ویلای استخردار در تهراندشت

خرید ویلا تهراندشت قطعا تصمیم بسیار خوب و هوشمندانه ای است و کسی منکر آن نیست؛ زیرا ویلاهای موجود در تهراندشت برعکس سایر ویلاهای موجود در دیگر مناطق مشابه یا نواحی پرفروش ِویلا در ایران، ساختارِ مدرن اروپایی دارند و هر کدام از آنها دارای تنوع در معماری و طراحی هستند، اما وقتی برای خرید ویلای استخردار در تهراندشت اقدام می کنید، باید اولویت های خود را از قبل تعیین کنید؛ ویلای استخردار در تهراندشت یا ویلای بدون استخر؟ ویلای دوبلکس، تریبلکس یا غیره؟ ویلای معمولی و ساده یا ویلای بسیار لوکس و مدرن که براساس استاندارد های روز در ساخت ویلا، طراحی و ارائه شده باشد؟

شما نمی توانید به یک مرکز مشاوره و فروش ویلا و املاک سر بزنید و بگویید: «قصد خرید یک ویلا را دارم!» باید بتوانید ویژگی های مورد نظرتان را از هم تفکیک کنید تا پس از بیان آنها، بر اساس بودجه و شرایطی که دارید، انواع و اقسام ویلاهای موجود برای فروش، به شما پیشنهاد شود. اینطور نیست؟ خریدن ویلا نیز مانند خرید ِهر نوع ملک دیگری، با توجه به ویژگی ها و امکانات موجود در آن باید  انجام شود تا بتوان به آن صفت «خرید یک ویلای موفق» را نسبت داد.

با این مقدمه، به سراغ مهمترین موضوعی می رویم که بارها ذهن خریداران ِ ویلا را برای خرید ویلای استخردار در تهراندشت درگیرِ خود می کند. آیا بهتر است یک ویلای استخر دار بخریم یا یک ویلای فاقد استخر؟ شرایط نگهداری استخر ها به آسانی ِآنچه که فکرش را میکنیم هست (مثلا آن میزان زیبایی و جذابیت که در عکس ویلاهای استخر دار می بینیم) یا می بایست در مورد آن تحقیق کرد؟ البته نیازی به تحقیق اضافه نیست. در این مطلب از سایت ویلارو به این سوال ِشما پاسخ خواهیم داد و در نهایت در مورد اینکه چرا منطقه تهراندشت بهترین منطقه برای خرید ویلای استخردار است، صحبت خواهیم کرد. بنابراین با این مطلب همراه باشید.

خرید ویلای استخردار در تهراندشت بهتر است یا فاقد استخر؟
خرید ویلای استخردار در تهراندشت بهتر است یا فاقد استخر؟

برای جواب دادن به این سوال، بهتر است کمی در مورد آن تحقیق به عمل آوریم و از ویژگی ویلای استخردار در تهراندشت با خبر شویم.

ویلاهای استخردار بهترین محل برای گذراندن وقت در تابستان هستند!

هیچ کس منکر این نکته نیست که بیشترین دلیلی که استخر ها داخل یک ویلا قرار داده می شوند این است که در فصل تابستان یا فصل بهار که هوا به سمت گرمتر شدن پیش می رود، بتوانیم ورزش های تابستانیِ آبی را تجربه کنیم. بسیاری از صاحبان ِویلاها که ویلای فاقد استخر دارند، از چنین موهبتی در فصل تابستان برخوردار نیستند. البته اینکه بتوان در یک ویلا استخر داشت یا خیر، به نوع ِآن بستگی دارد و باید زیرساخت های آن ویلا را برای ساخت استخر در نظر گرفت. اما به طور کلی، ویلای استخردار در تهراندشت هم گران تر و هم زیباتر است. علاوه بر آن به شما امکان می دهد تا در هر زمان که خواستید، بدون نیاز به مراجعه به یک مرکز ارائه دهنده خدمات استخر سرپوشیده، از فضای امن و در دسترس در ویلای خود لذت ببرید. توجه داشته باشید که اغلب استخر هایی که در ویلاهای استخردار تهراندشت ساخته می شوند در فضای بیرونی بوده و به شما این امکان را می دهند تا به جز بهره مندی از آب تنی از زیبایی های بصری موجود در ویلاها نیز لذت ببرید.

ویلای استخردار در تهراندشت گرانتر است.

بدون شک وجود یک یا چند استخر در یک ویلا، جزء مزایای کلیدی ِآن به حساب می آید. بنابراین کاملا طبیعی است که هزینه ای که برای خرید ویلای استخردار در تهراندشت می پردازید، بیشتر از یک ویلای فاقد ِاستخر ِمعمولی باشد. به یک دلیل دیگر، غالبا ویلاها را با استخر شان می شناسند. به این معنا که وقتی صحبت از خرید ویلا در یک منطقه می شود، اکثر مشتریان به دنبال ویلایی هستند که استخر داشته باشد. وقتی متوجه می شوند که این ویلا استخر ندارد، در مورد خریدنِ آن دچار شک و تردید می شوند. بنابراین خرید ویلای استخردار در تهراندشت یک روال عادی است و استخر یک امضا برای ویلا به حساب می آید! اما اگر بودجه ای که برای خرید ویلا در نظر گرفته اید، بیشتر به مبلغی نزدیک است که می توانید برای ویلای فاقد استخر بپردازید، جای نگرانی نیست. ویلاهای موجود در تهراندشت در نوع خود هم زیبا هستند و هم می توان در آنها آسایش ِبی نظیری را تجربه نمود. بنابراین عدم وجود استخر در آنها یک ایراد بزرگ به حساب نمی آید.

ویلای استخردار در تهراندشت امکان فضاسازی بیشتری دارد.

اگر نگاهی به یک عکس ویلای استخردار در تهراندشت بیندازید و آن را با یک ویلای فاقد استخر مقایسه کنید به خوبی متوجه می شوید که ویلاهای استخردار زیبایی بیشتری به فضای اطراف خود می دهند و از نظر فضاسازی بسیار زیباتر هستند. در تصویر پایین نیز دو نوع ویلای استخر دار و فاقد استخر قرار گرفته است. با توجه به اینکه زیبایی های بصری و اهمیت دادن به آنها از دیدگاه افراد مختلف کاملاً سلیقه‌ای است اما نباید از اهمیت رنگ بندی و حسی که استخر به یک ویلا می دهد نسبت به یک ویلا که صرفا فضا سازی آن به کمک پوشش گیاهی و درختان ِآن ممکن است شده، غافل شد. رنگ فیروزه‌ایِ موجود در عکس اول نسبت به رنگ های یکدستِ سبز تیره در عکس دوم جلوه‌ی متفاوتی به ظاهر ویلا بخشیده است. آیا می توان مُنکر آن شد؟ شما می توانید به خوبی متوجه تفاوت حس و زیبایی ِایجاد شده در این دو عکس شوید. ویلای استخردار در تهراندشت (حتی اگر قصد استفاده از آن را نداشته باشید) از دیدگاه زیبایی شناسانه نیز جذابیت دارد. البته نگهداری و توجه به تعویض به موقع آب و شستشوی آن در زمان لازم، بسیار اهمیت دارد و باید این نکته را تحت هر شرایطی در نظر گرفت. حتی اگر استخر ویلایی که خریداری می کنید بسیار کوچک باشد، باز هم به رسیدگی نیاز دارد. در غیر این صورت بر روی ظاهر ویلای شما تاثیر به شدت منفی خواهد گذاشت و حتی این تصویر ِزیبای درج شده را به کل خراب خواهد کرد؛ تنها کافی است که تصور کنید به جای این آب زلال و استخر کاملا تمیز، یک استخر تمیز نشده وجود دارد! در این صورت سایر زیبایی های موجود در فضای ویلا هم تحت تاثیر قرار خواهند گرفت.

ویلای استخردار در تهراندشت
خرید ویلای استخردار در تهراندشت با هدف

در ابتدای این مطلب این نکته ذکر شد که هیچ خریدِ ویلایی نباید بدون دلیل و بدون برنامه ریزی و صرفا به خاطر زیبایی یک ویلا باشد. چرا که غالبا ویلای استخردار در تهراندشت از ویلایی که فاقد استخر است، گرانتر می باشد. بنابراین اگر صرفا به دنبال زیبایی هستید، بودجه تان برای خرید این گروه از ویلاها مناسب است، می توانید از پس شرایط نگهداری ِآنها بر آییید و به جز خرید ویلا، به فکر داشتن یک استخر شخصی هستید، و به قول معروف تمامی جوانب را سنجیده اید، می توانید بی گدار به آب بزنید و ویلای استخردار در تهراندشت بخرید! اما در صورتی که هدف مشخصی از خرید ویلای استخردار در تهراندشت ندارید، بهتر است دست نگه دارید.

در سایت ویلا رو، انواع و اقسام ویلاهای مدرن و لوکس ِموجود در تهراندشت لیست شده اند. هر کدام از این ویلاها علاوه بر در اختیار داشتن استاندارد های ویلاهای اروپایی یا دارای استخر هستند یا خیر. شما می توانید قیمت این نوع ویلاها را با ویژگی هایی که دارند مقایسه کنید. ممکن است یک ویلا استخردار نباشد، اما بسیار بزرگ و پهناور باشد، یا برعکس. اگر به بزرگی ویلا اهمیت می دهید، قطعا کنار گذاشتن ویژگی «استخردار بودنِ» آن نسبت به «بزرگ بودنِ» آن، می چربد. به همین ترتیب می توانید ویلاها را با یکدیگر مقایسه کنید تا به نتیجه‌ی دلخواه و نزدیک به ویلای رویایی خود برسید. در صورتی که نیاز به دریافت مشاوره یا راهنماییِ بیشتر داشتید، با ما از طریق راه های ارتباطی ِدرج شده در گروه مهندسین و مشاورین ویلارو تماس حاصل کنید تا شما را بهتر راهنمایی کنیم.

ویلای استخردار در تهراندشت و نگهداری از آن

نکته ای که همواره به خریداران و علاقه مندان ویلای استخردار در تهراندشت گوشزد می شود، در نظر گرفتن شرایط نگهداری و تمیز کردن استخر (یا استخر ها) است. قطعا یک استخر به طور اتوماتیک قابلیت تمیز شدن ندارد و باید به آن در بازه های زمانی ِخاصی رسیدگی کرد و جهت تعویض آب آن اقدام نمود. در غیر این صورت نه تنها بر روی زیبایی محیط اثر سوء می گذارد، بلکه محیط را آلوده می کند و موجب تولید میکروب و بوی نامطبوع می شود. در صورتی که شرایط نگهداری از ویلای استخردار در تهراندشت را ندارید، توصیه می کنیم که از خرید این نوع ویلاها اجتناب کنید. به جز داشتن شرایط نگهداری ویلای استخردار در تهراندشت، هزینه کردن برای آن استخر نیز موضوع بعدی است. اگر از استخر مورد نظر استفاده می کنید، باید برای خرید مواد ضد عفونی کننده برای آن هزینه کنید تا در نهایت هر مرتبه که برای شنا وارد آن می شوید، مشکلات پوستی و بیماری های جدید گریبانگیر شما نشود. چرا که به طور عادی انتقال بیماری ها توسط آب بیشتر و با سرعت بالاتری به بدن انجام می شود. یک هزینه ی جانبی ِدیگر برای استخر ها این است که می بایست به فکر هزینه آب نیز باشید. به طور طبیعی، پر کردن و تکرار دفعات استفاده از آب برای تمیز کردن استخر، در هزینه های نهایی شما تاثیر بسزایی خواهد گذاشت. اگر تمامی ِاین جوانب را در نظر گرفته اید، به شما تبریک می گوییم. می توانید برای خرید ویلای استخردار در تهراندشت با خیال راحت اقدام کنید.

خرید ویلای استخردار در تهراندشت؛ چرا و به چه علت؟
خرید ویلای استخردار در تهراندشت؛ چرا و به چه علت؟

بعد از در نظر گرفتن باید ها و نباید ها و مسائلی که در نگاه اول به چشم خریدارِ ویلای استخردار در تهراندشت نمی آیند، باید به سراغ جزئیاتی برویم که به این منطقه مربوط می شوند. منطقه تهراندشت به دلیل موقعیت جغرافیایی که دارد، حاوی منابع طبیعی فراوان از جمله آب و خاک حاصلخیز است. وجود آب فراوان در این منطقه باعث شده است تا هیچ نگرانی از بابت انجام تفریحات آبی در این ناحیه برای ساکنان ویلاهای استخردار وجود نداشته باشد و از سویی دیگر خاک حاصلخیز ِآن در کنار آب فراوان به طبیعت خیره کننده و چشم نوازِ آن منجر شده است. به طوری که شما نمی توانید ویلایی را در این منطقه بیابید که دارای درختان میوه و گل های زیبا نباشد. با توجه به این موضوع، می توان اذعان کرد که تعداد ویلای استخردار در تهراندشت بیشتر از ویلاهای بدون استخر ِآن است و این خبر خوبی برای کسانی است که به فکر خرید ویلای استخردار در تهراندشت هستند. همانطور که اشاره شد شما می توانید سری به ویلاهای موجود در سایت ویلارو بزنید و علاوه بر بررسی ویژگی های ذکر شده برای آنها به صورت مجزا، برای بررسی تصاویر ِآنها نیز اقدام نمایید. در نهایت می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با ما از طریق راه های ارتباطی ِدرج شده در ارتباط باشید.

جمع بندی نهایی

خرید ویلای استخردار در تهراندشت، یک فکر کاملاً حساب شده و یک سرمایه گذاری ِبلند مدت در حوزه املاک است. با در نظر گرفتن ویژگی ها و معایبی که پشت پرده‌ی خرید ویلای استخردار در تهراندشت وجود دارند اما در نگاه اول به چشم نمی آیند، خرید شما هوشمندانه تر و حساب شده تر خواهد بود. با ویلارو در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

چت آنلاین
ارسال از طریق Whatsapp