خرید ویلای 5-10 میلیاردی – ویلارو

خرید ویلای 5 میلیاردی و 10 میلیاردی یا هر نوع ویلای دیگری مابین این ارقام، در بین خریداران ویلا بیشتر هواخواه دارد. اما نایاب بودن این ویلاها نیز به نوبه خود معضلی را برای بازار خرید و فروش ویلا پدید آورده است. در واقع، با اینکه تعداد ویلاهای 5 تا 10 میلیاردی بسیار چشمگیر نیست، ولی می توان فروشندگانی را یافت که هنوز ویلای خود را با این قیمت ها به فروش می رسانند. با نگاهی به بازار خرید و فروش ویلا در کل ایران می توان به خوبی متوجه شد که قیمت ویلاها روز به روز در حال افزایش است و عمده کسانی که در این بازار حضور دارند، فروشنده هستند.

دلیل پیش آمد چنین حالتی را می توان توجه مردم به ویلاهای شمال، یا ناامیدی از امکان خریدن ویلای 5 میلیاردی یا 10 میلیاردی و کمتر دانست. اما نکته این است که تمام ویلاهای سراسر ایران، به ویلاهای موجود در شمال کشور خلاصه نمی شوند و قیمت ویلاهای موجود در اطراف شهر های بزرگ مثل تهران و قزوین به حدی است که می تواند انتظارات خریداران را برآورده نماید. پس همانطور که گفته شد، شما می توانید برای خرید ویلای 5 میلیاردی تا 10 میلیاردی حتی کمتر، اقدام کنید؛ اما چطور؟

خرید ویلا کردان و مناطق اطراف آن روز به روز در حال افزایش است. بسیاری از مردم به جای خرید ویلا در مناطق جنگلی و دور دست از شهر محل زندگی شان ترجیح می دهند ویلایی را خریداری کنند که از نظر منطقه جغرافیایی و از نظر قیمت به صرفه باشد. در هر صورت، در هر دو نوع ویلاهای موجود در مناطق جنگلی یا نزدیک دریا و ویلاهای موجود در روستاهای مجاور شهر ها همان میزان امکانات، همان آب و هوای مطلوب و همان میزان آرامش و آسایش وجود دارد. ما اینجا هستیم تا کمک کنیم اگر به دنبال خرید ویلای 5 میلیاردی تا 10 میلیاردی هستید، نگاه تان را از دل ویلاهای جنگلی و نزدیک دریا یا نزدیک کوه واقع در شمال و جنوب، به سمت کردان و مناطق اطراف آن متمایل کنیم. شما می توانید با بودجه ی 5 تا 10 میلیاردی (که گمان می کنید برای خرید ویلا بسیار کم است)، صاحب بهترین و لوکس ترین ویلاها در این منطقه شوید.

چرا خرید ویلای 5 میلیاردی و 10 میلیاردی در کردان مناسب است؟

چرا خرید ویلای 5 میلیاردی و 10 میلیاردی در کردان مناسب است؟

برای خرید ویلای 5 میلیاردی و 10 میلیاردی، باید از دیدِ سرمایه گذاری و آینده نگری با در نظر گرفتن شرایط و هزینه های نگهداری ویلا، در کنار تعیین هدفتان از خرید ویلای 5 میلیاردی، به این موضوع نگاه کنید. ارزشِ ویلایی که امروز به قیمت 5 الی 10 میلیارد یا کمتر خریداری می کنید، با وضعیت کنونی اقتصاد و پیش بینی های کارشناسان از بازار، بیش از پیش افزایش پیدا خواهد کرد. من باب مثال، اگر بتوانید در ماه جاری اقدام به خرید ویلای 5 میلیاردی و 10 میلیاردی کنید، در ماه بعد باید کمی بیشتر هزینه کنید تا همان ویلا را بخرید.

روند صعودی قیمت ویلا باعث شده است تا بسیاری از مردم برای خرید ویلای 5 میلیاردی، بیش از گذشته در تکاپو باشند. برای جا نماندن از این قافله پیشنهاد می کنیم تا به جای مراجعه به مشاورین املاک جهت خرید ویلاهای شمال یا شمال شرق یا غرب یا جنوب، نگاهی به ویلاهای موجود در مناطق خوش آب و هوای نزدیک تهران مانند کردان، تهراندشت، چهارباغ، سهیلیه و غیره بزنید. در این مناطق هم قیمت خرید ویلای 5 میلیاردی و 10 میلیاردی در مقابل امکانات هر ویلا مناسب است و هم امکان سرمایه گذاری امن به شما داده می شود. در ادامه، با آمار و ارقام در مورد آینده روشن و رو به رشد کردان و مناطق مجاور آن صحبت خواهیم کرد تا شما برای سرمایه گذاری امن تر و منطقی تر راحت تصمیم گیری کنید.

نگاهی به ویژگی های ویلاهای 5 میلیاردی کردان

برای خرید ویلای 5 میلیاردی باید از ویژگی مشترک بین تمامی آنها مطلع باشید. اکثر این ویلاها دارای متراژ بالای 250 متر هستند و متراژ زیربنای آنها بالای 300 متر است. طبعا ویلاهای بالای 5 میلیارد متراژ بیشتری دارند. همچنین:

 • اکثرا ویلاهای پنج میلیاردی دارای بیشتر از دو خواب هستند.
 • اکثر این ویلاها دوبلکس بوده و بسیار نورگیر می باشند.
 • در ساخت کابینت های آشپزخانه آنها از بهترین متریال و بهترین کفپوش ها در سالن و اتاق ها استفاده شده است.
 • این ویلاها اغلب به صورت شهرکی یا جنگلی به فروش می رسند و دسترسی راحتی به جاده اصلی دارند.
 • کلیه این ویلاها دارای طراحی داخلی، سیستم سرمایشی و گرمایشی به روز، کاغذ دیواری، تراس بزرگ هستند.
 • در تمامی این ویلاها یک فضای سبز بسیار بزرگ و دلباز وجود دارد که می توان برای کاشت درختان و گیاهان مختلف از آن استفاده کرد.
 • داخل کلیه این ویلاها استخر و سونا وجود دارد.
 • بسته به نمای هر ویلا، اکثر آنها رو به جنگل یا یک منطقه سرسبز و تماشایی هستند.
 • بسیاری از این گروه ویلاها (به خصوص نوع شهرکی) دارای نگهبانی می باشند.
 • بسیاری از این ویلاها در نزدیکی ِ مراکز تفریحی بزرگ و به نام، قرار دارند.

این ویژگی ها بین ویلاهای موجود در منطقه کردان و ویلاهای شمال کشور یا ویلاهای جنوب کشور یکسان است، اما تنها وجه تمایز این دو گروه، قیمت آنها است. شما برای خرید ویلای 5 میلیاردی در کردان به راحتی می توانید با جستجوی سریع چندین ویلا با معماری جذاب و مدرن به همراه ویژگی های ذکر شده در این منطقه بیابید. این در حالی است که یافتن ویلا با این قیمت در شمال یا جنوب کشور بسیار دشوار خواهد بود.

نگاهی به ویژگی های ویلاهای 10 میلیاردی

نگاهی به ویژگی های ویلاهای 10 میلیاردی

گروهی از ویلاهای نسبتا گران را ویلاهای 10 میلیاردی تشکیل می دهند. این گروه از ویلاها نسبت به امکان خرید ویلای 5 میلیاردی، فروش بیشتری دارند و شما می توانید تعداد بیشتری از ویلاها را با این قیمت بیابید. لازم به ذکر است که این نوع ویلاها از نظر امکانات و ویژگی های ظاهری تفاوت فاحشی با ویلاهای 5 میلیاردی ندارند، اما از نظر متراژ بزرگ تر هستند. همچنین شما می توانید داخل آنها وسایل و تجهیزات ورزشی و رفاهی بیشتری بیابید.

 • اکثر ویلاهای 10 میلیاردی دارای متراژ بالای 400 متر هستند.
 • متراژ زمین اکثر ویلاهای 10 میلیاردی در مقایسه با شرایط خرید ویلای 5 میلیاردی، بالای هزار متر است (لازم به ذکر است که این رقم برای هر ویلا می تواند کمتر یا بیشتر باشد اما به طور نسبی در همین حدود می باشد).
 • اغلب این ویلاها دارای 2 طبقه (یا بیشتر) بوده و دارای تعداد اتاق های بیشتر از 2 یا 3 عدد هستند.
 • طراحی داخلی اکثر این ویلاها به سبک معماری های نوین اروپایی است.
 • در این ویلاها همواره نگهبان به صورت 24 ساعته حضور دارد. بنابراین امنیت در آنها بسیار بالا می باشد.

خرید ویلای 5 میلیاردی – 10 میلیاردی در کردان با مزایای ویژه

در مورد مزایای کردان برای خرید ویلای 5 میلیاردی و 10 میلیاردی یا کمتر، صحبت بسیار است. کردان، در نوع خود به یک منطقه ی همه چیز تمام تبدیل شده است، به طوری که شما نمی توانید مابین امکانات آن با شهر های بزرگ تفاوتی قائل شوید؛ هر آنچه نیاز داشته باشید داخل این روستای بزرگ یافت می شود. همه ی ویلاهای کردان، مانند ویلاهای شمال و جنوب کشور دارای آب و برق و گاز، سند شش دانگ هستند. همچنین امکان دسترسی شما در این منطقه به خدمات عمومی مانند بانک، مراکز بهداشتی و درمانی، فروشگاه مواد غذایی، فروشگاه لباس و غیره وجود دارد. بنابراین نباید کردان و مناطق اطراف آن را مانند یک روستای کوچک و محروم در نظر گرفت. این منطقه در عین حفظ و توجه به سرمایه های طبیعی که دارد، از امکانات شهر های بزرگ نیز برخوردارند.

ویلاهای متنوعی برای اقامت بلند مدت و یا کوتاه مدت در این روستا ساخته شده اند. این تنوع به امکان خرید ویلای 5 میلیاردی – 10 میلیاردی و بیشتر، توسط مردم کمک شایانی کرده است. خریداران می توانند با هر بودجه ای (ولو در حد 2 میلیارد) در این روستای خوش آب و هوا ویلای مورد نظرشان را بیابند. کردان امکان پیشرفت و تبدیل به یک شهرستان کوچک در اطراف تهران و کرج را دارد. در واقع، آمار و اعدادی که نشان دهنده ی استقبال مردم از خرید ویلا در این ناحیه هستند، از این موضوع سخن می گویند.

آمار خرید ویلای 5 میلیاردی و 10 میلیاردی در کردان و مناطق مجاور

آمار خرید ویلای 5 میلیاردی و 10 میلیاردی در کردان و مناطق مجاور

زمین های کردان،  (مانند هر منطقه ی مشابه ِدیگر) دو نوع مختلف دارد. گروهی از این زمین ها مخصوص کشت و زراعت هستند و گروه دیگری تماما مسکونی اند. افرادی که برای خرید ویلای 5 میلیاردی و 10 میلیاردی در کردان اقدام می کنند باید به این نکته توجه داشته باشند. اصولا زمین های مسکونی در این منطقه قیمت بیشتری نسبت به زمین های کشاورزی دارند؛ دلیل این تفاوت قیمت (برای سرمایه گذاری) عدم نیاز برای مراجعه به شهرداری و دریافت مجوز های ساخت است.

در سالهای قبل اکثرا روی زمین های این منطقه کشاورزی انجام می شد. پس از مدتی با رونق گرفتن ساخت و فروش ویلاها، اکثر زمین های این منطقه به ویلا تبدیل شده اند و کمتر می توانید زمین کشاورزی بیابید. در دسترس قرار گرفتن زمین های بیشتر برای ساخت و خرید ویلای 5 میلیاردی و 10 میلیاردی (و بیشتر) در کردان باعث شد تا قیمت ویلا در این منطقه کاهش چشمگیری پیدا کند و بسیاری از افراد بتوانند در کردان ویلای مورد نظرشان را تهیه کنند.

اکثر زمین های موجود در کردان خوش قواره است، زیر ساخت های لازم برای ساخت ویلا در آن وجود دارد و دسترسی اکثر ویلاهای موجود در آن به جاده اصلی یا مرکز این منطقه، به خوبی فراهم است. همانطور که توضیح داده شد بسیاری از مردم می توانند با سرمایه گذاری بر روی زمین های این منطقه، برای ساخت ویلا یا خرید ویلای 5 میلیاردی و 10 میلیاردی و بیشتر، اقدام کنند. پیش بینی کارشناسان بازار خرید ویلا این است که این روند ساخت و درخواست حداکثری مردم برای مهاجرت به این منطقه و کاهش توجه به ویلاهای شمال و جنوب کشور به رشد روز افزون قیمت و ارزش ویلاهای کردان کمک ویژه ای خواهد کرد. در کردان، محدودیت معنا ندارد. شما می توانید برای خرید ویلای 5 میلیاردی و 10 میلیاردی در کردان یا بیشتر (یعنی 15، 20، 30 میلیاردی) اقدام کنید.

نکات مهم برای خرید ویلای 5 میلیاردی و 10 میلیاردی

برخی نکات وجود دارند که به شما کمک می کنند برای خرید ویلای 5 میلیاردی و 10 میلیاردی بهتر اقدام کنید. بسیاری از ویلاها فارغ از نوعشان، یا شهرکی یا جنگلی هستند. اغلب ویلاهای کردان به این دو شکل بوده و بسیاری از آنها جنگلی می باشند. بنابراین زمانی که برای خرید ویلای 5 میلیاردی و 10 میلیاردی در کردان اقدام می کنید حتما ویو و شرایط نزدیکی به جنگل را مد نظر داشته باشید. ویلاهای داخل جنگل، اغلب در فصول سرد تر خنک تر هستند.

عامل مهمی که بر روی قیمت خرید ویلای 5 میلیاردی و 10 میلیاردی در کردان موثر است، متراژ ویلا است. اگر متراژ برای شما اهمیت ندارد و بیشتر قصد دارید با کمک بودجه ای که در اختیار دارید، یک سرمایه گذاری موفق داشته باشید، می توانید ویلاهای متنوعی را داخل این منطقه بیابید. بنابراین از این بابت هیچ گونه محدودیتی وجود نخواهد داشت. قبل از خرید خرید ویلای 5 میلیاردی و 10 میلیاردی حتما منطقه را بررسی کنید و فقط به یک منطقه خاص اکتفا نکنید. نکته آخر آنکه برای خرید ویلای 5 میلیاردی و 10 میلیاردی در کردان باید به یک گروه مشاور مطمئن اعتماد کنید؛ گروه مهندسین و مشاورین ویلارو به شما کمک می کنند بهترین ویلای عمرتان را، خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

چت آنلاین
ارسال از طریق Whatsapp