خرید ویلای 10-20 میلیاردی – ویلارو

برای خرید ویلای 10 میلیاردی نیازی به جستجوی زیاد و مکرر ندارید. پیدا کردن ویلای 10 میلیاردی تا 20 میلیاردی راحت است و تعداد زیادی از ویلاها در برخی مناطق خاص مانند کردان با این میزان بودجه، دارای امکانات لوکس و مدرن هستند و می توانند انتظارات شما را، برآورده کنند. شما می توانید با ارقامی کمتر از ده میلیارد نیز برای خریدن ویلاهای لوکس در این منطقه اقدام کنید، اما اگر بیشتر از ده میلیارد سرمایه نقدی دارید و قصد دارید آن را در حوزه املاک و مستغلات سرمایه گذاری کنید، می توانید صاحب رویایی ترین ویلاها در کردان و مناطق اطراف آن شوید. اما چرا ویلا در کردان؟ خریدن ویلا در کردان، مانند زدن یک تیر و چند نشان است. در واقع شما با سرمایه گذاری در این منطقه، نه تنها صاحب یک ویلای اعیان می شوید، بلکه می توانید از مزایای زندگی در این منطقه نیز بهره مند شوید. شاید این سوال پیش آید که تفاوت اساسی ویلاهای کردان با سایر ویلاها در چیست؟

خرید ویلا کردان به مثابه خرید یک خانه مدرن با کلیه امکانات در یک شهرستان رو به رشد و پیشرفت است. اگر کمی در مورد این منطقه اطلاعات داشته باشید به خوبی می دانید که دلیل عمده مردم برای سرمایه گذاری در بخش املاک در کردان، پیشرفت هایی است که این روستا، موفق به کسب آنها شده است. اقدام برای خرید ویلای 10 میلیاردی تا 20 میلیاردی در کردان، به منزله خرید ویلایی در بهترین و خوش آب و هوا ترین منطقه ایران است. چرا که این منطقه از نظر زیبایی، بکر بودن، خاص بودن و دسترسی به خدمات عمومی شهری، ویلاهای متنوع و گوناگون، حرف اول را می زند.

پاسخ به یک سوال رایج: خرید ویلای 10 میلیاردی در کردان بهتر است یا خرید خانه؟

پاسخ به یک سوال رایج: خرید ویلای 10 میلیاردی در کردان بهتر است یا خرید خانه؟

وقتی صحبت از سرمایه گذاری در بخش املاک می شود، معمولاً این سوال پیش می آید که بهتر است برای خرید ویلا اقدام کنیم ( آن هم خرید ویلای 10 میلیاردی و بیشتر) یا اینکه در زمینه خرید خانه سرمایه گذاری کنیم (با بودجه کمتر) تا بهتر به نتیجه برسیم؟!

اگر هدف شما خرید ملک و سرمایه گذاری باشد، طبعا این سوال برایتان، جدی تر خواهد بود. اقدام برای خرید هر دو نوع از این املاک، مزیت ها و معایب خاص خود را دارد. خرید ویلای 10 میلیاردی و بیشتر در کردان، دغدغه ی افرادی است که می خواهند از زندگی شهری و فضاهای تنگ آپارتمانی یا خانه های کوچک، شلوغی و ترافیک فاصله بگیرند و در فضایی آرام تر سکنی داشته باشند. طبعا، به جای استقبال از خرید خانه در این منطقه، عمومِ هدف گذاری ها روی خرید ویلا خواهد بود. اگر بودجه ای قابل توجه (مانند 10 میلیارد یا بیشتر) در اختیار داشته باشید، به راحتی می توانید در کردان یک ویلای خوب و لوکس بیابید.

نظرسنجی های متعددی در این زمینه از مردم به عمل آمده است که آیا مردم خرید ویلای 10 میلیاردی و بیشتر در کردان را ترجیح می دهند یا اینکه قصد دارند روی خرید خانه ای به همین ارزش و قیمت، سرمایه گذاری کنند. در جمع بندی های به دست آمده از این نظر سنجی ها، عموم مردم به دنبال یافتن ویلا های حیاط دار و دل باز با درختان ِقطور و استخر در یک محیط یا فضای خوب هستند. شاید شما که این مطلب را مطالعه می کنید جزء این گروه باشید و با این حال، برای سرمایه گذاری در حوزه املاک بین خانه و ویلا شک داشته باشید. به طور کلی، موقعیت یافتن ویلا خوب با سرمایه کم، در منطقه ای رو به رشد مانند کردان بهتر رخ می دهد تا اینکه بخواهید با 10 میلیارد یک خانه ی خوب و لوکس و امروزی بیابید. آمار های اقتصادی خبر از بالاتر بودن قیمت خانه ها (به خصوص یک آپارتمان معمولی) می دهند.

شرایط خرید ویلای 10 میلیاردی متنوع در کردان

برای خرید ویلای 10 میلیاردی و بیشتر در کردان تنوع چشمگیری از ویلاها از نظر موقعیت آنها وجود دارد. به این معنا که شما می توانید ویلاهای موجود در کردان را یا به صورت شهرکی یا به صورت جنگلی خریداری کنید. عموماً امکان خرید ویلای 10 میلیاردی جنگلی در کردان محتمل تر است. اگر از محیط و شرایط اقلیمی کردان باخبر باشید، به خوبی خواهید دانست که در این منطقه بیشتر درختان سربه فلک کشیده و پوشش گیاهی متنوع وجود دارد و تنها یک رودخانه در دل آن جاری است.

ویلاهایی که داخل این منطقه ساخته می شوند نزدیک به درختان و پوشش گیاهی ِبکر قرار دارند. پس اگر برای خرید ویلای 10 میلیاردی و بیشتر در کردان اقدام کنید، ویلایی با ویوی ابدی جنگلی نصیب تان می شود که روح تان را تازه می کند. اگر محل قرارگیری ویلا و ویو ِآن برایتان اولویت دارد و جزء عاشقان ویلاهای جنگلی هستید، پیشنهاد می کنیم برای خرید ویلای 10 میلیاردی و بیشتر در کردان اقدام کنید. ویلاهایی با این قیمت در کردان هم از نظر امکانات و هم از نظر موقعیت و دسترسی به جاده اصلی، برتری ویژه ای نسبت به ویلاهای ارزان قیمت تر دارند.

ویژگی ها و امکانات ویلاهای 10 میلیاردی کردان چیست؟

ویژگی ها و امکانات ویلاهای 10 میلیاردی کردان چیست؟

سوال بسیاری از خریداران (وقتی صحبت از خرید ویلای 10 میلیاردی و بیشتر در کردان می شود)، این است که ویژگی این نوع ویلاها چیست و چه چیز هایی آنها را از ویلاهای سایر مناطق در ایران جدا می کند؟ علم به این ویژگی ها اغلب باعث می شود، خریداران به جای جستجو در انواع و اقسام شهر ها و مناطق مختلف، فقط ملزم به جستجو در منطقه کردان و مناطق اطراف آن مانند تهراندشت و چهارباغ باشند.

طبعاً کوچک شدن منطقه ای که داخل آن در حال جستجوی ویلا هستید به شما کمک می کند تا پروسه خرید ویلای 10 میلیاردی و بیشتر را بسیار سریعتر طی کنید. به عنوان مثال اگر به دنبال ویلا در شهر های شمالی و جنوبی باشید، باید دست کم چندین ماه برای پیدا کردن ویلای محبوب خود وقت بگذارید؛ کلیه ی ویلاهای متناسب با بودجه خود را لیست کنید و یکی یکی از آنها بازدید کنید. این در حالی است که یافتن و خرید ویلای 10 میلیاردی و بیشتر در کردان بسیار سریعتر و آسان تر اتفاق می افتد. ویژگی های ویلاهای ده میلیاردی (و بیشتر) در کردان شامل موارد زیر می باشند:

 • متراژ (بنا) این ویلاها معمولا بالای 350 متر است.
 • اغلب ویلاها با این قیمت دارای فضای سبز بسیار وسیع و درختان میوه متنوع هستند؛ که اصطلاحاً آنها را باغ ویلا می نامیم (اشاره شد که اغلب ویلاها در کردان جنگلی هستند، بنابراین اگر به دنبال ویلایی با وجود درختان متنوع هستید، می توانید ویلاهای لوکس و زیبایی در این منطقه بیابید).
 • همه این ویلاها بلااستثنا دارای استخر و امکانات مرتبط هستند.
 • این نوع ویلاها بیشتر از دو طبقه هستند.
 • در صفر تا صد ساخت بنای این ویلاها برند سازی انجام می شود.
 • دارای روف گاردن
 • به کار بردن کف پوش سنگی و لوکس ترین متریال برای فضای آشپزخانه
 • اکثرا دارای بیشترین تعداد اتاق (بیشتر از 2-3 اتاق هستند).
 • سرمایش و گرمایش در این ویلاها از کف و کاملاً به روز است.
 • لوکس ترین و بهترین فضاسازی در داخل و خارج از بنا
 • دارای نورپردازی مهندسی شده
 • سقف و دیوار ها توسط بهترین و ماهر ترین نقاشان طراحی شده است.

خرید ویلای 10 میلیاردی در کردان و مهاجرت داخلی

به این موضوع اشاره کردیم که خرید ویلای 10 میلیاردی در کردان با استقبال بیشتری نسبت به خرید خانه یا سرمایه گذاری روی آپارتمان ها مواجه شده است. این موضوع، باعث شده است تا بسیاری از مردم از شهر های بزرگ مانند تهران، کرج و قزوین مهاجرت داخلی را انتخاب کنند؛ به این معنا که کردان را برای ادامه ی زندگی انتخاب کرده اند. خرید ویلای 10 میلیاردی در کردان و اقامت بلند مدت در این منطقه، باب طبع بسیاری از مردم شده است. آمار فروش و خرید ویلای 10 میلیاردی در کردان به خوبی نشان می دهد که دیگر کمتر کسی به فکر سرمایه گذاری و اقامت در شهر های شلوغ و پر رفت و آمد است و اغلب مردم ترجیح می دهند در فضایی زندگی کنند که نسبتا آرامتر، دارای آلودگی کمتر و دارای امکانات مشابه با شهر ها باشد؛ که کردان از تمامی این ویژگی ها برخوردار است.

شما در کردان به کلیه امکانات موجود در شهر ها من جمله دسترسی به خدمات بانکی، خدمات بهداشتی و درمانی، خدمات زیبایی، فروشگاه های زنجیره ای در سراسر کشور، خدمات ورزشی و سلامت و غیره بهره مند خواهید شد. وقتی برای خرید ویلای 10 میلیاردی در کردان اقدام می کنید، ویلاهای شهرکی و جنگلی نصیب تان می شود که به این گروه از خدمات عمومی دسترسی بهتری (از نظر مسافت و فاصله) خواهند داشت. برخی از ویلاهایی که زیر ده میلیارد قیمت گذاری می شوند با مشکل عدم نزدیک بودن به جاده اصلی یا مراکز خدماتی عمومی مواجه هستند؛ که همین مسئله روی قیمت آنها تاثیر گذاشته است. اما خرید ویلای 10 میلیاردی در کردان به معنای دسترسی بهتر و آسان تر به مراکز تفریحی و خدماتی است. از این رو می توان کردان را یک منطقه ی کامل و همه چیز تمام برای زندگی و اقامت بلند مدت دانست، نه روستایی با امکانات محدود!

مقایسه ی ارزش خرید ویلای 10 میلیاردی در کردان با ویلاهای ارزان تر

مقایسه ی ارزش خرید ویلای 10 میلیاردی در کردان با ویلاهای ارزان تر

برای خرید ویلای 10 میلیاردی در کردان، باید بدانید که بودجه ده میلیارد یا بیشتر (تا حدود 20 میلیارد) بسیار عالی و مناسب است و کار شما برای یافتن ویلایِ باب طبع تان با این قیمت، چندان سخت نخواهد بود. خرید ویلای 10 میلیاردی به معنی اقامت در یک فضای بسیار لوکس و مدرن است. ویلاهایی که به این میزان قیمت گذاری می شوند اغلب از نظر محل قرارگیری، امکانات و شرایط اقامت بهترین هستند.

همچنین، ارزش این نوع ویلا ها به مرور زمان بیشتر و بیشتر خواهد شد. اگر از دید سرمایه گذاری به آنها نگاه کنیم، به خوبی می توانیم متوجه شویم که اگر مدتی بعد از خرید ویلای 10 میلیاردی در کردان قصد فروش آن را داشته باشید، سود تان از فروش، 2 برابر خواهد شد. مثلا 20 میلیارد! این در حالی است که ویلاهای با قیمت پایین تر از ده میلیارد برای سرمایه گذاری، سود کمتری را نصیب صاحبان خود خواهند کرد؛ این مسئله بسیار طبیعی بوده و دور از ذهن نیست. میزان سرمایه گذاری اولیه، بر روی میزان سود نهایی تاثیر گذار است.

طبق برآورد هایی که در این زمینه توسط صاحبان املاک و متخصصان بازار ویلا شده است، گفته می شود که ارزش ویلاها در کردان در چند سال آینده بیشتر از قیمتی کنونی آنها خواهد شد. بنابراین اگر وقت را مغتنم شمرده و در حال حاضر برای خرید ویلای 10 میلیاردی در کردان اقدام کنید، مانند یک سرمایه گذار ِآینده نگر  سرمایه خود را از جایگاه صفر با یک میانبر به جایگاه صد، می رسانید. این موضوع نه تنها برای خرید ویلای 10 میلیاردی در کردان که برای ویلاهای ارزان قیمت تر در کردان نیز صادق است و نشان از سود بالای صاحبان این ویلاها دارد.

سخن آخر

اقدام برای خرید ویلای 10 میلیاردی در کردان، شما را به لیستی از ویلاهای ایده آل می رساند که ویژگی هایشان از ویژگی های ویلاهای برتر اروپایی، یک درصد هم کمتر نیست. مشاورین و مهندسان ویلارو با ارائه مشاوره و راهنمایی های لازم در این زمینه برای خرید ویلای 10 میلیاردی در کردان و مناطق اطراف آن، می توانند شما را یاری دهند. کلید ویلای ایده آل شما، در دستان ما است.

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

چت آنلاین
ارسال از طریق Whatsapp