کردان بهترین منطقه خرید ویلا – ویلارو

بهترین منطقه خرید ویلا چه ویژگی هایی دارد؟ خرید ویلا کردان این روزها باب میل بسیاری از افراد است و یک دلیل شاخص نیز نمی توان برای آن دست و پا کرد. به هر جهت، معیار های مختلفی وجود دارند که این منطقه را به بهترین گزینه برای خریدن ویلا تبدیل کرده اند. بهتر است از آنها به عنوان معیار های استاندارد که در کل دنیا رواج دارند یاد کنیم. در این مطلب از سایت ویلارو، به این موضوع خواهیم پرداخت.

هدف مردم تعیین کننده ی بهترین منطقه خرید ویلا برای آنها است. اگر ویلایی را برای استراحت یا سر زدن های گاه و بیگاه انتخاب می کنید، باید بین معیار هایتان با کسی که قصد خرید ویلا برای اقامت بلند مدت دارد، تمایز قائل شوید. همچنین با توجه به اینکه اغلب مناطقی که ساخت و ساز و فروش ویلا در آنها انجام می شود، بیشتر از شهر ها و شهرستان ها دارای فضای بکر و دست نخورده هستند، بنابراین انتخاب شما باید از زیبایی فراتر رود و به معیار های ویژه تری معطوف گردد. جستجو برای یافتنِ بهترین منطقه خرید ویلا راه ناهمواری را در پیش دارد؛ اما در ویلارو به شما کمک می کنیم تا این راه را آسان تر بپیمایید. در این مطلب به این موضوع می پردازیم که معیار های جهانی ِاستاندارد برای انتخاب بهترین منطقه خرید ویلا چه هستند و اینکه چرا کردان این جایگاه را از آن خود کرده است؟

بهترین منطقه خرید ویلا چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین منطقه خرید ویلا چه ویژگی هایی دارد؟

هر منطقه ای مانند کردان، شامل ویژگی های مختلفی است که آن را به بهترین منطقه خرید ویلا تبدیل می کند. البته، عوامل دیگری نیز وجود دارند که ارزش یک منطقه را بالا و پایین می کنند. خرید ویلا در یک منطقه می بایست با توجه به نیاز ها و اولویت های شما به عنوان خریدار انجام شود. هر چه که باشد، ویلا، یک نوع سرمایه گذاری ثانویه بعد از خرید خانه است؛ حتی اگر قصد داشته باشید خانه خود را فروخته و با پول آن اقدام به خرید ویلا در یک منطقه مناسب کنید.

یک چک لیست برای انتخاب بهترین منطقه خرید ویلا

در اینجا برخی گزینه های حیاتی و مهم که در انتخاب بهترین منطقه خرید ویلا شما را یاری می کنند آورده شده است. شما می توانید پیش از هر نوع تصمیم گیری نگاهی به آن بیندازید:

  • منطقه‌ای که ویلا در آن قرار گرفته است، یکی از کلیدی ترین معیار ها برای انتخاب ویلا است. ویلاهایی که در مناطقی قرار گرفته اند که امکان و شرایطِ بسیار کمی برای توسعه دارند، غالبا گزینه مناسبی برای خرید ویلا نیستند. (کردان یکی از توسعه پذیر ترین مناطق حال حاضر به شمار می آید؛ روند ساخت ویلاها در آن گویای این مطلب است).
  • قابلیت دسترسی اهمیت دارد. ظاهر ویلاها، امکانات رفاهی موجود در منطقه و محله خوب و ساکت از جمله مهم ترین معیار های افراد برای خرید ویلا در یک منطقه خاص هستند (ویلاهای کردان اغلب جنگلی بوده، دور از سر و صدا و آلودگی و دسترسی به آنها هم به صورت پیاده هم با ماشین (های مختلف) به سهولت امکان پذیر است).
  • اگر ویلا نزدیک مناطق پر رفت و آمد مانند مراکز خرید یا خیابان های شلوغ باشد، ابدا گزینه مطلوبی برای خرید و زندگی نیست؛ حتی برای یک روز.
  • گزینه نهایی توجه به متراژ ویلا است. در اصل وقتی بهترین منطقه خرید ویلا را پیدا کرده باشید، باید به متراژ آن توجه کنید. غالبا مردم ابتدا متراژ را در نظر می گیرند و از توجه به منطقه ای که ویلا در آن قرار گرفته است دور می مانند. همین نکته باعث پدید آمدن مشکلاتی در آینده برای آنها می شود. (بسیاری از ویلا های موجود در منطقه کردان دارای متراژ های متفاوت و به همراه ِآن، قیمت های مختلف هستند؛ همانطور که میدانید قیمت یک ویلا به جز منطقه‌ی آن، به شدت به متراژ آن وابسته است).

بهترین منطقه خرید ویلا قیمت های عجیب و غریب ندارد.

گول بازار و تبلیغات را نخورید! غالبا پس از افت نوسانات قیمت ها و تبلیغات ِپرزرق و برق مربوط به خرید ویلا در یک منطقه خاص، شما میمانید و ویلایی که به خاطر زیبایی‌اش یا صرفا محبوب بودن ِمنطقه‌ای که ویلای مورد نظر در آنجا واقع شده است، خریده اید. بنابراین شرایط یک ویلا باید از حیث منطقه ای که در آن قرار دارد، مورد بررسی قرار گیرد. بسیارند مناطقی که زیبایی های منحصر به فردی دارند، اما افزایش جمعیت و آب و هوای نامناسب آنها در برخی فصول باعث می شود تا خریداران ویلاها از کاری که انجام داده اند، به جِد منصرف شوند.

این حرف چندان عجیب و دور از ذهن نیست؛ «موقعیت هر ویلا روی قیمت ِآن نیز تاثیر می گذارد». بنابراین اگر ویلایی را مشاهده کردید که قیمت بسیار پایین و دور از حد انتظار داشت، به جای ترغیب شدن برای خرید ِآن، منطقه‌ی آن را بررسی کنید. تفاوت قیمت ویلاها عمدتا ناشی از منطقه‌ی جغرافیایی آن است. با توجه به اینکه کردان، یکی از مناطق محبوب برای خرید ویلا به شمار می آید و به بهترین منطقه خرید ویلا مشهور شده است، همواره قیمت های رو به رشد و نوسانات بسیار ملایمی را تجربه می کند. رشد قیمت های مربوط به ویلاهای موجود در این منطقه، وابسته به جلب نظر عموم برای مهاجرت یا سرمایه گذاری در آن (خرید زمین یا ویلا) است و همین نکته نشان دهنده رو به رشد بودن ارزش ویلاها در کردان می باشد.

بهترین منطقه خرید ویلا بسترِ توسعه‌ی پایدار دارد.

بهترین منطقه خرید ویلا بسترِ توسعه‌ی پایدار دارد.

زمین، و سپس ویلایی که بر روی آن ساخته می شود، یک کالای محدود و تمام شدنی به حساب می آید؛ مانند یک حساب بانکی که موجودی ِآن را تا زمانی که به عدد صفر برسد، می توانید خرج کنید. وقتی کردان را به عنوان بهترین منطقه خرید ویلا انتخاب می کنید باید این نکته را در نظر داشته باشید که در حال حاضر ویلاهای متعددی در حال ساخت در این منطقه است. این توسعه تا زمانی که ساخت ویلا در آن مجاز باشد ادامه خواهد یافت و پس از آن تنها روالِ خرید و فروش ویلا را در آن شاهد خواهیم بود. بنابراین می توان اینگونه اظهار کرد که برای انتخاب بهترین منطقه خرید ویلا، باید به میزان توسعه پذیر بودن آن دقت کنید. به عنوان مثال اگر سال آینده روند ساخت ویلا در یک منطقه متوقف شود، شما تنها باید برای خرید ویلاهای از قبل ساخته شده در آن اقدام کنید. یعنی ویلاهایی که عموما فروشنده در آنها اقامت داشته است و مدتی از ساخت آنها می گذرد. با توجه به این نکته لازم است ذکر کنیم که ساخت و توسعه ویلاها در کردان همچنان ادامه دارد و بیشتر ِویلاهایی که در این روستا به فروش می رسند کاملا نوساز هستند و سالِ ساخت ِآنها به زمان جاری بسیار نزدیک است ( برای این منظور می توانید ویلاهایی که داخل سایت یا پیج اینستاگرام ویلارو وجود دارند را بررسی کنید). این توسعه‌ی پایدار باعث ارزشمند بودن و تبدیل کردان به بهترین منطقه خرید ویلا شده است. با این روند، جریان ِورود امکانات بیشتر و بهتر کردان به خوبی قابل پیش بینی است.

بهترین منطقه خرید ویلا، غالباً دارای ویلاهای نوساز و مدرن است، نه قدیمی و نیازمند بازسازی!

برای درک بهتر این موضوع، این مثال را در نظر بگیرید؛ تصور کنید یک ویلای نوساز با امکانات لوکس در کردان، به عنوان بهترین منطقه خرید ویلا انتخاب کرده اید. و یک ویلای دیگر در یک منطقه ی خوش آب و هوای دیگر که نسبتا قدیمی است، نیاز به بازسازی نیز دارد. هر دو این ویلاها تنها از یک لحاظ که همان قرار گرفتن در بهترین منطقه خرید ویلا هستند، قرار گرفته اند. اولین ویلا که در کردان واقع شده است قیمت بیشتری نسبت به ویلای دوم دارد. شما کدامیک را باید انتخاب کنید؟

به طور طبیعی وقتی صحبت از خرید ویلایی می شود که نیاز به بازسازی دارد اما قیمت کمتری دارد (حتی اگر در بهترین منطقه خرید ویلا قرار گرفته باشد) کمتر کسی به هزینه های آتی ِآن، رفت و آمد ها، دردسر ها و مشکلات پیش رو توجه می کند. خامِ قیمت پایین یک ویلا شدن، ابدا هوشمندانه نیست. برای انتخاب بهترین منطقه خرید ویلا می بایست به آینده و زندگی در آن ویلا نیز توجه داشته باشید.

حتی از دید سرمایه گذاری انتخاب ویلایی در بهترین منطقه اما با قیمت معقول بسیار بهتر از خرید ویلایی است که به رسیدگی های بیشتر نیاز دارد و ممکن است معایب و مشکلات موجود در آن (که ناشی از قدیمی بودن و یا نیازمند بودن ِآن به بازسازی است) سبب بروز مشکلاتی برای شما شود. بنابراین یکی از معیار هایی که یک منطقه مانند کردان را به بهترین منطقه خرید ویلا تبدیل می کند این است که اغلب ویلاهای موجود در آن کاملا نوساز و فاقد نیاز به بازسازی هستند. بنابراین مشتریان می توانند با کمی بررسی و دریافت مشاوره، بدون نگرانی از پرداخت هزینه های آتی برای آن ویلا، برای خرید اقدام کنند.

بهترین منطقه خرید ویلا در طرح های شهرداری یا تغییرات بومی قرار ندارد.

بهترین منطقه خرید ویلا در طرح های شهرداری یا تغییرات بومی قرار ندارد.

تغییرات، در یک منطقه جزء جدایی ناپذیر ِآن به حساب می آیند. بنابراین برای اینکه بهترین منطقه خرید ویلا را بیابید باید حتما از قبل بررسی کنید که آن منطقه در آینده مشمول قرار گیری در طرح از قبل برنامه ریزی شده ای از جانب شهرداری نیست؛ به عنوان مثال برای ساختن ساختمان های جدید، قرار نیست که آن ویلا یا بخشی از آن تخریب شود!

بسیاری از مناطق قدیمی یا دارای بافت سنتی طرح های ریز و درشتی برای بهبود دارند و خرید ویلا در آن مناطق یک ریسک بزرگ به حساب می آید. از این رو ما اغلب به خریداران ویلا توصیه می کنیم که برای انتخاب بهترین منطقه خرید ویلا، این نکته را مد نظر قرار دهند و اسیر ِزیبایی ها و قیمت ِپایین یک ویلا نشوند. (به طور عمومی، ویلاهای دارای قیمت پایین و غیر معقولانه مشکلات فراوانی را در آینده پیش رویتان قرار می دهند، بنابراین باید از آنها پرهیز کنید).

لازم به ذکر است که کردان، به عنوان بهترین منطقه خرید ویلا از نگاه مردم، فاقد بافت قدیمی بوده و اکثر ویلاهایی که در آن ساخته شده (یا در حال ساخت هستند) کاملا نوساز هستند. به همین جهت نیاز به هیچگونه نگرانی از جانب خریدار نیست. در صورتی که قصد دارید اطلاعات بیشتری در این مورد کسب کنید می توانید با مشاورین ویلارو در تماس باشید تا در این مورد به شما راهنمایی و مشاوره ارائه نمایند.

جمع بندی نهایی، کردان بهترین منطقه خرید ویلا است.

با توجه به موارد گفته شده می توان کردان را بهترین منطقه خرید ویلا دانست. این منطقه آینده رو به رشدی دارد، اکثر مردم از شهر های بزرگ برای ساکن شدن یا گذراندن اوقات فراغت به اینجا سفر می کنند، اغلب ویلاهای آن جنگلی هستند و نزدیکی به همسایه ها عملا غیر ممکن است، در نتیجه سر و صدا و آلودگی مزاحم ِحال شما نخواهد شد. همچنین به خاطر نوین بودن و مدرن بودن ویلاها، شما به عنوان خریدار نیاز به انجام هیچ گونه بازسازی و نوسازی ِویلا نخواهید داشت. گروه مهندسین و مشاورین ویلارو برای انتخاب بهترین منطقه خرید ویلا (به طور خاص برای شما) در کنارتان هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

چت آنلاین
ارسال از طریق Whatsapp