خرید ویلای 2-5 میلیاردی – ویلارو

در شرایط اقتصادی کنونی آیا خرید ویلای 2 میلیاردی امکان پذیر است؟ آیا می توان با 2 تا 5 میلیارد ویلای خوبی خریداری کرد؟ در کدام منطقه و با چه شرایطی این امکان وجود دارد؟ آیا خریدن ویلای 2 میلیاردی به معنای خرید ویلایی با کمترین امکانات است؟ آیا بعد از خریدن ویلای 2 میلیاردی باید برای بازسازی و نوسازی آن نیز مجدد هزینه کرد؟ آیا 2 میلیارد، 3 و 4 میلیارد بودجه خوبی برای سرمایه گذاری در حوزه خریدن ویلا به حساب می آیند؟

خریدن ویلا این روزها تبدیل به آرزوی بسیاری از مردم شده است؛ البته کاملا هم طبیعی است. با افزایش روز به روز ِقیمت ویلاها در ایران ما با این معضل رو به رو هستیم که چطور می توانیم یک ویلای خوب با حداقل امکانات را با کمترین قیمت خریداری کنیم! شاید بیان این جمله برای شما که اکنون بودجه ای در حد 2 یا 3 میلیارد دارید، کاملا رویایی باشد، اما هنوز هم می توان ویلاهای خوب و عالی موجود در سراسر ایران را با این میزان بودجه خریداری کرد.

با توجه به اینکه هدف شما از خرید ویلای 2 میلیاردی (یا بیشتر) چه می تواند باشد، خرید ویلا کردان، خرید ویلا چهارباغ، خرید ویلا تهراندشت، زعفرانیه و غیره، مناطق و گزینه های خوبی هستند که در مقایسه با ویلاهای گران موجود در شمال یا نواحی شمال شرقی و شمال غربی کشور، می توانید جدی‌تر به آنها فکر کنید.

خرید ویلای 2 میلیاردی با امکانات مناسب

خرید ویلای 2 میلیاردی با امکانات مناسب

فول امکانات بودنِ یک ویلا، تابع سلیقه ی خریدار است؛ این به چه معناست؟ در اصل، برخی از خریداران جهت خرید ویلای 2 میلیاردی، به ساده ترین و معمولی ترین امکانات قانع هستند و این در حالی است که گروه دیگری از خریداران به همه‌چیز تمام بودن و لوکس بودن ویلای انتخابی شان اهمیت می دهند.

خرید ویلای 2 میلیاردی یعنی خرید ویلایی ارزان (در مقایسه با ویلاهای 7، 10، 15 میلیاردی و …)، پس کاملا طبیعی است که با بررسی شرایط و ویژگی های مربوط این گروه از ویلا ها، امکانات لوکس و خاصی را مشاهده نکنید. خرید ویلای 2 میلیاردی نیازمند کاهش انتظارات خریداران است. البته لوکس بودن امکانات ویلاهای 4 و 5 میلیاردی حاکی از این نکته است که با این میزان بودجه، (و در شرایط اقتصادی ِحال حاضر) شما قطعا امکان خرید ویلای 2 میلیاردی یا 5 میلیاردی خوبی را خواهید داشت، اما نباید منتظر مواجه با یه ویلای بسیار لاکچری باشید. با چند مثال مربوط به امکانات ویلاهای 2 یا 3 میلیاردی، به شما کمک می کنیم این مطلب را بهتر درک کنید.

 • اکثر ویلاهای دو میلیاردی دارای دو خواب و مستر هستند.
 • تمام آنها ایزوگام شده‌اند.
 • همگی دارای باربیکیو و فضای سبز نسبتا بزرگی هستند (بسته به مساحت زمین ویلا)
 • اکثر این نوع ویلاها دارای جکوزی و سونا هستند.
 • اکثر این گروه از ویلاها دارای سیستم سرمایش و گرمایش به روز هستند.
 • اکثر این ویلاها دسترسی خوبی به مرکز شهر یا منطقه مورد نظر دارند.
 • بسته به نوع ویلا، اکثرا به صورت مبله به فروش می رسند.

با توجه به ویژگی ها و امکانات ذکر شده در مورد خرید ویلای 2 میلیاردی تا 3 میلیاردی، کاملا مشخص است که همه ی این ویلاها، می توانند نظر شما را جلب کنند (حتی اگر خریدارِ سخت پسند و سخت گیری باشید). البته معماری هر ویلا نیز روی جذابیت آن موثر است؛ هر ویلایی با معماری داخلی و خارجی مدرن می تواند نظر بسیاری از مشتریان را به سمت خود جلب کند (حتی اگر فول امکانات نباشد).

خرید ویلای 5 میلیاردی با امکانات مناسب

ویلاهای قیمت شده به ارزش 4 تا 5 میلیاردی، نسبت به ویلاهای 2 میلیاردی به مراتب بهتر هستند، چون امکانات بیشتری دارند. این گروه از ویلاها با حفظ ویژگی های ذکر شده برای خرید ویلای 2 میلیاردی، آپشن های بهتر و ارتقا یافته تر دارند که آنها را در نظر خریداران محبوب و خواستنی می کند. این گروه از ویلاها را «سوپر لوکس» نیز می نامند.

اگرچه ویلاهای گران تر و لوکس تری نسبت به ویلاهای 5 یا 4 میلیاردی وجود دارند که فول امکانات بوده، وسیع و بزرگ و دلربا هستند و می توانند «سوپر لوکس» لقب بگیرند، اما ویلاهای 4 الی 5 میلیاردی نیز در نوع خود جذابیت های خاصی دارند. هر نوعی از ویلاهای این گروه، نماسازی اروپایی دارند و از نظر طراحی داخلی در نوع خود بهترین هستند.

اگر این میزان بودجه را در اختیار دارید و قصد دارید روی این مدل از ویلاها با این میزان قیمت سرمایه گذاری کنید، می توانید ویلاهایی با متراژ بنای بالای دویست متر بیابید که دسترسی آسان شما را به مرکز شهر و امکانات تفریحی فراهم می کنند، نورگیر هستند، دارای اتاق های بزرگ و آشپزخانه ی دل باز، فضای سبز بسیار بزرگ با وجود درختان متعدد و سرسبز و .. می باشند.

ویژگی اکثر ویلاهای 4 الی 5 میلیاردی در ادامه آورده شده است که می تواند به شما کمک کند تفاوت بارز آنها را با خرید ویلای 2 میلیاردی به خوبی متوجه شوید. لازم به ذکر است که ویژگی ها و امکانات معمولی که در مورد خرید ویلای 2 میلیاردی در بالا ذکر شد، در مورد این ویلاها نیز یکسان است و به همین جهت از تکرار آنها پرهیز شده است:

 • اکثر ویلاهای 5 میلیاردی باغ – ویلا به حساب می آیند و اکثر آنها دارای درختان میوه و استخر در وسط باغ می باشند.
 • یک آشپزخانه ی کامل با کلیه امکانات مانند فر، کابینت های با کیفیت، کانتر و غیره در این گروه از ویلاها وجود دارد.
 • این ویلاها اغلب دارای نگهبان و سرایدار هستند.
 • سالن پذیرایی، محل نشیمن (به صورت اختصاصی تعبیه شده در فضای سبز ویلا)، و .. در این نوع ویلاها موجود است.
 • در این ویلاها اغلب استخر های نسبتا بزرگ به صورت کاشی کاری شده وجود دارد که امکانات مخصوص به خود را دارند و به طور فصلی مورد استفاده قرار می گیرند.

خرید ویلای 2 میلیاردی برای سرمایه گذاری بهتر است یا خرید ویلای 5 میلیاردی؟

خرید ویلای 2 میلیاردی برای سرمایه گذاری بهتر است یا خرید ویلای 5 میلیاردی؟

قیمت خرید ویلای 2 میلیاردی و 5 میلیاردی از متغیر های گوناگونی تشکیل شده است. اگر برای خرید ویلای 2 میلیاردی، 3 یا 5 میلیاردی اقدام می کنید باید به خوبی بدانید که قیمت گذاری فارغ از امکانات، ظاهر و زمان ساخت ویلا، معماری آن، متریال به کار رفته در ساخت آن، متراژ بنا و متراژ کل ویلا، به منطقه، شهری که در واقع شده است، بستگی دارد.

به علاوه، چگونگی دسترسی به آن ویلا و اینکه آیا باید مسیر طولانی را طی کرد یا فاصله ویلا تا جاده ی اصلی بسیار کم است، و پرسش هایی از این دست در تعیین قیمت ویلا موثر هستند. همچنین برای خرید ویلای 2 میلیاردی و 5 میلیاردی باید به محیط اطراف آن اهمیت داد؛ اینکه همسایگان چقدر با آن ویلا فاصله دارند، یا در نزدیکی آن خیابان و مرکز پر رفت و آمد و شلوغ وجود دارد، یا خیر و غیره.

با نگاهی به قیمت خرید ویلای 2 میلیاردی در ایران (و در مناطق گوناگون) می توان به یک جمع بندی قابل توجه رسید؛ اکثر مناطقی که رشد ِخود را کرده‌اند و مورد توجه سرمایه گذاران و مردم هستند، قیمت های نجومی دارند. شما برای خرید ویلای 2 میلیاردی یا خرید ویلای 5 میلیاردی در این مناطق نمی توانید اقدام کنید، چون عملا هزینه خرید ویلای 2 میلیاردی و 5 میلیارد در این بخش ها، بسیار زیاد و بالاتر از 20 میلیارد است.

البته اگر بتوانید ویلایی با قیمت 2 یا 3 میلیارد پیدا کنید، قطعا امکانات خاصی را در آنها نخواهید یافت (حتی امکانات ذکر شده برای خرید ویلای 2 میلیاردی مثل سونا، فضای سبز و سالن نسبتا بزرگ را ندارند). و حتی از نظر طراحی داخلی و خارجی هم جذاب نخواهند بود. برخی از آنها نیز معماری بسیار قدیمی دارند و در نهایت شما مجبور خواهید شد که بعد از خرید آن ویلا، برای بازسازی و ساخت نما هزینه کنید. طبعا این کار عاقلانه نیست!

به گفته کارشناسان با وجود آینده درخشان برای توسعه‌ی مناطقی مانند چهارباغ، کردان، تهراندشت و مناطق نزدیک آنها، احتمال پیشرفت چشمگیر این مناطق جهت ساخت ویلاهای بیشتر و کسب اقبال عمومی برای این مناطق زیاد است. در مناطق یاد شده شما شانس بیشتری برای خرید ویلای 2 میلیاردی تا 5 میلیاردی خواهید داشت، تا ویلاهای موجود در شهر های شمالی کشور. طبعا با سرمایه گذاری و خرید هر نوع از این ویلاها، به سودی که آرزویش را دارید، خواهید رسید.

 آیا فروش ویلای 2 میلیاردی چند سال پس از خرید آن دشوار خواهد بود؟

ذهنیت همه ی ما این است که خرید ویلای ارزان به صرفه نیست! به هر دلیلی که آن ویلا را خریداری کرده باشیم (سرمایه گذاری، گذراندن اوقات فراغت، تغییر محل زندگی و ..)، بعدها برای فروش آن نه تنها سود نمی کنیم بلکه با سختی های بسیار زیادی مواجه می شویم؛ مثلا فروش و خرید ویلای 2 میلیاردی یا 3 میلیاردی، نسبت به ویلاهای لوکس و مدرن تر به ندرت اتفاق می افتد! چون تعدادشان کم و کمتر می شود.

اما حقیقت این است که هر ویلا با توجه به اینکه چه شرایطی دارد، برای هر نوع خریدار می تواند جذابیت های خاص خود را داشته باشد. به بیان دیگر، خرید ویلای 2 میلیاردی و سایر ویلاهای ارزان تر، برای فروش در آینده آسان تر خریدار دارند، تا ویلاهایی که در زمان خرید قیمت بسیار زیادی داشته اند. ویلاهای معمولی و متوسط با قیمت 2 میلیارد تا سه میلیارد و حتی 5 میلیارد، هم از نظر خرید و هم از نظر فروش بهتر هستند.

علت برتری منطقه کردان برای خرید ویلای 2 میلیاردی تا 5 میلیاردی نسبت به سایر مناطق چیست؟

علت برتری منطقه کردان برای خرید ویلای 2 میلیاردی تا 5 میلیاردی نسبت به سایر مناطق چیست؟

کردان، منطقه ای سرسبز و زیبا است که همانطور که گفته شد آینده‌ای درخشان دارد. دقیقا نمی توان اظهار کرد که این منطقه تا چه میزان و تا چه حدی پیشرفت را تجربه می کند، اما آنچه مسلم است این است که خرید ویلای 2 میلیاردی تا 5 میلیاردی در کردان، تهراندشت، و مناطق اطراف آنها سخت نیست. شما می توانید لیستی از ویلاهای 2 میلیاردی را در سایت ویلا رو بیابید یا برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما (از طریق شماره های درج شده) تماس حاصل نمایید.

کردان به جز آب و هوای خوب، برای کسانی که در پایتخت زندگی می کنند بهشت به حساب می آید، چون دسترسی به آن بسیار آسان و ساده است. تنها کافی است که نیم ساعت و یا چهل و پنج دقیقه وقت بگذارید و در ترافیک روان جاده به سمت کردان روانه شوید. همچنین این منطقه کلیه ی امکانات رفاهی و به روز شهر ها را دارد و به همین دلیل مردم ترجیح می دهند در آن اقدام به خرید ویلا و سرمایه گذاری نمایند.

سخن آخر

خرید ویلای 2 میلیاردی تا ویلای 5 میلیاردی در منطقه کردان یا مناطق مجاور آن، نشان از آینده نگر بودن سرمایه گذاران و خریداران دارد که به فرصت های جدید می اندیشند. به گفته ی کارشناسان املاک و مستغلات، در شرایطی که روز به روز به ارزش مادی ویلاها افزوده می شود، کاملا بعید به نظر می رسد که ویلاهای منطقه کردان با رکود قیمت مواجه شوند.

خرید ویلای 2 میلیاردی در کردان، نیاز به جستجو و تحقیق ِفراوان دارد. اما جای نگرانی نیست. گروه مهندسین و مشاورین ویلارو این معضل را برای شما مشتری گرامی رفع کرده اند. تنها کافی است که با ویلارو تماس حاصل نمایید و شرایط خود را بیان کنید تا با توجه به اهداف تان از سرمایه گذاری، بودجه ای که در اختیار دارید و ویلاهای متنوعی که ما در کردان، تهراندشت، چهارباغ و سایر مناطق مرتبط می شناسیم به شما کمک کنیم به رویای خرید ویلای 2 میلیاردی تا 5 میلیاردی، جامه ی عمل بپوشانید.

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

چت آنلاین
ارسال از طریق Whatsapp