ویلا در تهراندشت تا 10 میلیارد

دلیل  خرید ویلا تهراندشت برای هر خریدار از دو حالت خارج نیست؛ یا اینکه آن خریدار به فکر سرمایه گذاری بر روی این منطقه است یا اینکه قصد دارد از شهر های بزرگ با آلودگی های فزاینده آن به تهراندشت کوچ کند و در آن منطقه اقامت بلند مدت داشته باشد. پس ما دو دیدگاه سرمایه گذارانه و مهاجرتی را برای خرید ویلا در تهراندشت تا 10 میلیارد را می توانیم در نظر بگیریم. اگر نمی دانید که دقیقا جزء کدامیک از این گروه هستید، به این معنا است که شما هنوز هدف خود را ازخرید ویلادر تهراندشت تا 10 میلیارد (یا هر قیمت دیگری) تعیین نکرده اید.

خرید ویلا در منطقه ای مانند تهراندشت هم ریسک های خاص خود را دارد و هم یک انتخاب ویژه به حساب می آید، چرا که بسیاری از سرمایه گذاران ِامروزی ترجیح می دهند به سراغ زمین ها یا ویلاهای موجود در تهراندشت بروند.

شما باید به طور همزمان ریسک ها و مزایای سرمایه گذاری یا خرید ویلا در این منطقه را در نظر بگیرید. چرا قصد خرید ویلا در این منطقه را دارید؟ آیا خرید ویلا در تهراندشت تا 10 میلیارد (با توجه به بودجه ای که دارید) مناسب است یا می توانید مبلغی بیشتر/ کمتر را برای این کار اختصاص دهید؟ به کدام مشاور املاک باید اعتماد کنید؟ از چه طریقی؟ آیا تهراندشت در حال پیشرفت است یا شرایط زمین ها و ویلاهای موجود در آن در مسیر راکد شدن هستند؟ در این مطلب شما را در مسیر خرید ویلا در تهراندشت تا 10 میلیارد یاری می کنیم و به این واسطه به این سوالات پرتکرار نیز پاسخ خواهیم داد. پس تا انتها مطلب همراه گروه مهندسین و مشاورین ویلارو باشید.

خرید ویلا در کردان

قیمت ویلا در تهراندشت تا 10 میلیارد

تعداد خریداران ویلا در تهراندشت تا 10 میلیارد کم نیست و در عین حال، زیاد هم نیست. گروه خاصی از خریداران هستند که به دنبال خرید ویلا در تهراندشت تا 10 میلیارد هستند. سرمایه گذاری در تهراندشت تا این حد، سودی که در آینده نصیب شما (به عنوان سرمایه گذار) می کند را بسیار شگفت انگیز می کند. سرمایه گذاری بر روی ویلاهای موجود در تهراندشت مانند کاشتن یک بذر (با هر میزان بزرگی یا هدفی) در خاک و برداشت کردن یک باغ بسیار بزرگ با محصول عالی است؛ حتی تفاوتی نمی کند که هدف سرمایه گذاری یا خرید ویلای شما کوتاه مدت، میان مدت یا بلند مدت باشد. همه افراد می توانند با یک سرمایه گذاری موفق در این منطقه، از موهبت های موجود در آن بهره مند شوند. حال اگر اقدام به خرید ویلا در تهراندشت تا 10 میلیارد کنید، (با توجه به وضعیت بازار ویلاها در این منطقه) کاملا حدس زدنی است که چه سودی در انتظار شما مشتری گرامی خواهد بود!

قیمت ویلا در تهراندشت، به ویژگی های ویلا وابسته است و به همین خاطر شما شاهد فراوانی و تعدد قیمت ها در این منطقه خواهید بود (که در ادامه در مورد قیمت ویلاهای تهراندشت صحبت خواهیم کرد). بنابراین اگر قصد خرید ویلا در تهراندشت تا 10 میلیارد را دارید، باید حتما نگاهی موشکافانه به ویژگی های آن نیز داشته باشید. بسیاری از ویلاهای موجود در تهراندشت با قیمت 10 میلیارد دارای امکانات لوکس هستند و سعی شده است تا در ساخت آنها از بهترین و با کیفیت ترین متریال ها به کار برده شود. شما می توانید پیش از خرید و در هنگام بررسی حضوری ویلا، در مورد ویژگی های موجود در آن از فروشنده به طور مستقیم سوال کنید. و پیشنهاد می شود که حتما ویلا را قبل از خرید بازبینی کنید. هیچ خرید ویلایی نباید چشم بسته و بدون (دست کم) یک مرتبه بررسی مکانی، انجام شود.

شما می‌توانید اطلاعات لازم برای خریدیک باغ ویلای زیبا با شرایط مورد نظر خود را با همکاری مرکز مشاوره املاک ویلارو به دست آورید.

نگاهی به قیمت های ویلا در تهراندشت تا 10 میلیارد

قیمت ویلا در تهراندشت بازه های مختلفی دارد. شما می توانید ویلای 1-2 میلیاردی در تهراندشت را به سادگی بیابید. همچنین امکان یافتن ویلاهای 4-5 میلیاردی و حتی کمتر نیز در این منطقه وجود دارد. نهایت ِقیمت ها در تهراندشت ویلاهای 10 میلیاردی و ویلاهای 20 میلیاردی به بالا هستند. کاملا طبیعی به نظر می رسد که وقتی در مورد ویلا در تهراندشت تا 10 میلیارد صحبت می کنیم، به اصطلاح ویلاهای بسیار لوکس یا «سوپر لوکس» نیز اشاره کنیم. ویلاهایی که قیمت 10 میلیارد به بالا را دارند، از نظر امکانات ظاهری و امکانات کاربردی هیچ کم ندارند و می توانند نظر بسیاری از مشتریان را به خود جلب کنند. علاوه بر این، شکل ظاهری 90 درصد این ویلاها کاملا با یکدیگر متفاوت است.

سرمایه گذاری در کردان

نگاهی به معماری ویلا در تهراندشت تا 10 میلیارد

وقتی در حال تدارک تهیه لیست ویلا در تهراندشت تا 10 میلیارد هستید، دست شما برای انتخاب انواع ویلاها باز است و محدود به ویلاهای دارای معماری مشابه نیستید. این یکی از نقاط قوت ویلا در تهراندشت تا 10 میلیارد در این منطقه به شمار می آید. شاید سوالی برایتان پیش آید با این مضمون که «تفاوت ساختار و ظاهر ویلاها در تهراندشت نیز مانند سایر مناطق معروف برای خرید ویلا و سرمایه گذاری است؟» و در پاسخ به این سوال باید اذعان کرد که ابدا اینطور نیست. اولا اینکه ویلاهایی که در این منطقه ساخته شده اند، طبق معماری های اروپایی و استاندارد های روز طراحی شده اند و دوم اینکه ظاهر این ویلاها با سایر ویلاهای قدیمی ساخت در مابقی مناطق متفاوت است چرا که متریال استفاده شده در آنها با هم بسیار متفاوت می باشد. در ویلاها قدیمی ساخت شما شاهد یک الگوی تکرار شونده هستید. دیوار های متعدد، استفاده از رنگ های سفید یا استخوانی به صورت غالب و عدم استفاده از سایر متریال های کاربردی مانند چوب، سیمان و غیره. در صورتی که در ویلاهای نوساز و جدید تهراندشت (مخصوصا آن دسته از ویلاهایی که در سایت ویلارو یا توسط مشاورین ما در ویلارو به شما معرفی می شوند) ساختار از بطن تغییر کرده است. و این مسئله منجر به پدید آمدن ویلاهایی با ظاهری متفاوت و خاص شده است. به طوری که بسیاری از مشتریان را جذب خود می کند. اگر تا به حال این ویلاها را از نزدیک بررسی نکرده اید یا حتی تصاویرشان را به طور گذرا مشاهده نکرده اید، پیشنهاد می کنیم که در سایت ویلارو آنها را بررسی نمایید.

ویژگی های ویلا در تهراندشت تا 10 میلیارد چیست؟

مهم ترین بخش بررسی و خرید ویلا در تهراندشت تا 10 میلیارد این است که بدانیم دست کم 80 درصد از ویلاهایی که با این میزان یا رقم قیمت گذاری می شوند دقیقا چه ویژگی های مشترکی دارند؟ ویژگی های مشترک ویلا در تهراندشت تا 10 میلیارد را می توان در قالب موارد زیر بیان کرد:

 • متراژ بالای زمین
 • متراژ بالای بنا
 • وجود بیشتر از 2 اتاق
 • وجود مستر برای هر اتاق به صورت جداگانه
 • وجود اتاق برای مهمان
 • سونا به همراه جکوزی و سایر امکانات تفریحی
 • استخر سرد و گرم
 • فضاسازی و طراحی محیط خارجی ویلا
 • آتشکده و باربیکیو
 • مخزن گاز
 • سهمیه آب (برای آبیاری درختان و گیاهان ویلا)
 • اتاق بازی (یا یک فضای مشخص برای بازی)
 • چند طبقه
 • آب انبار
 • سیستم سرمایش و گرمایش به روز (اسپیلت و پکیج)
 • نورپردازی خاص و دقیق در داخل و خارج ویلا
 • وجود درختان و گیاهان متعدد میوه

بسته به اینکه در زمان انتخاب ویلا در تهراندشت تا 10 میلیارد – ویلای شما باغی باشد یا شهرکی- تعداد درختان و پوشش گیاهی موجود در آن می تواند متفاوت باشد و به همین دلیل اختصاص میزان مشخصی آب برای آبیاری محوطه یا تمیز کردن استخر و .. به نوع ویلا و شرایط آن وابسته خواهد بود. به عنوان مثال اگر برای خرید ویلا در تهراندشت تا 10 میلیارد از نوع شهرکی اقدام کنید، اغلب ویلاهای موجود در آن شهرک دارای یک رده قیمت نزدیک 10 میلیارد هستند. بنابراین ویژگی اغلب آنها مشابه یکدیگر است و شما با ورود به آن شهرک می توانید انواع و اقسام ویلاهای دیگر را بررسی و بازدید کنید و یکی از آنها را انتخاب نمایید (البته این نکته به صورت تام و کلی نیست و شما می توانید داخل یک شهرک خاص شاهد رده قیمت های متفاوتی برای هر ویلا باشید. بنابراین دست تان برای انتخاب و خرید ویلا باز است).

شرایط خرید ویلا در کردان

آیا خرید ویلا در تهراندشت تا 10 میلیارد یک سرمایه گذاری عاقلانه است؟

اگر مجددا به سوالاتی که در ابتدای این مطلب در مورد خرید ویلا در تهراندشت تا 10 میلیارد به آنها اشاره کردیم رجوع کنید، به دو سوال مهم پاسخ داده نشده برخورد خواهید کرد؛ آیا تهراندشت در حال پیشرفت است؟ آیا شرایط زمین ها و ویلاهای موجود در آن در مسیر راکد شدن هستند؟ قیمت ویلاها در تهراندشت در ده سال قبل، به شکل امروزی نبود چرا که پیشرفت هایی که در سالهای اخیر در این منطقه شکل گرفته است، در آن زمان به وجود نیامده بود.

چه پیشرفت هایی؟ اگر تا به حال به تهراندشت سری نزده باشید نیز ممکن است این سوال برایتان پیش آید و چندان جای تعجب ندارد. امکاناتی مانند:

 • مراکز بهداشتی و درمانی
 • مراکز خرید نسبتا بزرگ و در دسترس
 • خدمات بانکی و امور مالی
 • مراکز تفریحی و گردشگری

و بسیاری امکانات شهری دیگر که امکان توضیح همه‌ی آنها داخل این مطلب وجود ندارد، تهراندشت را به یک منطقه رو به توسعه تبدیل کرده است که آینده درخشانی دارد. دلیل کشانده شدن پای این امکانات به تهراندشت را (مانند کردان، چهارباغ و …) می توان تمایل مردم به خرید ویلا یا ساخت ویلا و زندگی در آن خلاصه کرد.

بنابراین وقتی برای خرید و فروش ویلا تهراندشت 10 میلیارد اقدام می کنید می توانید امیدوار باشید که ویلای خریداری شده در آینده، دارای قیمت دو برابری خواهد شد و سود فروش آن برای شما بسیار قابل توجه خواهد بود. اما ریسک های خرید ویلا در تهراندشت تا 10 میلیارد چه هستند؟ یکی از مهم ترین و اصلی ترین توصیه هایی که برای مدیریت ریسک ویلا در تهراندشت تا 10 میلیارد در این منطقه به مشتریان گوشزد می کنیم این است که حتما در مورد ویلا، همسایه ها و شرایط آن تحقیق کنند.

بسیاری از فروشندگان سودجو ویلا را با توجه به امکاناتی که دارد، بیشتر از قیمت روز به فروش می رسانند یا در مورد بازسازی بخش هایی از ویلا به مشتریان توضیح دقیقی نمی دهند. به همین خاطر است که در زمان خرید ویلا در تهراندشت تا 10 میلیارد، شما به عنوان خریدار نیاز به یک مشاور زبده و دارای تجربه در این زمینه دارید. پیشنهاد می کنیم برای اینکه دچار مشکلات احتمالی نشوید، به مهندسین و مشاورین ویلارو اعتماد کنید تا بهترین ویلای 10 میلیاردی را برای خرید به شما پیشنهاد دهند.

آیا امکان خرید ویلا در تهراندشت کمتر از 10 میلیارد نیز وجود دارد؟

همانطور که در ابتدای مطلب اشاره کردیم، امکان خرید ویلا در بازه های قیمت مختلف و گوناگون در تهراندشت وجود دارد. به این معنی که شما می توانید برای خرید ویلا در تهراندشت تا 10 میلیارد، تا 5 میلیارد، 4 تا 3 میلیارد و 2 میلیارد (و کمتر) اقدام کنید. برای اینکه ویلاهایی با این قیمت ها را بدون نیاز به مراجعه به تهراندشت بیابید، می توانید در سایت ویلارو جستجو انجام دهید و مطالبی که برای راهنمایی ِهرچه بیشتر شما در سایت درج کرده ایم را مطالعه کنید. در صورتی که در مورد ویلا در تهراندشت تا 10 میلیارد یا انتخاب ویلای مناسب ِخود شک دارید، تنها کاری که باید انجام دهید، برقراری ارتباط با ویلارو از طریق راه های ارتباطی درج شده است. ما منتظر تماس شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

چت آنلاین
ارسال از طریق Whatsapp