ویلا در تهراندشت تا 5 میلیارد

در مطالب قبلی مربوط به خرید ویلا تهراندشت در مورد خرید ویلا از 2 میلیارد تا 3 میلیارد صحبت کردیم و اکنون وقت آن است که در مورد خرید ویلا در تهراندشت تا 5 میلیارد صحبت کنیم. اقدام برای خرید ویلا در تهراندشت تا 5 میلیارد، لیستی از ویلا هایی را مقابل شما قرار خواهد داد که بسیار مدرن و به روز هستند و هیچ چیزی از یک ویلای امروزی و همه چیز تمام کم ندارند. تنها تفاوتی که به قیمت ویلاها منجر می شود، شرایط آنها است. ممکن است یک ویلا دسترسی آسان و خوبی نسبت به جاده اصلی و مرکز منطقه تهراندشت داشته باشد، یک ویلا در منطقه‌ی تاپِ تهراندشت قرار گرفته باشد یا اینکه هیچ یک از ویژگی های نامبرده را نداشته و در عوض ظاهری بسیار مدرن، لوکس و رویایی داشته باشد، متراژ بسیار زیادی داشته باشد و غیره. شما می توانید ویژگی های یک ویلا را از تمامی جوانب سنجیده و سپس نسبت به خرید یا عدم خرید آن تصمیم گیری کنید. ویلا در تهراندشت تا 5 میلیارد شامل ویلاهایی می شود که امکانات راضی کننده و تاپ را در خود جای داده اند، بنابراین اگر این میزان بودجه را برای خرید ویلا کنار گذاشته اید (آن هم در منطقه تهراندشت) به شما تبریک می گوییم چرا که بهترین انتخاب ممکن را کرده اید.

خرید ویلا در تهراندشت تا 5 میلیارد برای بسیاری از مردم ساکن در تهران یا کرج یا قزوین و شهرستان های نزدیک، یک اولویت به شمار می آید چرا که به محل زندگی ِآنها قرابت ویژه ای دارد. اما در صورتی که ساکن شهر دیگری باشید و بخواهید ویلایی را در این منطقه خریداری کنید، این امکان برای شما فراهم است. البته به شرط اینکه تمام جوانب امر را سنجیده و در نظر گرفته باشید. به عنوان مثال معیار بسیاری از شهروندان ساکن در تهران و کرج این است که کمتر از نیم ساعت (الی چهل و پنج دقیقه) با تهراندشت فاصله دارند و برای سر زدن به ویلای خود می توانند رفت و آمدی با زمان کمتر داشته باشند. اما اگر در شهری دور تر زندگی می کنید و با این حال قصد دارید ویلا در تهراندشت تا 5 میلیارد را خریداری کنید، به زمان و مسیر دسترسی تان به ویلا حتما دقت داشته باشید و اگر معیارهایتان به زمان و مکان محدود نمی شود، بنابراین به تهراندشت خوش آمدید!

 خرید ویلا لوکس در تهراندشت تا 5 میلیارد

 خرید ویلا لوکس در تهراندشت تا 5 میلیارد

ویلا در تهراندشت تا 5 میلیارد به ویلاهای لوکسی خلاصه می شود که عملا دوبلکس یا تریبلکس نیستند اما همگی دارای امکانات مدرن و ویژه هستند. به عنوان مثال اغلب آنها دارای استخر، سونا، چندین اتاق، محوطه ای فضاسازی شده براساس استاندارد های روز (و با در نظر گرفتن حداکثر بهره وری) و غیره هستند. برخی از این ویلاها می توانند شهرکی و برخی دیگر می توانند باغی یا قرار گرفته داخل جنگل باشند. قبل از اقدام برای خرید ویلا در تهراندشت تا 5 میلیارد حتما نوع ویلا انتخابی خود را به طور دقیق تعیین کنید. با اینکه قیمت این ویلاها ممکن است یکسان باشد (و تنها اختلاف ناچیزی در این میان وجود داشته باشد) اما شرایط زندگی و اقامت و همچنین قوانین در آنها با هم اصطلاحاً از زمین تا آسمان متفاوت است.

به عنوان مثال ممکن است آزادی هایی که بعد از خریدن ویلا در تهراندشت تا 5 میلیارد از نوع باغی داشته باشید، در مورد ویلاهای شهرکی نداشته باشید یا برعکس. ویژگی این نوع ویلاها به طور خاص، از جهاتی با یکدیگر متفاوت است و دقیقا بسیاری از خریداران پس از خرید یک نوع ویلا شهرکی یا ویلای باغی به معایب و مزایایی که در آنها وجود دارد پی می برند و در بسیاری از موارد اقدام به فروش ویلا بلافاصله پس از خرید می کنند چرا که از قبل، فاکتور های انتخاب ویلا را از نظر خود از قبل تعیین نکرده اند و صرفا فقط به قصد خرید ویلا در تهراندشت تا 5 میلیارد به مشاورین املاک مراجعه می کنند.

اما گروه مهندسین و مشاورین ویلارو به طور موکد و بسیار ویژه به شما خاطر نشان می کند که پیش از تصمیم گیری در مورد ظاهر، توجه به قیمت و هر معیار دیگری برای انتخاب ویلا در تهراندشت تا 5 میلیارد، در ابتدا به شهرکی بودن یا باغی بودن آن دقت کنید. سپس موقعیت آن را بررسی کنید و اگر از نظر محل و لوکیشن قرار گیری ویلا مشکلی نداشتید، به سراغ سایر معیار های مهم برای خرید ویلا در تهراندشت تا 5 میلیارد بروید. بنابراین به قیمت و ظاهر ویلا (در وهله اول) ابدا توجه نکنید!

شما می‌توانید اطلاعات لازم برای خریدیک باغ ویلای زیبا با شرایط مورد نظر خود را با همکاری مرکز مشاوره املاک ویلارو به دست آورید.

خرید ویلا در تهراندشت تا 5 میلیارد به صورت شهرکی

ویلا در تهراندشت تا 5 میلیارد از نوع شهرکی طرفداران بیشتری دارند. یکی از مهم ترین دلایل این امر را می توان امنیت بالاتر این نوع از ویلاها دانست. در اصل، ویلاهای شهرکی تهراندشت یک گروه از ویلاها نزدیک به یکدیگر هستند که در یک منطقه خاص قرار گرفته اند و یک یا چند نگهبان مسئول مراقبت از آنها هستند. در صورتی که اقدام به خرید ویلا در تهراندشت تا 5 میلیارد از نوع شهرکی نمایید، می توانید مطمئن باشید که در صورت عدم اقامت و یا عدم سر زدن به ویلا، افرادی هستند که مسئولیت مراقبت از آن را بر عهده دارند و در این شرایط احتمال دزدی یا ورود افراد ناشناس به ویلای شما کاهش پیدا خواهد کرد.

در مواردی نیز بسیاری از مردم خرید و فروش ویلا تهراندشت  تا 5 میلیارد از نوع شهرکی را به این دلیل ترجیح می دهند که به جز ساکنان و صاحبان ِویلاها در آن محدوده، هیچ شخص دیگری اجازه ورود به شهرک را نخواهد داشت. اما در عین حال، ویلاهای شهرکی بسیار نزدیک به همدیگر قرار دارند و این موضوع برای بسیاری از مردم چندان دلپذیر نیست. البته حریم خصوصی در این نوع از ویلاها به درستی و با نظارت شهرداری رعایت شده است، اما سلیقه برخی افراد منوط به دور بودن ویلاها از یکدیگر و داشتن فضای آزاد بیرونیِ بیشتر است.

بنابراین ویلا در تهراندشت تا 5 میلیارد از نوع شهرکی امنیت قابل توجهی دارند اما بسیاری از ویژگی های آنها مشابه ویلاهای باغی یا نزدیک به جنگل است. لازم به ذکر است که کسانی که اقدام به خرید ویلا در تهراندشت تا 5 میلیارد از نوع شهرکی می کنند، باید قوانین تعریف شده (از پیش) را در مورد آن شهرک بدانند و آنها را رعایت کنند. زندگی یا گذراندن اوقات فراغت در ویلاهایی که ساختار شهرکی دارد، مشابه زندگی در یک منطقه یا محله ی خاص در شهر های بزرگ است با این تفاوت که شما فضای زیاد تری (مثلا نسبت به یک آپارتمان) دارید و آرامش بیشتری را تجربه می کنید چرا که از گرد و غبار و آلودگی هوا دور هستید.

ویژگی ویلاهای 5 میلیاردی در تهراندشت

ویژگی ویلاهای 5 میلیاردی در تهراندشت

بیایید کمی از نمای نزدیک به ویلا در تهراندشت تا 5 میلیارد نگاهی بیندازیم و ببینیم دلیل اشتیاق اکثریت مردم برای خرید ویلا در تهراندشت تا 5 میلیارد چیست؟ ویژگی مشترک بین اکثریت این ویلاها با یک بررسی کلی به آسانی به دست می آید و همانطور که از ابتدای این مطلب اشاره شد، تفاوت های کلیدی در برخی ویژگی های مهم و اساسی این ویلاها مشهود است (مانند منطقه، نوع ویلا و همسایگان ِآن). اگر در جستجو ویلا در تهراندشت تا 5 میلیارد باشید ( یا حتی قیمتی کمتر از 5 میلیارد: مثلا 4 میلیارد) اغلب با متراژ وسیع این گروه از ویلاها روبرو می شوید. همچنین تمامی آنها دارای استخر کاشی کاری شده، ویو عالی از داخل یا خارج ویلا، دو خوابه (یا حتی بیشتر)، دارای سرویس برای مهمان، موقعیت جغرافیایی ِمناسب هستند. اغلب آنها شهرکی هستند اما جای ناامیدی نیست. شما می توانید ویلاهایی که نزدیک به جنگل هستند و با فاصله نسبتا زیاد از یکدیگر قرار گرفته اند را بیابید.

لازم به ذکر است که مدل طراحی و ساخت برخی از شهرک ها نیز بدین صورت است که ویلاهای قرار گرفته در آنها، فاصله قابل توجهی از یکدیگر دارند اما زیر چتر مراقبت و نگهبانی و نظارت یک شهرک هستند. بنابراین پیش از تصمیم گیری پیشنهاد می شود که حتما آن ویلا در تهراندشت تا 5 میلیارد را از نظر معروف بودن، شناخته شده بودن و فُرم ظاهری شهرک مورد بررسی قرار دهید و سپس برای خرید ویلا در تهراندشت تا 5 میلیارد از نوع شهرکی اقدام نمایید.

اغلب، ویلا در تهراندشت تا 5 میلیارد دارای سند شش دانگ و آب و برق و گاز مشترک (و گاهی مجزا) است و همین ویژگی های به ظاهر ساده، این نوع ویلا را به محبوب ترین نوع ویلاهای موجود در ایران تبدیل کرده است. در مورد انشعابات مشترک بین ساکنان ویلاهای شهرکی می بایست پیش از هر نوع خرید، سوالات لازم را بپرسید و از شرایط آنها جویا شوید. بنابراین نمی توان در مورد همه‌ی ویلاهای شهرکی در این منطقه نظر قطعی صادر کرد.

سرمایه گذاری امن در تهراندشت

یکی از اولین و مهم ترین سوالات مشتریان در حین خرید و جستجو برای ویلا در تهراندشت تا 5 میلیارد این است که آیا می توان امیدی به رشد ویلاهای این منطقه داشت یا انجام این کار صرفا یک سرمایه گذاری ناآگاهانه و نادرست به حساب می آید؟ یا اینکه به دلیل جو و شرایط ایجاد شده به خاطر محبوبیت ِویژه‌ی ویلاهای این منطقه، بسیاری از مردم صرفا به دلیل قرار گرفتن تحت تاثیر ِتبلیغات خرید ویلا در تهراندشت تا 5 میلیارد سعی می کنند که از این گردونه عقب نمانند و عملا سرمایه گذاری به معنای واقعی کلمه در آن بی معناست و ممکن است در چند سال آینده بازار ویلاهای موجود در تهراندشت راکد شود؟ پاسخ این سوالات منفی است. از چند سال پیش که رشد و رونق خرید ویلا در منطقه تهراندشت ( و مناطق نزدیک به آن) آغاز شده است، تا به امروز، ما همچنان شاهد رشد و افزایش قیمت ویلاها در این منطقه هستیم و به گفته کارشناسان، این روند صعودی همچنان پابرجا خواهد ماند. به این خاطر که توجه و تمرکز مردم از خرید ویلا در مناطق شمالی یا جنوبی کشور به سمت مناطقی مانند تهراندشت جذب شده است و امکان خرید ویلا در آن با مبالغی نظیر 1 تا 2 میلیارد و بالاتر میسر است و این در حالی است که خرید ویلا در سایر مناطق معروف تر و پر جمعیت تر مانند شمال ایران تقریبا به یک آرزو تبدیل شده است. بنابراین خرید ویلا در تهراندشت تا 5 میلیارد و کمتر یک سرمایه گذاری امن و بلند مدت به شمار می رود و به هیچ وجه محصولی از تبلیغات پر زرق و برق یا موج ِ خرید ِناآگاهانه نیست.

سرمایه گذاری امن در تهراندشت

جمع بندی نهایی، یافتن بهترین مشاور املاک تهراندشت

مهم ترین کاری که به عنوان خریدار برای یافتن ویلا در تهراندشت تا 5 میلیارد باید انجام دهید این است که به یک مشاور املاک قابل اعتماد  و زبده در تهراندشت مراجعه کنید. تجربه و تخصص در امر مشاوره، در کنار هم حرف اول را برای کمک به شما می زنند. ما در گروه مشاورین و مهندسین ویلارو به پشتوانه سالها تجربه و تخصص در امر راهنمایی مشتریان برای خرید ویلا (با هر میزان قیمت) در مناطقی مانند تهراندشت، کردان، سهیلیه، چهارباغ و غیره به شما کمک می کنیم تا ویلای دلخواه خود را به واسطه معیار های منطقی و اصولی یافته و خریدی امن را تجربه کنید. برای شروع این مسیر مهم، اولین قدم باید از سمت شما برداشته شود؛ با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

چت آنلاین
ارسال از طریق Whatsapp