ویلا در تهراندشت تا 30 میلیارد

خرید ویلا تهراندشت برای آن دسته از اهالی ساکن تهران، کرج، قزوین و .. که به فکر خرید یک ویلای رویایی هستند مناسب است. تنها به این دلیل که ویلاهای موجود در این منطقه هم به نسبت سایر مناطق مشابه قیمت پایین تری دارند و در ازای امکاناتی که به خریداران ارائه می دهند، محبوب تر هستند. به عنوان مثال با خرید ویلا در تهراندشت تا 30 میلیارد لیستی از بهترین و سوپر لوکس ترین ویلا ها در پیش روی شما قرار خواهد گرفت که اگر قصد داشته باشید مشابه ِآن را در مناطق معروف تر مانند کردان یا شمال ِ ایران خریداری کنید، باید هزینه بیشتری را صرف کنید؛ البته اگر ویلایی که خریداری می کنید، بازسازی نشده باشد و اصطلاحا صفر بوده و کلید نخورده باشد! بنابراین اگر برای خرید ویلا , فروش ویلا تهراندشت  تا 30 میلیارد اقدام کنید، می توانید در 90 درصد ِمواقع مطمئن باشید که ویلایی که به شما پیشنهاد می شود، کاملا صفر و نوساز است. در صورتی‌که خرید ویلا در تهراندشت تا 30 میلیارد را با مشورت و همکاری با گروه مهندسین و مشاورین ِویلارو انجام دهید، می توانید از اصالت ویلای مورد نظر مطمئن بوده و خریدی امن، با خیالی آسوده را تجربه کنید.

خرید ویلا در تهراندشت در حال رشد صعودی و هم پا شدن با خرید ویلا در کردان، خرید ویلا در چهارباغ، خرید ویلا در لواسان و سایر مناطق ِمحبوب عموم مردم است. در این مطلب قصد داریم در مورد خرید ویلا در تهراندشت تا 30 میلیارد صحبت کنیم و از مزایای آن سخن بگوییم. همچنین اطلاعات به روز و دقیقی در مورد قیمت زمین و ویلا در این منطقه به همراه ویژگی های تهراندشت به عنوان یک منطقه اصیل و زیبا را به شما دهیم. بنابراین پیشنهاد می کنیم که تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

بهترین منطقه تهراندشت برای خرید ویلا کجاست؟

در تهراندشت مانند بسیاری از مناطق دیگر، برخی محله ها یا خیابان ها وجود دارد که نسبت به سایرین برتر هستند و اصطلاحا به آنها منطقه، محله یا خیابان تاپ می گویند. تعداد کثیری از مردم ترجیح می دهند که در این مناطق اقدام به خرید ویلا کنند. بنابراین، اگر خریدار هوشمند و زُبده ای باشید به خوبی می دانید که خرید ویلا در تهراندشت تا 30 میلیارد در این مناطق تاپ نسبت به سایرین بسیار بهتر است.

 

البته این بدان معنا نیست که می توان به طور صددرصد به این مناطق اعتماد داشت و آنها را چشم بسته برای خرید ویلا در تهراندشت تا 30 میلیارد انتخاب کرد. اما از سویی دیگر، تا حد بسیار زیادی، تاپ بودن و اصیل بودن یک منطقه به شما این اطمینان خاطر را می دهد که در مکان درستی اقدام به خرید ویلا در تهراندشت تا 30 میلیارد می کنید. وقتی چند منطقه تاپ را انتخاب کردید می توانید برای یک روز وقت بگذارید، به تهراندشت سفر کنید، هم آب و هوای دل انگیز، طبیعت بی نظیر، بکری منطقه، هوای پاک، سالم و عاری از آلودگی را مشاهده کنید و هم از کیفیت منطقه یا مناطق تاپِ انتخابی اطلاعات لازم را کسب کنید.

شما می‌توانید اطلاعات لازم برای خرید یک باغ ویلای زیبا با شرایط مورد نظر خود را با همکاری مرکز مشاوره املاک ویلارو به دست آورید.

منطقه تاپ خرید ویلا تهراندشت

چگونه یک منطقه تاپ را از بین سایر مناطق انتخاب کنم؟

مناطق تاپ و برتر تهراندشت برای خرید ویلا در تهراندشت تا 30 میلیارد اغلب به صورتِ ظاهری نسبت به مناطق تازه ساخت یا نوظهور کاملاً مشخص و اصطلاحاً عیان هستند؛ به این معنا که اکثر آنها دارای درختان متعدد، قطور و ویلاهای بیشتر نسبت به سایر مناطق هستند. و امکانات به طور قابل توجهی در آنها بیشتر و یا در دسترس تر است. همچنین اگر از همسایه ها یا ساکنان آن محله ها پرس و جوی کوتاهی انجام دهید به خوبی متوجه خواهید شد که آرامش و شرایط ِآن منطقه به چه میزان است و آیا آنها به عنوان صاحب ِیک ویلا حاضر به یک روز اقامت در آن منطقه هستند یا خیر. هیچ راه حلی به جز این روش نمیتواند اطمینان خاطر شما را به عنوان یک خریدار ِ ویلا در تهراندشت تا 30 میلیارد حاصل کند.

مناطق تاپ برای خرید ویلا در تهراندشت تا 30 میلیارد شامل اسماعیل آباد، حاجی آباد، احمد آباد، قاسم آباد، و به طور خاص و ویژه سعید آباد هستند. این مناطق تاپ نزدیک به یکدیگر قرار نگرفته اند و فاصله‌ی ویژه‌ای با همدیگر دارند. بنابراین برای اینکه بتوانید یکی از آنها را جهت خرید ویلا در تهراندشت تا 30 میلیارد انتخاب کنید، باید ویلاهای موجود در این مناطق را لیست کنید، سپس چند ویلای مناسب را (به طور سلیقه ای یا با دریافت مشاوره و راهنمایی از سمت مهندسین و مشاورین ویلارو) انتخاب نمایید، با توجه به اینکه ویلا در کدامیک از این مناطق قرار گرفته است، به آنجا مراجعه کنید و از روشی که بیان شد برای بررسی منطقه به طور کامل استفاده کنید.

خرید سرسبزترین ویلا در تهراندشت تا 30 میلیارد

در این مرحله فرض را بر این می گذاریم که شما برای خرید ویلا در تهراندشت تا 30 میلیارد منطقه تاپِ مورد نظر خود را انتخاب کرده اید یا دو منطقه تاپ را برگزیده اید اما بین انتخاب یک ویلا از بین دو ویلای خوب و مناسب، مستاصل مانده اید. در چنین شرایطی چه باید کرد؟ اغلب ویلاها در تهراندشت سرسبز هستند. به این معنی که حتی اگر داخل ویلاهای شهرکی به دنبال یک ویلا در تهراندشت تا 30 میلیارد باشید، به طور شگفت انگیزی متوجه می شوید که 99 درصد ویلاها سرسبز هستند یا سعی شده است تا با استفاده از درختان و گیاهان به زیبایی ِظاهری ِآنها افزوده شود.

همچنین وقتی از این ویلاها پا به بیرون می گذارید و داخل محله یا آن منطقه پیاده روی می کنید به عینه خواهید دید که حضور بی شمار درختان و گیاهان یا بکری ِمنطقه هوش از سرتان می بَرد. این مزیتِ ویژه که بسیاری از خریداران ویلا در تهراندشت تا 30 میلیارد را به سمت خود جذب می کند را، می توان به خاطر وجود آب و هوای دل انگیز و دوست داشتنی ِآن دانست. منطقه تهراندشت به خاطر داشتن آب و هوای – همواره – معتدل (مگر در ماه های بسیار سرد یا بسیار گرم) دارای ویلاهای سرسبزِ فراوان است. بنابراین انتخاب یک ویلا بین دو ویلا در تهراندشت تا 30 میلیارد قیمت، ممکن است برای شما سخت باشد. اما این اطمینان را به شما می دهیم که از این نظر هیچ نوع برتری بین ویلاهای مختلف تهراندشت وجود ندارد و تنها تفاوت ِممکن برای خرید ویلا در تهراندشت تا 30 میلیارد، از نظر فضاسازی ویلاها و محوطه‌ی خارجی آنها است. بنابراین موقعیت ویژه‌ی تهراندشت از نظر جغرافیایی ویلاها را از این نظر از یکدیگر متمایز نمی کند.

اما اگر به هر دلیلی ویلایی را که بزرگتر و طبعا سرسبزتر بود را انتخاب کردید، باید به خوبی اطمینان داشته باشید که می توانید از پس نگهداری ِآن برآیید یا خیر. در اصل ویلاهایی که دارای سرسبزی بیشتر هستند، نیازمند دقت و توجه بیشتری می باشند که در غیر این صورت آن سرسبزی با زردی و پژمردگیِ فوری مواجه خواهد شد و روی زیبایی ِویلای ِشما تاثیر بسزایی می گذارد. هزینه های جانبی پس از خرید ویلا در تهراندشت تا 30 میلیارد، بسیار مهم هستند بنابراین از آنها غافل نمانید و هرگز گول تبلیغات را نخورید.

خرید سرسبزترین ویلا در تهراندشت

خرید ارزان ترِ ویلا در تهراندشت تا 30 میلیارد نسبت به کردان و لواسان

اگر شناختی در مورد قیمت ویلاها در مناطق مختلف نزدیک به تهراندشت داشته باشید، با بررسی قیمت ویلاها در در این بخش خوش آب و هوا تصمیم خواهید گرفت که بودجه‌ی انتخابی خود را برای خرید ویلا در تهراندشت تا 30 میلیارد صرف کنید. البته که امکان خرید ویلا در کردان یا لواسان یا چهارباغ با قیمت 30 میلیارد وجود دارد، اما ویژگی ویلاهای این مناطق با یکدیگر متفاوت است. اگر رشد قیمت ویلاها در این مناطق را مانند یک نمودار صعودی در نظر بگیریم، تهراندشت با افزایش قیمت ویلاها، همواره ویلاهای لوکس تر با قیمت کمتر برای فروش به مشتریان و متقاضیان خرید ویلا را دارد.

به عنوان مثال می توانیم کردان، لواسان و چهارباغ را سه دونده در نظر بگیریم که سرعت بیشتری نسبت به دونده چهارم یعنی تهراندشت دارند. درست است که دونده چهارم نیز در حال دویدن (افزایش قیمت و ارزش ویلاها) است اما با توجه به عقب تر بودن ِ جایگاه ِآن (که البته هیچ معنای منفی ندارد و صرفا به محبوبیت و معروف بودن آن وابسته است) بنابراین با توجه به امکاناتی که می توانید در یک ویلا بیابید، قیمت کمتری نیز خواهید پرداخت. مثالی دیگر برای روشن شدنِ این ماجرا؛ اگر برای خرید ویلا در تهراندشت تا 30 میلیارد اقدام کنید، میتوانید بهترین و زیباترین ویلا را در این منطقه بخرید. اما اگر با همین 30 میلیارد قصد خرید ویلا در کردان را داشته باشید، ویلایی با امکانات کمتر نصیب شما می شود یا اینکه باید برای خریدنِ ویلایی به اندازه زیبایی و امکانات ِهمان ویلا در تهراندشت، پول بیشتری در کردان هزینه کنید.

این تفاوت قیمت خرید ویلا در تهراندشت تا 30 میلیارد بیشتر به معروف بودن کردان یا چهارباغ نسبت به تهراندشت است. البته لازم به ذکر است که منطقه کردان از چهارباغ و تهراندشت معروف تر است. به طوری که بسیاری از مشتریان ِخرید ویلا در ابتدا برای خرید ویلا در کردان یا لواسان اقدام می کنند و بعد با تهراندشت و چهارباغ آشنا می شوند. امکانات و شرایط اقامت در این مناطق مشابه یکدیگر است. البته تهراندشت آرام تر بوده و از شلوغی ِکمتری برخوردار است.

خرید ارزان ترِ ویلا در تهراندشت

قیمت زمین در مناطق مختلف تهراندشت

در این مطلب به این موضوع اشاره کردیم که قیمت ویلا در برخی مناطق خاص تهراندشت، به محله یا خیابان ِمورد نظر بستگی دارد. به عنوان مثال، شما اقدام به خرید ویلا در تهراندشت تا 30 میلیارد در یک منطقه تاپ می کنید. به طور طبیعی اکثر ویلاهایی که در این منطقه وجود دارند هم ارزش ویلایی هستند که شما خریداری کرده اید. اما اگر در یک منطقه متوسط (یا دارای معروفیت ِکمتر) اقدام به خرید ویلا در تهراندشت تا 30 میلیارد کنید، می توانید مطمئن باشید که ویلاهای مجاور یا موجود در آن منطقه دارای قیمت های مختلفی هستند. بنابراین یکی از کلیدی ترین و مهم ترین معیار های خرید ویلا در تهراندشت تا 30 میلیارد باید بررسی قیمت زمین ها در یک منطقه‌ی منتخب باشد.

طبق اطلاعات دریافتی (که البته تغییر قیمت ها به روز و زمان بستگی دارد و باید به طور دقیق استعلام شود) قیمت زمین ویلا در مناطق تاپ تهراندشت از متری 2 الی 3 میلیون تومان آغاز شده و به بالای 6 میلیون تومان می رسد. گاهی نیز شاهد قیمت زمین یک ویلا به میزانِ متری 8 میلیون تومان نیز هستیم. در مناطقی که تاپ نیستند این رقم به 4 میلیون تومان می رسد. بنابراین انتخاب و خرید ویلا در تهراندشت تا 30 میلیارد در یک منطقه‌ی خوب با همسایگان ِبومی به انتخاب شما بستگی خواهد داشت. برای اینکه از قیمت روز زمین و ویلا در تهراندشت مطلع شوید پیشنهاد می کنیم که پیش از هر تصمیم گیری با ما در گروه مهندسین و مشاورین ویلارو تماس حاصل کنید. در کل، سرمایه گذاری و خرید ویلا در تهراندشت تا 30 میلیارد دارای ریسک بسیار بالایی است. برای اینکه آگاهانه در مسیر خرید ویلا با این قیمت گام بردارید، می توانید به ما اعتماد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

چت آنلاین
ارسال از طریق Whatsapp