ویلا در تهراندشت تا 1 میلیارد

خرید ویلا تهراندشت  با توجه به قیمت زمین و ارزش ویلاهای این منطقه باید انجام شود. به بیان دیگر شما باید با در نظر گرفتن شرایط خریدن ویلا در منطقه تهراندشت با یک بررسی کلی نسبت به ارزش زمین و ویلاهای آن، وارد معامله شوید. یکی از پُر طرفدار ترین سوالات ِاین روزهای خریداران این است که: آیا خریدن ویلا در تهراندشت تا 1 میلیارد ممکن است؟ آیا انجام این کار با توجه به قیمت های کنونی، شدنی می باشد؟

به دلیل اینکه خرید ویلا در تهراندشت با استقبال فراوانی مواجه شده است، غالبا به سرمایه گذاران پیشنهاد می شود که قبل از تصمیم برای خرید ویلا در تهراندشت تا 1 میلیارد، نگاهی به ارزش و قیمت کلیِ ویلاهای این منطقه بیندازند تا در صورتی که امکان خریدن ویلا با قیمت کم و ارزان وجود دارد، بسیار هوشمندانه تر و دقیق تر عمل کنند. و زیر بار خرید ویلای گران قیمت نروند. همچنین با توجه به اینکه قیمت ویلاهای تهراندشت در سالهای اخیر رو به افزایش است، یافتن ویلایی ارزان قیمت با شرایط ِمناسب، یک معامله‌ی برد – برد به حساب می آید. اگر به دنبال ویلا در تهراندشت تا 1 میلیارد هستید، که رقم نسبتا کمی برای خرید ویلای خوب در این منطقه نیست پیشنهاد می شود تا حتما این مطلب را تا انتها دنبال نمایید. ما در گروه مشاورین و مهندسین ویلارو برای شما پیشنهادات ویژه ای داریم.

قیمت ویلا در تهراندشت

پیش از هر شروعی، بهتر است نگاهی به قیمت ویلاها در تهراندشت داشته باشیم. با انجام این کار ذهنیت بهتری در مورد قیمت ِکلیِ ویلاهای موجود در این منطقه به دست می آوریم و به این واسطه می توانیم بهتر متوجه شویم که خرید ویلا در تهراندشت تا 1 میلیارد ممکن است، یا یک فکر نشدنی و رویایی است!؟

تهراندشت، یک منطقه ی کوچک نیست که بتوان قیمت ویلاهای موجود در آن را سریعا بررسی کرد. تهراندشت متشکل از روستاهای و مناطق کوچک و متوسط بسیاری است. بنابراین تفاوت قیمت در آن به خوبی ملموس است. برای اینکه بتوانید قیمتی اساسی از کلِ مناطق آن به دست آورید، باید بیشتر از چند ماه زمان بگذارید. اما برخی از مناطق ِآن هستند که برای خرید ویلا محبوب تر هستند و شما می توانید ویلا در تهراندشت تا 1 میلیارد در آنها بیابید. این مناطق، جزء نواحیِ رو به رشد تهراندشت نیز به حساب می آیند.

فاکتور هایی که قیمت ویلاها را به طور صددرصد تعیین می کنند شامل متراژ، امکانات و کیفیت متریال به کار رفته در ساخت ِآن هستند. بنابراین «منطقه» یک جزء کوچک در تعیین قیمت است؛ مثلا می تواند 10 درصد در تعیین قیمت ویلا دست داشته باشد. اما متراژ مثلا 50 درصد و همسایه ها، امکانات و کیفیت متریال به ترتیب 10 درصد، 20 درصد و 10 درصد سهم بیشتری نسبت به منطقه دارند. پس نمی توان اظهار کرد که منطقه به طور صددرصد در تعیین قیمت ویلا تاثیر گذار است. با این ذهنیت، شما می توانید ویلا در تهراندشت تا 1 میلیارد بیابید. فقط باید امکانات، متراژ و موقعیت ِآن را یکجا در نظر بگیرید.

قیمت ویلا در تهراندشت

نگاهی به ویژگی های منطقه تهراندشت  

منطقه تهراندشت، دارای امکانات رفاهی متعدد است. منظور از امکانات رفاهی، تمامی ِامکاناتی نیست که می توانید داخل ویلاهای موجود در این منطقه بیابید. منظور بیشتر به وضعیت دسترسی به آب، انحصاری بودن یا شهرکی بودن ویلاها، شرایط زندگی و کیفیت فرهنگی مردمی که در تهراندشت زندگی می کنند، سرسبزی و زیبایی های طبیعی، دسترسی به برق، گاز و وسعت منطقه برای ساخت و ساز های آینده یا میزان ویلاهای ساخته شده در حال حاضر در این منطقه است. منطقه تهراندشت برای تک تک این امکانات که به صورت یکجا به ارزش آن بیش از پیش افزوده اند، نمره و امتیاز بسیار بالایی دریافت می کند. به همین خاطر بسیاری از مردم ترجیح می دهند تا در جستجوی ویلا در تهراندشت تا 1 میلیارد (یا حتی بیشتر) باشند. با توجه به منطقه ای که در تهراندشت به دنبال ویلایی در حد یک میلیارد و بیشتر هستید، باید شرایط و امکانات مجاور آن را در نظر بگیرید. برای خود یک چک لیست تهیه کنید و در صورتی که ویلا دارای این ویژگی های (خارجی) است، می توانید برای خرید آن به پای میز معامله بروید و مطمئن باشید که انتخاب درستی داشته اید. این چک لیست می تواند شامل موارد زیر باشد:

  • آیا ویلای مورد نظر دارای دسترسی به آب، برق، گاز و … می باشد؟
  • شرایط زمین ویلا چطور است؟ شهرکی است یا مجزا و منحصر به فرد؟
  • شرایط و ویژگی همسایه ها در منطقه ی مورد نظر به چه صورت است؟
  • آیا بیرون از ویلا سرسبز و زیبا هست؟
  • وضعیت سند آن چطور است؟
  • و …

شما می‌توانید اطلاعات لازم برای خریدیک باغ ویلای زیبا با شرایط مورد نظر خود را با همکاری مرکز مشاوره املاک ویلارو به دست آورید.

چرا داشتن چک لیست خرید ویلا مهم است؟

به این خاطر که وقتی برای خرید ویلا در تهراندشت تا 1 میلیارد اقدام می کنید، به جای تمرکز بر روی قیمت ِپایین آن، بر روی شرایطی که در حال پذیرش آن هستید، تمرکز کنید. شاید آگهی های فروش ِبسیاری از ویلاها را بیابید که شرایط به ظاهر خوبی دارند و حتی زیر قیمت یک میلیارد باشند. آیا خرید این ویلاها عاقلانه است؟ صرفا به خاطر قیمت پایین؟ برای جواب به این سوال باید حتما شرایط بومی و خارجیِ ویلا را بسنجید. چرا که وقتی برای خرید ویلا در تهراندشت تا 1 میلیارد اقدام می کنید و سپس ویلای مورد نظرتان را خریداری می کنید، عملا شرایط و ویژگی های غیر داخلی ِآن را نیز پذیرفته اید. در مورد وضعیت آب و برق و گاز و امکانات پایه، باید به شما نوید بدهیم که جای نگرانی نیست. تهراندشت منطقه ای پیشرفته است که دسترسی ساکنین خود را به طور کامل به امکانات ابتدایی و پایه فراهم می کند. اما برای بررسی های بیشتر و کسب اطمینان، شما می توانید ویلا را از صفر تا صد بررسی کنید و سپس برای خرید آن اقدام نمایید. توجه داشته باشید که به بهانه ی خرید ویلا در تهراندشت تا 1 میلیارد نباید بسیاری از امکانات و شرایط را قربانی ِهزینه ی کم آن ویلا کنید.

ویلاهای شهرکی و باغی در تهراندشت

نگاهی به ویلاهای شهرکی و باغی در تهراندشت

اگر به دنبال خرید ویلا در تهراندشت تا 1 میلیارد باشید، به خوبی می دانید که ویلاهای از نظر موقعیت قرار گیری و شرایطی که دارند یا در دسته ی ویلاهای شهرکی قرار می گیرند یا باغی، جنگلی، لب دریا، نزدیک کوه، و … هیچکدام از این ویلاها برتری ِخاصی نسبت به دیگری ندارند ولی قیمت ِآنها با توجه به شهرکی بودن، باغی یا جنگلی بودن و غیره (نیز) تعیین می شود. بنابراین یکی از فاکتور هایی که باید در ذهن برای خرید ویلا در تهراندشت تا 1 میلیارد داشته باشید این است که ببینید این گروه از ویلاها اغلب شهرکی هستند یا باغی؟ تکلیف ویلاهای شهرکی و باغی بدون نیاز به توضیح اضافه کاملاً مشخص است. ویلاهای شهرکی در یک منطقه نزدیک به هم قرار گرفته اند و یک یا چند نگهبان از آنها محافظت به عمل می آورد؛ پس امنیت ِتضمین شده تری دارند.

البته نزدیک یا دور بودن ویلاهای شهرکی نسبت به یکدیگر به ساختار و معماری ِآن شهرک وابسته است و این موضوع برای یافتن و خرید ویلا در تهراندشت تا 1 میلیارد موثر نیست. اما در مورد ویلاهای باغی یا جنگلی این موضوع برعکس است. ممکن است نزدیک ویلای شما هیچ ویلای دیگری وجود نداشته باشد و یا فاصله ویلاها از هم بسیار بسیار زیاد باشد. در تهراندشت شهرک های ویلایی متعددی وجود دارد که می توانید برای خرید ویلا در تهراندشت تا 1 میلیارد نگاهی به آنها بیندازید. از جمله ی آنها می توان به شهرک کارینا یا جهان ویلا اشاره کرد.

 

قیمت ویلاهای شهرکی و باغی در تهراندشت عملا با توجه به امکانات و ظاهر آن ویلا تعیین میشود. اما در یک بررسی کلا، ویلاهای شهرکی که نگهبان و امنیت بیشتری دارند، کمی گرانتر از ویلاهای باغی یا جنگلی هستند. اگر به این موضوع اهمیت می دهید، پیشنهاد می کنیم که برای خرید ویلا در تهراندشت تا 1 میلیارد قیمت را فدای امنیت نکنید. (البته لازم به ذکر است که منطقه تهراندشت کاملاً امن است، منتها از نظر بسیاری از خریداران عبور و مرور افراد ِ غیر ساکن در یک محله یا منطقه ی خاص مسکونی، بسیار حائز اهمیت است و آنها ترجیح می دهند که افراد غریبه نزدیک ویلا رفت و آمد نداشته باشند؛ این موارد کاملا سلیقه ای است و به افراد مربوط می شود و بر روی قیمت خرید ویلا در تهراندشت تا 1 میلیارد تاثیر گذار نیست).

آیا امکان خرید ویلا در تهراندشت تا 1 میلیارد وجود دارد؟

امکان خرید ویلا و  فروش ویلا تهراندشت  تا 1 میلیارد، وجود دارد؛ کافی است که شما شرایط و امکانات ِمورد انتظار ِخود را از یک ویلای خوب تعیین کنید. اگر بخواهید صادقانه پیشنهاد خوبی برای خرید ویلا در تهراندشت تا 1 میلیارد دریافت کنید، باید توجه داشته باشید که ویلاهای یک میلیاردی امکانات بسیار لوکسی ندارند اما از امکانات پایه بی بهره نیستند. ممکن است کمی دور از دسترس بودن ِویلا (مثلا قرار گرفتن در آخرین بخش یک ویلای شهرکی) باعث شده باشد که قیمت ویلا نسبتا کم باشد. شما می توانید تمامی ِجوانب امر را سنجیده و سپس برای خرید ویلا در تهراندشت تا 1 میلیارد اقدام نمایید. اگر  خرید ویلا در تهراندشت تا 1 میلیارد با امکانات محدود تر برایتان مسئله ای نیست و از طرفی بیشتر به قرار گرفتن ِویلا داخل منطقه‌ی (خوش نامِ) تهراندشت اهمیت می دهید تا ظاهر ویلا  (که مثلا بسیار لوکس باشد)، می توانید پیشنهاد های مختلفی را برای خرید ویلا در تهراندشت تا 1 میلیارد در ویلارو بیابید.

در گروه مهندسین و مشاورین ِویلارو پیشنهادات مختلفی برای شما که به دنبال خرید ویلا در تهراندشت تا 1 میلیارد هستید، وجود دارد. فقط کافی است که با ما تماس حاصل نمایید تا شما را برای خرید ویلا در تهراندشت تا 1 میلیارد راهنمایی کنیم و لیستی از ویلاهای یک میلیاردی را پیش رویتان قرار دهیم تا بتوانید بین آنها یک مورد را انتخاب کنید. گروه متخصص مشاورین و مهندسین ویلارو دارای سالها تجربه به همراه دانش هستند و به شما کمک می کنند ویلایی را با ارزان ترین قیمت اما بالاترین مزایا خریداری نمایید.

 خرید ویلا در تهراندشت تا 1 میلیارد

جمع بندی ِنهایی

بسیاری از ویلا ها در تهراندشت یا شهرکی و یا باغی هستند. از میان ِاین تعداد شما می توانید برای خرید ویلا در تهراندشت تا 1 میلیارد اقدام کنید، به شرط آنکه بدانید باید ها و نباید های مورد نظرتان برای انتخاب و خریدن یک ویلا چیست. بسیاری از ویلاهای یک میلیاردی اگرچه به اندازه ی ویلاهای دارای 10 یا 5 میلیارد قیمت، لوکس و مدرن و سرشار از امکانات نیستند، اما در عوض مزایای بیشمار دیگری دارند. وقتی دست روی خرید ویلا در تهراندشت تا 1 میلیارد می گذارید، اولا باید به خوبی بدانید که منطقه ی بسیار خوبی را برای خرید ویلا انتخاب کرده اید که از نظر دسترسی به امکانات پایه مانند آب، برق، گاز، تلفن و غیره، شما را ناکام نمی گذارد و از طرفی تمامی ِویلاهایی که در آن ساخته شده اند امروزی و تازه ساخت هستند. بنابراین می توانید با در اختیار داشتن تنها یک میلیارد (کمی کمتر یا کمی بیشتر) برای خرید ویلا در تهراندشت تا 1 میلیارد اقدام کنید. هنوز برای ویلادار شدن دیر نیست، به شرط اینکه به ویلارو اعتماد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

چت آنلاین
ارسال از طریق Whatsapp