ارزان‌ترین منطقه خرید ویلا – ویلارو

ارزان‌ترین منطقه خرید ویلا کجاست؟ یکی از مهم ترین معضلات خریداران ویلا برای انتخاب و خرید ویلا، قیمتِ آن است. برای انتخاب بهترین قیمت ویلا در یک منطقه آن هم در کل ایران راه سختی پیش روی شماست. و این حقیقتی انکار نشدنی است. البته باید این نکته را در نظر بگیریم که شما دقیقا نمی دانید که در کجا قصد خرید ویلا دارید؛ شمال، جنوب، مرکز، شرق یا غرب؟ این عدم آگاهی از عدم روشن بودن خواسته ها نشات می گیرد. بنابراین باید در ابتدا بدانید که قصد خرید ویلا در کدام یک از مناطق ایران را دارید! دلیل اهمیت تعیین این موضوع برای یافتن ارزان‌ترین منطقه خرید ویلا این است که میزان و اندازه‌ی جستجوی شما کوچک خواهد شد. هیچ شخصی نمی تواند کل مناطق ارزان ایران را برای خرید ویلا در نظر بگیرد. اگر نمی دانید که دقیقا کدام منطقه مطابق میل تان است، پیشنهاد می کنیم تا سایر مطالب درج شده داخل وبلاگ همین سایت – یعنی سایت ویلارو جهت بررسی خرید ویلا کردان، تهراندشت، و … – را بررسی کنید و ببینید که دلیل تان از خرید ویلا چیست؟

هدف‌تان از خرید ویلا چیست؟

هدف‌تان از خرید ویلا چیست؟

اگر هدفتان از شامل موارد زیر بود، ادامه این مطلب به شما کمک بیشتری خواهد کرد تا ارزان‌ترین منطقه خرید ویلا را بیابید. این معیار ها شامل موارد زیر هستند:

 • نزدیکیِ ویلا به تهران، کرج، قزوین و سایر شهر های نزدیک
 • خوش آب و هوا بودن ِمنطقه ای که ویلا در آن واقع شده است.
 • دسترسی به کلیه امکانات روز و پایه در نزدیکی ِویلا
 • وجود ویلاهای مدرن و بسیار لوکس ساخته شده براساس استاندارد های اروپایی
 • بومی بودن مردم ِآن منطقه
 • وجود ویلاهای شهرکی در آن منطقه
 • وجود ویلاهای باغی در آن منطقه
 • رشد و افزایش ارزش ویلاهای آن منطقه در طول زمان
 • خوش نام بودن، امنیت و اصالت ِآن منطقه

و …

آیا معیار هایتان برای یافتنِ ارزان‌ترین منطقه خرید ویلا – دست کم 3 مورد و به خصوص مورد اول – داخل این لیست بود؟ تبریک می گوییم زیرا کردان، تهراندشت، سهیلیه، زعفرانیه، چهارباغ به عنوان ارزان‌ترین منطقه خرید ویلا، شناخته می شوند. شاید بی آنکه خودتان با خبر باشید، معیار هایتان شما را به سمت این مناطق – از قبل – کشانده باشد، شاید حتی از وجود چنین مناطقی نزدیک تهران و کرج با خبر نباشید و … با این حال، اگر به دنبال یافتن ارزان‌ترین منطقه خرید ویلا هستید، می توانید ویلای محبوب خود را در این مناطق بیابید. در این مطلب ویلارو ویژگی های هریک از مناطق نامبرده و بررسی ِدلیل ارزان بودن شان مرور خواهد شد. بنابراین با این مطلب همراه باشید.

چرا کردان، تهراندشت، چهارباغ و … جزء ارزان‌ترین منطقه خرید ویلا هستند؟

وقتی لیست قیمت ویلاها را در مناطقی مانند تهراندشت، کردان، چهارباغ، سهیلیه، زعفرانیه و … به عنوان ارزان‌ترین منطقه خرید ویلا بررسی می کنید، با تنوع قیمتِ چشمگیری مواجه می شوید. در لیست ویلاهای ارائه شده برای فروش در این مناطق هستند ویلاهایی که در حد 1 تا 2 میلیارد و بالاتر باشند. در دنیای امروز خرید ویلا ارزان با چنین قیمت هایی تقریبا شبیه یک معجزه است. اما چطور چنین اتفاقی رخ می دهد؟ شاید در ذهن شما به عنوان یک خریدار این ذهنیت به وجود آید که:

 • ویلای مورد نظر بازسازی شده است.
 • ویلای مورد نظر در این مناطق با متریال های بی کیفیت و درجه سه ساخته شده اند.
 • رفت و آمد، دسترسی به منابع آبی در این مناطق سخت و دشوار است به همین دلیل بسیاری از مردم ترجیح نمی دهند در آنجا ویلا بخرند.

و …

پدیدار شدن این فرضیه ها کاملا عادی و طبیعی است. شما حق دارید که به عنوان یک مشتری، نسبت به بسیاری از قیمت ها مشکوک باشید. اما یافتن ویلا در ارزان‌ترین منطقه خرید ویلا همیشه به معنای کم کیفیت بودن ِساختار ِآن ویلا، یا بد آب و هوا بودنِ آن منطقه نیست! بسیاری از معیار های دیگری وجود دارند که باعث شکل گیری چنین حالتی می شوند. کردان، چهارباغ و تهراندشت و سایر این مناطق هر کدام تشکیل شده از مناطق دیگری هستند که ویژگی های هر کدام با یکدیگر متفاوت است.

مثلا تصور کنید که برای خرید خانه در تهران یا کرج اقدام می کنید. لیستی از مناطق مختلف در این شهر ها وجود دارد که قیمت ِخانه ها در هریک با دیگری متفاوت است. آیا تهران یا کرج شهرهای کم اهمیت و نامناسبی برای زندگی هستند؟ خیر، تنها مناطق مختلف ِآنها ویژگی های متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند. داستان ِ ارزان‌ترین منطقه خرید ویلا نیز چنین است. در هریک از مناطق نامبرده یک منطقه تاپ و غیر تاپ وجود دارد و خرید ویلا در مناطقی که شهرت ِکمتری دارند با قیمت ارزان تری انجام می پذیرد.

استقبال از خرید ویلا در کردان و تهراندشت و چهارباغ

استقبال از خرید ویلا در کردان و تهراندشت و چهارباغ

عاملی که باعث افزایش میل مردم به خرید ویلا در ارزان‌ترین منطقه خرید ویلا شده است را می توان در چند دلیل به طور خلاصه بیان کرد. مهم ترین و ابتدایی ترین دلیل این است که بسیاری از مردم از خرید ویلا در مناطقی که اصطلاحاً کاملا اشباع شده است خودداری می کنند و دوست دارند تجربه خرید ویلا را در مناطقی تجربه کنند که بسیار بکر تر و ناشناخته تر باشد. البته که کردان و سایر مناطق نزدیک به آن چندان ناشناخته نیست، اما هنوز که هنوز است رشد خرید ویلا در این منطقه چندان پا نگرفته است. شما می توانید قیمت هایی که برای خرید ویلا در کردان مطرح می شود را با سایر مناطقی که سالهاست برای خرید ویلا از آنها استقبال می شود مقایسه کنید: مثلا خرید ویلا در شهر های شمالی ایران.

یافتن ارزان‌ترین منطقه خرید ویلا چندان زمانبر نیست. شما به بررسی قیمت ویلا ها صرفا داخل کردان، تهراندشت، چهارباغ نیاز دارید. برای انجام این کار نیز نیاز ندارید تا به هریک سفر کنید و جویای قیمت ها در آنها شوید. تنها می توانید به لیست ویلاهای درج شده در سایت ویلارو مراجعه کنید. ما به روز ترین قیمت ها و ارزان ترین ویلا ها را جهت خرید برای شما لیست کرده ایم. در ادامه به بررسی ویژگی های مناطق ذکر شده می پردازیم تا بدانیم چرا لقب ِ ارزان‌ترین منطقه خرید ویلا را به خود اختصاص داده اند!

کردان به عنوانِ ارزان‌ترین منطقه خرید ویلا

کردان به عنوانِ ارزان‌ترین منطقه خرید ویلا نیازی به معرفی ندارد. سرسبزی و جذابیت های بصری این منطقه به تنهایی مُعرف ِآن است. تنها کافی است که یکبار به اینجا سفر کنید یا تصاویرش را داخل اینترنت جستجو نمایید. فارغ از طبیعت دیدنی ِآن، ویلاهایی که در کردان ساخته شده اند یا در حال ساخت و فروش هستند نیز در نوعِ خود یکتا هستند. تنها برخی از آنها کیفیت ِواقعی و برتر دارند، که ویلا رو به عنوان مشاور فروش مشتریان اقدام به معرفیِ آنها می کند.

از ابتدای ساخت ویلاها داخل این منطقه، حفظ کیفیت و اصالت هدفِ اصلی ِفروشندگان و صاحبان ویلاها بود. نتیجه‌ی آن نیز شکل گیری ویلاهای شهرکی و باغی ِمتعدد بود که در نوع خود بی نظیر هستند. اگر از کردان بیرون بروید و بخواهید به دنبال یک ویلا مشابه ویلاهای ِآن باشید کمتر می توانید به نتیجه برسید. بنابراین کردان به جز داشتن ویژگی ِ« یافتن ارزان‌ترین منطقه خرید ویلا» به عنوان منطقه ای دارای «ویلاهای ممتاز و یونیک» نیز  بسیار زبانزد می باشد.

کردان آب و هوای بسیار دلپذیری دارد، به این معنا که در اکثر روزهای سال – به جز اوج سرما و گرما – دارای آب و هوای دلپذیر و معتدل است. اغلب ویلاهای داخل ِآن کاملا به روز و مدرن هستند و انتخاب یک ویلا خوب در این منطقه به این نکته بستگی دارد که با چه مشاوری صحبت کنید و از او در این مورد نظر بخواهید. اغلب سرمایه گذاران به سرمایه گذاری بر روی ویلاها و زمین های این منطقه علاقه مند هستند. رشد خرید و توجه به این منطقه – نسبت به سایر مناطق مشابه – بیشتر است و به همین خاطر هر کس از قبل روی ویلاهای این منطقه سرمایه گذاری کرده باشد، به سود خوبی دست پیدا کرده است.

تهراندشت به عنوانِ ارزان‌ترین منطقه خرید ویلا

تهراندشت به عنوانِ ارزان‌ترین منطقه خرید ویلا

یافتن ویلا در تهراندشت نسبت به کردان بسیار راحت تر انجام می شود. به این دلیل که کردان منطقه‌ی شناخته شده تری نسبت به تهراندشت است. البته ویلاهای تهراندشت نسبت به کردان هیچ امتیازی کمتر ندارند. ساخت ویلا در تهراندشت نیز با متریال های با کیفیت بالا انجام می شود و به همین دلیل با استقبال ویژه از طرف مردم مواجه شده است. تهراندشت به عنوانِ ارزان‌ترین منطقه خرید ویلا دارای آب و هوایی معتدل است و اغلب مردم ترجیح می دهند در تابستان یا بهار یا اواسط پاییز به اینجا مراجعه کنند و در ویلای خود اقامت داشته باشند. فاصله تهراندشت به عنوانِ ارزان‌ترین منطقه خرید ویلا تا تهران و کرج بسیار کم است: حدود نیم ساعت. البته نزدیکیِ این منطقه به کرج بیشتر است و برای اینکه بخواهید به تهران برسید باید مدت زمان بیشتری در مسیر باشید. در صورتی که جاده کمی خلوت باشد و ترافیک وجود نداشته باشد، رسیدن به تهران با سرعت بیشتری انجام خواهد گرفت.

تهراندشت به عنوانِ ارزان‌ترین منطقه خرید ویلا دارای تعدادی شهرک معروف است که اغلب مردم ترجیح می دهند برای خرید ویلا به آن مراجعه کنند. داستان خرید ویلا در تهراندشت مانند کردان آن هم از نوع ارزان به نوع منطقه نیز وابسته است. به این معنا که اگر به دنبال ویلای ارزان و با قیمت مناسب هستید، توصیه می کنیم جستجو را در مناطق غیر ِتاپِ تهراندشت انجام دهید. اگر از ماهیت مناطق تهراندشت و شرایط آنها مطلع نیستید، پیشنهاد می کنیم که با مهندسین و مشاورین ویلارو تماس حاصل کنید تا شما را در امر خرید ویلا تهراندشت یاری کنیم. لازم به ذکر است که تهراندشت به عنوانِ ارزان‌ترین منطقه خرید ویلا دارای امکانات به روز و دسترسی به مراکز درمانی، مراکز خرید، بهداشتی، تفریحی و گردشگری نیز می باشد.

چهارباغ به عنوانِ ارزان‌ترین منطقه خرید ویلا

تشابهات مناطق یاد شده‌‌ی کردان، چهارباغ و تهراندشت نسبت به یکدیگر بسیار زیاد است. به همین دلیل است که وقتی خریداران ِویلا برای بررسی ویلا یا یافتنِ ارزان‌ترین منطقه خرید ویلا اقدام می کنند، با پروسه‌ی سختی از لحاظ تصمیم گیری روبرو هستند. کلیه‌ی ویژگی های ذکر شده در مورد کردان و تهراندشت در مورد چهارباغ نیز صدق می کند و افزودن جزئیات دیگر به آن تنها سبب گزافه گویی می شود. تنها ذکر این نکته اهمیت دارد که چهارباغ به عنوانِ ارزان‌ترین منطقه خرید ویلا نسبت به کردان و تهراندشت دارای معروفیتِ کمتری است. با توجه به این نکته، وقتی قیمت ویلاهای چهارباغ را با کردان یا تهراندشت و … مقایسه می کنید، به لیست ویلاهای نسبتا ارزان تری می رسید. بنابراین اینکه شما برای خرید ویلا در چهارباغ به عنوانِ ارزان‌ترین منطقه خرید ویلا اقدام کنید یا کردان یا تهراندشت، به سلیقه و اولویت هایتان بستگی دارد. آنچه که در این میان مهم است توجه به این نکته است که تمامی مناطق نامبرده دارای تشابه بسیار زیادی از نظر امکانات، منابع طبیعی، شکل و ساختار ویلاها و دسترسی به تهران و کرج هستند.

سخن آخر

اگر برای خرید ویلا در چهارباغ، تهراندشت و یا کردان به عنوانِ ارزان‌ترین منطقه خرید ویلا نیاز به یک مشاور امین دارید، گروه مهندسین و مشاورین ویلارو پاسخگوی شما هستند و می توانند به شما مشتری گرامی کمک کنند تا در پروسه‌ی نفس گیر یافتنِ ارزان‌ترین منطقه خرید ویلا بسیار موفق عمل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

چت آنلاین
ارسال از طریق Whatsapp