ویلا در تهراندشت تا 20 میلیارد

خرید ویلا تهراندشت برای برخی از شهروندان به معنای “خرید ویلای خاص” است، یعنی ویلایی که چه از نظر ظاهری، چه از نظر موقعیت مکانی یا لوکیشن، همسایه ها، امکانات و غیره مشابه هیچ ویلای دیگری در آن منطقه نباشد. هدف از این نوع خرید ها بیشتر از اینکه سرمایه گذاری به حساب آید، کاملا شخصی است. برخی از مردم قصد دارند ویلایی لوکس بخرند که نمونه و مشابه آن در هیچ کجای دیگر ایران یافت نشود. وقتی به این نوع ویلاها فکر می کنید، باید رقم خرید ویلا را نیز بسیار بالا در نظر بگیرید. یعنی خرید ویلا در تهراندشت تا 20 میلیارد و حتی بیشتر! اگر چنین مبلغی را برای خرید ویلا در نظر دارید، تبریک می گوییم، زیرا می توانید بهترین و خاص ترین ویلا ها در تهراندشت را به آسانی بیابید و هم یک سرمایه گذاری ویژه را تجربه کنید و هم اینکه برخی از خاص ترین ویلاها به شما معرفی خواهد شد که شاید تنها یک نمونه از آنها در کشور های اروپایی ساخته شده باشد.

اگر قصد ویلا در تهراندشت تا 20 میلیارد سرمایه گذاری را دارید، این مطلب برای شما نوشته شده است. در صورتی که به دنبال ویلا زیر قیمت 20 میلیارد و حتی نزدیک 2 میلیارد هستید، پیشنهاد می کنیم تا سایر مطالب درج شده در ویلارو را مطالعه نمایید، تا بتوانید برای خرید ویلا در این منطقه بهتر و جدی‌تر تصمیم گیری کنید. همچنین برای کسب مشاوره و اطلاعات بیشتر می توانید با راه های ارتباطی درج شده در سایت ویلارو، با ما تماس بگیرید تا شما را بهتر و به صورت تخصصی تر راهنمایی کنیم.

شما می‌توانید اطلاعات لازم برای خریدیک باغ ویلای زیبا با شرایط مورد نظر خود را با همکاری مرکز مشاوره املاک ویلارو به دست آورید.

آیا تهراندشت، گران ترین منطقه خرید ویلا به حساب می آید؟

برخی مناطق هستند که برچسب «گرانترین منطقه خرید ویلا» روی پیشانی ِآنها چسبانده شده است. دلیل ِ وجود چنین برچسبی را می توان مجموعه دلایل مختلفی دانست که به این باور متنهی شده اند. اما در مورد تهراندشت چه؟ تهراندشت یک منطقه گران برای خرید ویلا به حساب می آید. زیرا عموما ویلاهای گران قیمت ِآن توسط عموم مردم دیده شده اند یا این گروه از ویلاها بنا به طراحی منحصر به فردی که داشته اند بولد شده اند و برای تبلیغ خرید ویلا به همگان نشان داده شده اند. اما بسیاری از ویلاها وجود دارند که با قیمت های کمتر در این منطقه به فروش می رسند.

خرید ویلا و فروش ویلا تهراندشت تا 20 میلیارد معمولا به گروهی از ویلاهای گران این منطقه اشاره دارد که در مناطق تاپ، یا اصطلاحا تاپ لوکیشن قرار گرفته اند. دیدن چنین ویلاهایی به معنای صرفا گران بودن ویلاهای تهراندشت، یا انتخاب آن به عنوان منطقه ای که تنها افراد بسیار بسیار متمول می توانند در آن ویلا بخرند نیست. همه افراد بسته به میزان بودجه ای که دارند (حتی زیر یک میلیارد) می توانند در این منطقه ویلا بخرند. همانطور که اشاره شد شما می توانید برای بررسی این ویلاها، ساخت ویلارو را بررسی کنید و لیست ویلاهای محبوب از نظر خودتان را بسازید و سپس برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

اما اگر قصد خرید ویلا در تهراندشت تا 20 میلیارد را دارید، می توانید در مناطق خاص و تاپ لوکیشن که اکثرا ویلاهای دارای رده‌ی قیمت ِ20 میلیارد، 10 میلیارد یا 30 میلیارد در آن قرار دارند، اقدام به خرید ویلا کنید. این ویلاها با در اختیار داشتن امکانات معمولی ویلاهای زیر قیمت 20 میلیارد، دارای ویژگی ها و امکانات لوکس تری نیز می باشند.

سرمایه گذاری با خرید ویلا در تهراندشت

نگاهی به لیست ویژگی های ویلا در تهراندشت تا 20 میلیارد

در مورد ویژگی ویلا در تهراندشت تا 20 میلیارد صحبت کردیم و بد نیست که در مورد ویژگی این ویلاها نیز صحبت کنیم. زیرا هیچ خریداری را نمی توان یافت که برای خرید ویلا رویایی‌اش، به امکانات و ویژگی های داخل ِآن بی توجه باشد و صرفا قصد داشته باشد تا یک ویلا بخرد. ویژگی های یک ویلا در تهراندشت تا 20 میلیارد چه می تواند باشد؟

  • طراحی ظاهری منحصر بفرد و مطابق دیزاین های اروپایی از مینیمال تا گوتیک و غیره
  • استخر روباز (در برخی ویلاها بیش از یک مورد) در محوطه
  • هر نوع ویلا در تهراندشت تا 20 میلیارد متراژ زمین بالایی دارد.
  • وجود فضا سازی در محوطه مانند نرده کشی، مجسمه، کاشت درختان و گیاهان به صورت سازماندهی شده
  • چند اتاق خواب و وجود مستر برای هر اتاق خواب
  • وجود اتاق مهمان و سرویس مهمان
  • روف گاردن
  • استفاده از بهترین متریال ها برای آشپزخانه، سرویس بهداشتی، اتاق خواب ها، سالن و پذیرایی و غیره
  • آب و برق و گاز و تلفن مجزا

و…

ویژگی اساسی ویلا در تهراندشت تا 20 میلیارد این است که آنها دارای متراژ بیشتر (زمین و بنا) نسبت به ویلاهای ارزان تر هستند و سعی شده است تا بهترین و برترین متریال ها در طراحی داخلی و خارجی آنها استفاده شود. همین مسئله موجب شده است تا این ویلاها (در نگاه اول) از نظر ظاهری با سایر ویلاها متفاوت باشند. بنابراین اگر به ظاهر یک ویلا به شدت اهمیت میدهید، خرید ویلا در تهراندشت تا 20 میلیارد برای شما بهترین گزینه خواهد بود.

حتی اگر از دید سرمایه گذاری به خرید ویلا در تهراندشت تا 20 میلیارد با ویژگی های بولد شده‌ی ظاهری بخواهیم نگاه کنیم، باز هم شما در زمان فروش این نوع از ویلاها می توانید سریعتر اقدام کنید زیرا معمولا خریداران در نگاه اول به ظاهر اهمیت می دهند و جذب آن می شوند. (البته لازم به ذکر است که در نگاه ِکلی برای خرید ویلا در تهراندشت تا 20 میلیارد ، زیبایی یک ویلا مهم ترین خصیصه‌ی آن به شمار می آید).

ویژگی های ویلا در تهراندشت

نگاهی به طراحی و ظاهر ویلاها در تهراندشت تا 20 میلیارد

وقتی برای خرید ویلا در تهراندشت تا 20 میلیارد اقدام می کنید، متوجه ظاهر متفاوت آنها حتی از بیرون ویلا و بعد از ورود به محوطه‌ی اصلی ویلا خواهید شد. یک فاصله‌ی تقریبا زیادی از بین در ورودی با در ساختمان وجود دارد و در این فاصله آنچه که شما شاهد آن خواهید بود تنوع و رنگ است. در برخی ویلاها سعی شده است که بر روی استفاده از درختان و گیاهان برای فضاسازی تمرکز شود.

در برخی ویلاها جایگاه استخر، نرده ها، مجسمه ها در مرکز توجه است و در معدود ویلاهای دیگری نیز تمرکز بر روی طراحی ظاهری بنا بوده است و سعی شده تا مابقی اجزای مربوط به فضاسازی بیرون از ساختمان در حالت عادی و رایج یا معمول در نظر گرفته شوند. آنچه که مسلم است، تفاوت ظاهری در طراحی ِاین نوع ویلاها است. بنابراین همانطور که در ابتدای مطلب به آن اشاره شد، زمانی که برای خرید ویلا در تهراندشت تا 20 میلیارد‌ اقدام می کنید، قادر هستید تا به طور صددرصد مطمئن باشید که این ویلا خاص ترین ویلا است و طراحی ِظاهری ِآن مشابه هیچ نوع ویلای دیگری در منطقه تهراندشت یا کردان یا سرخاب و غیره نیست. به طور طبیعی، هر چه متراژ ویلای مورد نظر بیشتر باشد، طراحان آن برای ایجاد یک نمای جذاب توانسته اند بهتر عمل کنند. غالبا متراژ ویلا در تهراندشت تا 20 میلیارد بالای 500 متر است و همین موضوع، بر روی قیمت ِآن به شدت تاثیر گذار بوده است.

ویلا در تهراندشت تا 20 میلیارد در مناطق تاپ لوکیشن

اکثر وقتی برای خرید ویلا در تهراندشت تا 20 میلیارد اقدام می کنید متوجه خواهید شد که این ویلاها در مناطق تاپ لوکیشن تهراندشت قرار دارند. خرید ویلا در تهراندشت تا 20 میلیارد در مناطق تاپ لوکیشن شما را ملزم به جستجوی ویلا در کمتر از 5 لوکیشن خاص در این منطقه می کند که در مقابل مناطق متوسط قرار می گیرند. ویلا در تهراندشت تا 20 میلیارد در این مناطق از بسیاری لحاظ ها نسبت به سایرین بهتر است.

از جمله ویژگی این مناطق می توان به قدمت بالاتر آنها نسبت به منطقه های نوظهور و تازه ساخت برای خرید ویلا در تهراندشت تا 20 میلیارد اشاره کرد. بنابراین افرادی در آن زندگی می کنند یا ویلایی را خریداری کرده اند، افرادِ بومی هستند یا سالهاست که در آن منطقه زندگی کرده اند. همچنین در اکثر شهرک ها یا محله های آن درختان قطور تر و بیشتر و پوشش گیاهی بیشتری وجود دارد که باعث می شود زیبایی ِآن منطقه دو برابر بیشتر از مناطقی باشد که از وجود درختان زیاد و طبیعت بکر، فاصله دارند.

همچنین زمانی که شما اقدام به فروش ویلای خریداری شده در این مناطق می کنید می توانید مطمئن باشید که مشتریان متعددی برای خرید ویلا در تهراندشت تا 20 میلیارد یافت می شوند زیرا همگی به خوبی بر اصالت و تاپ بودنِ آن منطقه واقف هستند. به جز این موارد، امکان نقد شوندگی هزینه فروش ویلایتان نیز به مراتب بیشتر خواهد شد. امکانات شهری در مناطق تاپ لوکیشن بیشتر و چه بسا آسان تر در دسترس ساکنان ِآن قرار می گیرد و به اکثر ویلاهای آن می توان بدون محدودیت و با ماشین دسترسی داشت زیرا در دل مناطق صعب العبور و پر پیچ و خم قرار نگرفته اند.

طراحی و ظاهر ویلاها در تهراندشت

ویلارو، مشاور شما برای خرید ویلا در تهراندشت تا 20 میلیارد از صفر تا صد

برای خرید ویلا در تهراندشت تا 20 میلیارد آنچه نیاز است تا پیش خرید بدانید و از آن آگاهی داشته باشید در این مطلب به طور کامل ذکر شد. مابقی توضیحات و مشاوره هایی که می بایست دریافت کنید به اولویت های شخصی و هدف شما از خرید ویلا یا ویلای انتخابی تان بر می گردد. برای طی کردن ِآن مرحله و خرید ویلا در تهراندشت تا 20 میلیارد شما می توانید با گروه مهندسین و مشاورین ویلارو تماس حاصل نمایید تا به سوالات شما در این خصوص پاسخ داده شود و از صفر تا صد مراحل خرید ویلا در تهراندشت تا 20 میلیارد، در کنار شما باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

چت آنلاین
ارسال از طریق Whatsapp