهنمای خرید ویلای آریستو در چهارباغ

چهارباغ

16,000,000,000 تومان
اردیبهشت ۱۴۰۰
بنر مونت

شرایط خرید ویلا مونت در منطقه کردان

کردان

17,000,000,000 تومان
اردیبهشت ۱۴۰۰
rylez

شرایط خرید ویلای ریلز در منطقه تهراندشت

تهراندشت

6,300,000,000 تومان
اردیبهشت ۱۴۰۰
ویلای کاراکو، مستحکم، مدرن و با اصالت 2

ویلای کاراکو، مستحکم، مدرن و با اصالت

طاووسیه

16,000,000,000 تومان
اردیبهشت ۱۴۰۰
tolido-banner

ویلای تولیدو، ویلایی رمانتیک و مدرن

تهراندشت

3,500,000,000 تومان
اردیبهشت ۱۴۰۰
pinto

آشنایی با ویلای پینتو واقع در منطقه تهراندشت زیبا

تهراندشت

4,500,000,000 تومان
اردیبهشت ۱۴۰۰
بررسی استانداردهای اصلی خرید ویلا

خرید ویلای لومیک در منطقه تهراندشت با شرایطی عالی

تهراندشت

5,000,000,000 تومان
اردیبهشت ۱۴۰۰
noyan

راهنمای خرید ویلای نویان در منطقه تهراندشت

تهراندشت

5,600,000,000 تومان
اردیبهشت ۱۴۰۰
بنر بادیز

ویلای بادیز مکانی دنج و پر آرامش

چهارباغ

6,500,000,000 تومان
اردیبهشت ۱۴۰۰

خرید ویلا تهراندشت؛ تجربه خرید لوکس ویلا بنلی

تهراندشت

8,500,000,000 تومان
اردیبهشت ۱۴۰۰

آشنایی با ویلای مانکورا واقع در منطقه تهراندشت

تهراندشت

3,600,000,000 تومان
فروردین ۱۴۰۰
بنر اسپیو

صفر تا صد خرید ویلای اسپیو در منطقه کردان

کردان

13,500,000,000 تومان
فروردین ۱۴۰۰
rando

جزئیات خرید ویلای راندو در تهراندشت با بهترین شرایط

تهراندشت

6,300,000,000 تومان
فروردین ۱۴۰۰

اطلاعات دقیق در رابطه با خرید ویلای آیوار در چهارباغ

چهارباغ

40,000,000,000 تومان
فروردین ۱۴۰۰
kario

آشنایی با ویلای کاریو واقع شده در منطقه کردان

کردان

8,500,000,000 تومان
فروردین ۱۴۰۰
monti

آشنایی با ویلای مونتی واقع در تهراندشت کرج

تهراندشت

9,000,000,000 تومان
فروردین ۱۴۰۰
ویلاهای ویلارو

ویلای ساریو، حس ناب زندگی در دامان طبیعت

طاووسیه

27,000,000,000 تومان
فروردین ۱۴۰۰
santer

آشنایی با ویلای سانتیر واقع در منطقه تهراندشت

تهراندشت

4,500,000,000 تومان
فروردین ۱۴۰۰

ویلای ورنا، توامان امنیت، آرامش و آسایش

چهارباغ

6,500,000,000 تومان
فروردین ۱۴۰۰

ویلای رادما، لوکس و دلباز

تهران دشت

5,800,000,000 تومان
فروردین ۱۴۰۰

ویلای باروس نگینی در دل کردان

کردان

12,000,000,000 تومان
فروردین ۱۴۰۰
chenaran

آشنایی با ویلای چناران واقع شده در منطقه چهارباغ

چهارباغ

16,000,000,000 تومان
فروردین ۱۴۰۰
adak

جزئیات خرید ویلای آداک در تهراندشت با بهترین شرایط

تهراندشت

9,000,000,000 تومان
فروردین ۱۴۰۰
melorin-banner

ویلای ملورین جایی برای تازه‌سازی روح

چهارباغ

13,500,000,000 تومان
فروردین ۱۴۰۰

خرید ویلا لرد در منطقه چهارباغ با شرایط عالی

چهارباغ

11,000,000,000 تومان
فروردین ۱۴۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

چت آنلاین
ارسال از طریق Whatsapp