خرید ویلای 5 میلیاردی در کردان _ ویلارو

خرید ویلا کردان آرزوی بیشتر پایتخت نشینان می باشد زیرا افرادی که ساکن پایتخت هستند به قدری با دود و سروصدا و ترافیک شهر سر می کنند که واقعا از لحاظ جسمی و روحی دچار مشکل می شوند و این حق مسلم چنین افرادی است که بتوانند حداقل چند روز در ماه به یک منطقه خوش آب و هوا و دور از شلوغی تهران بروند تا توان لازم برای ادامه مسیر را بدست آورند و با نیرویی مضاعف به زندگی کاری و یکنواخت خود باز گردند، البته به طور کلی هر انسانی به تفریح و استراحت نیاز دارد و تفاوتی نمی کند که این انسان ساکن شهرستان کوچک باشد یا ساکن شهری مثل تهران.

بنا به دلایل ذکر شده در بالا و دلایل دیگر بیشتر مردم ایران اقدام به خرید ویلا در شهرهای شمالی کشور می کنند و همین باعث شلوغ شدن شهرهای شمالی و سلب آرامش از این شهرها شده است پس بهتر است اگر قصد خرید ویلا دارید دیگر به سراغ شهرهای شمالی نروید و سعی کنید مناطق بکر را انتخاب نمایید که هم به بیشتر شهرها نزدیک باشد و بتوانید دوستان خود را به آنجا دعوت کنید و در کنار ایشان از مناظر زیبا و بکر آن منطقه استفاده کنید و هم هر زمانی که از شلوغی و هوای آلوده شهر خودتان خسته شدید بتوانید در کوتاهترین زمان به آنجا بروید، این منطقه بکر، نزدیک به شما که ویلاهای آن قیمت مناسبی نیز دارند جایی نیست جز کردان!

کردان به دلیل نزدیکی به پایتخت و همچنین نزدیکی به شهر کرج ویژگی ها و امکانات زیادی دارد که در ادامه آنها را ذکر خواهیم کرد، اما مهمترین ویژگی آن نزدیکی به بیشتر شهرها و استان های ایران است و همین نزدیکی و کم بودن مسافت باعث می شود شما بدون هیچ دشواری و بدون ماندن در ترافیک و … به سرعت به آنجا برسید و وقت خود را در جاده های شلوغ تلف نکنید.

بررسی امکانات کردان

بررسی امکانات کردان

کردان در چند سال گذشته یک روستا بود اما به دلیل استقبال مردم و ساختمان سازان از آنجا و رونق گرفتن خرید ویلا کردان این منطقه در حال حاضر امکاناتی دارد که شاید در برخی از شهرستان های کوچک استان های دیگر چنین امکاناتی نباشد همچنین نسبت به سایر مناطق شهرستان ساوجبلاغ استان کرج نیز امکانات کردان بسیار بیشتر است.

 • اولین و مهمترین امکاناتی که در کردان وجود دارد وجود آب و گاز لوله کشی و برق است که شاید در برخی از روستاها حتی این امکانات اولیه نیز نباشد
 • تمام امکانات درمانی از جمله مراکز درمانی، پزشک های متخصص، داروخانه و …
 • فروشگاه های مواد غذایی که هر نوع ماده غذایی و بیشتر برندهای مواد غذایی در آنها به فروش میرسد
 • مراکز درمانی حیوانات؛ یعنی اگر شما در کردان باشید و حیوان خانگی شما به دامپزشک نیاز داشته باشد دیگر لازم نیست تا تهران یا کرج بروید و می توانید در کردان حیوان خود را نزد دامپزشک ببرید
 • در کردان تمام بانک های دولتی و خصوصی شعبه دارند
 • وجود تعمیرگاه های اتومبیل

و به طور کلی تمام امکاناتی که می توان تصور کرد در کردان وجود دارد. پس زمانی که گفته می شود کردان یک روستا یا یک شهرستان نو ظهور و کوچک است تصور نکنید امکانات آن هم مانند روستا می باشد و اگر قصد داشته باشید چند روزی در کردان بمانید باید هر آنچه لازم دارید از شهر خریداری کرده و همراه خودتان به کردان ببرید، همانطور که ذکر شد تمام امکانات مورد نیاز یک زندگی مطلوب در کردان وجود دارد و همین باعث می شود شما بتوانید به راحتی حتی برای چندین ماه در آنجا سکونت داشته باشید.

پس همین امکانات است که باعث بالا رفتن تقاضای خرید و فروش ویلا کردان شده است زیرا همانطور که گفته شد برخی از این امکانات حتی در شهرستان های کوچک استان های دیگر هم ممکن است وجود نداشته باشد چه رسد به روستاهای آن!

بررسی انواع ویلاهای ساخته شد در کردان

کردان یک منطقه خوش آب و هوا، سرسبز و دارای جنگل های زیبا است و تمام مشخصه های لازم برای ساخت ویلا را دارد و همین دلیل باعث شده است که ساختمان سازان و ویلاسازان جذب این منطقه شوند.

ویلاهای کردان به انواع مختلف زیر تقسیم می شوند:

 • ویلاهای جنگلی شخصی ساز
 • ویلاهای جنگلی شهرکی
 • ویلاهای ساخته شده در خارج از جنگل و در محوطه شهر که آنها نیز به دو نوع شخصی ساز و شهرکی تقسیم می شوند
 • ویلاهای سبک مدرن
 • ویلاهای سبک کلاسیک

هر یک از این ویلاها ویژگی های خاص خود را دارند که در ادامه بررسی خواهیم کرد اما برای خرید ویلا کردان باید ابتدا اندکی اطلاعات درباره نوع ویلاهای ساخته شده در کردان داشته باشید.

 1. ویلاهای جنگلی:

ویلاهای جنگلی فقط به ویلاهایی که در دل جنگل ساخته شده باشد گفته نمی شود بلکه به هر نوع ویلایی که در یک منطقه سرسبز ساخته شده و چشم اندازی رو به سرسبزی داشته باشد ویلای جنگلی گفته می شود، و همانطور که گفته شد ویلاهای جنگلی خود به دو نوع شهرکی و شخصی ساز تقسیم می شوند که منظور از ویلای شخصی ساز مشخص است اما منظور از ویلای شهرکی تعداد زیادی ویلا است که توسط یک شرکت ساختمان سازی و در یک زمین متراژ بالا ساخته شده است.

 1. ویلاهای احداث شده در خارج از جنگل و حومه شهر هم که معنای واضحی دارد و نیاز به توضیح اضافه راجع به آن نیست؛ یعنی هر ویلایی که جنگلی نباشد.

البته با توجه به اینکه کردان منابع آبی نسبتا زیادی دارد به همین دلیل اکثر نقاط آن سرسبز هستند پس بیشتر ویلاهای آن نیز منظره ای رو به سرسبزی دارند.

 1. ویلاهای مدرن و کلاسیک:

به طور کلی منظور از مدرن و کلاسیک سبک و نوع یک وسیله و یا ساختمان است پس درباره ویلاهای مدرن و کلاسیک هم باید گفت با توجه به سبک ساخت ویلا به آن مدرن یا کلاسیک گفته می شود، پس با این حساب ویلاهای جنگلی و غیر جنگلی می توانند سبک مدرن یا سبک کلاسیک داشته باشند.

ویژگی ویلا های کردان

ویژگی ویلا های کردان

هر کدام از ویلاهای گفته شده در بالا ویژگی های خاص خود را دارند که برای تصمیم گیری و انتخاب آسانتر شما عزیزان ویژگی های هر یک را ذکر می کنیم:

ویلاهای جنگلی:

 •  چشم اندازی رو به جنگل
 •  به دلیل وجود این ویلاها در جنگل و یا نزدیک بودن به جنگل در هر ساعتی صدای آواز پرندگان به گوش میرسد که لذتی وصف نشدنی دارد
 •  همچنین در طول شب آرامشی در محیط حاکم می شود که قابل وصف نیست
 •  متراژ  بالای ویلاها که ویلا را به محل مناسبی برای برگزاری مهمانی ها تبدیل می کند
 •  بهره مندی و استفاده از زیبایی 4 فصل جنگل
 •  اگر ویلای جنگلی از نوع شهرکی باشد امکانات ویژه ای مانند استخر سرپوشیده و روباز، نگهبان 24 ساعته و … نیز خواهد داشت، البته بیشتر ویلاهای کردان چه شخصی ساز باشند چه شهرکی درون خود استخر دارند.

نکته مهم: به هنگام خرید ویلای جنگلی شخصی ساز حتما به سند ملک و اسناد تغییر کاربری آن دقت کنید، همچنین نوع زمینی که ویلا در آن بنا شده است را نیز در نظر بگیرید که به هنگام بروز حوادث طبیعی برای ویلای شما مشکلی پیش نیاید.

ویلاهای غیر جنگلی:

 •  سکوت و آرامش به دلیل واقع شدن در حومه شهر
 •  امنیت بالا در مقایسه با ویلاهای جنگلی
 •  داشتن امکانات بیشتر، اگر از نوع ویلاهای شهرکی باشند معمولا به صورت فول امکانات ساخته می شوند
 •  برخی از آنها متراژ پایینی دارند که باعث مناسب بودن قیمت خرید آنها می شود
 •  همانطور که در قسمت قبلی نیز گفته شد اگر این نوع ویلاها از نوع شهرکی باشند از امکاناتی مانند نگهبان 24 ساعته و … نیز بهره مند می شوند.

نکته مهم: اگر قصد خرید ویلا از نوع غیر جنگلی آن را دارید بهتر است از ویلاهای شهرکی خریداری کنید تا علاوه بر امکانات ویلا بتوانید از امکانات شهرک نیز استفاده کنید.

خرید ویلا کردان فقط با 5 میلیارد

بله شما با 5 میلیارد می توانید اقدام به خرید ویلا کردان کنید و به راحتی صاحب یک ویلای زیبا و لوکس در کردان شوید! ویلایی که امکانات کمتری داشته باشد مسلما قیمت آن هم کمتر خواهد بود پس اگر شما قصد خرید ویلا دارید اما سرمایه لازم برای خرید ویلای فول امکانات را ندارید بهتر است در آغاز کار یک ویلای معمولی و بدون امکانات، مناسب با سرمایه ای که دارید خریداری کنید و سپس امکانات مورد نیاز خود مانند استخر و … را در محوطه های خالی ویلا بسازید، با این کار می توانید صاحب ویلا شوید و از آن استفاده کنید و هر زمان که سرمایه لازم برای تعویض ویلا یا اضافه کردن امکانات به ویلا را داشتید این کار ها را انجام دهید و در نهایت هم ویلای خود را با قیمتی بیشتر از قیمت خرید آن به فروش برسانید.

پس چنین ویلاهایی برای سرمایه گذاری نیز مناسب هستند و شما می توانید متناسب با سرمایه خود یک ویلا خریداری کنید و مطمئن باشید که پس از گذشت مدتی نه چندان طولانی سرمایه شما چند برابر خواهد شد.

از دیگر روش های خرید ویلای ارزان قیمت در کردان خرید ویلاهای نیمه ساز می باشد، بسیاری افراد که قصد ساخت یک ویلا در کردان را دارند در اواسط ساخت بنابه دلایل مختلفی تصمیم به فروش ویلا می گیرند که چنین گزینه هایی برای افرادی که سرمایه زیادی ندارند بسیار مناسب است، پس از خرید می توانید در طی چندین ماه یا حتی یک سال ملک را کامل و از آن استفاده کنید.

پس خرید ویلای کردان با هر میزان سرمایه ای امکان پذیر است و فقط کافیست همت و تلاش کنید، از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید، به یک مشاوره املاک خوب که در این زمینه فعالیت دارد مراجعه کنید تا ایشان شما را راهنمایی کند.

سخن پایانی ویلای کردان

سخن پایانی

در این مقاله ما سعی کردیم تمام امکانات کردان و ویژگی ویلاهای کردان را بررسی کنیم تا شما عزیزانی که قصد خرید ویلا کردان را دارید به راحتی بتوانید در زمینه انتخاب ویلا تصمیم گیری کنید و موفق به خرید یک ویلا متناسب با شرایط خود شوید، همچنین درباره ویلاهای قیمت مناسب و نسبتا ارزان و نحوه خرید آنها نیز صحبت کردیم پس اکنون پس از اتمام این مقاله شما باید موفق به تصمیم گیری شده باشید و اگر به دلیل نداشتن سرمایه کافی امید خود را از دست داده بودید اکنون می توانید با امید مضاعف برای خرید ویلا اقدام کنید اما در این زمینه حتما باید از افراد متخصص کمک بگیرید تا هم تمام امکانات و ویژگی ها و اسناد ویلای مورد نظر را با دیدی کارشناسانه بررسی کنند و هم بتوانند در سایر زمینه های خرید ویلا شما را یاری کنند.

گروه مشاورین املاک ویلارو یکی از گروه های متخصص در زمینه ساخت و ساز و فروش انواع ویلا در تمام نقاط تهران و همچنین در کردان هستند که با توجه به تجربه طولانی که در این زمینه دارند شما را برای خرید یا فروش ویلا راهنمایی خواهند کرد، به خصوص اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که سرمایه کافی برای خرید یا فروش ویلا ندارید اما آرزوی خرید ویلا دارید. فقط کافیست به سایت گروه تخصصی مشاورین املاک ویلارو مراجعه کنید و از طریق راه های ارتباطی مختلف به کارشناسان ایشان شرایط و سرمایه خود را بگویید تا در سریعترین زمان و بدون اتلاف وقت و حتی بدون پرداخت هیچ هزینه ای یک ویلا متناسب با شرایط شما پیشنهاد دهند و شما را در طی ادامه راه یاری کنند. همچنین گروه مشاورین املاک ویلارو برای فروش ویلاهای خود شرایط بسیار آسانی را در نظر گرفته اند و هدف از این کار کمک به افرادی است که قصد خرید ویلا دارند اما سرمایه کافی برای خرید ویلا ندارند.

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

چت آنلاین
ارسال از طریق Whatsapp