خرید ویلای 20–30 میلیاردی – ویلارو

خرید ویلای 20 میلیاردی با ریسک بسیار بالایی همراه است، زیرا قرار است مبلغ بیست میلیارد (یا بیشتر) را روی ملکی سرمایه گذاری کنید. توجه به بسیاری از نکات در حین خریدن ویلا هایی با این قیمت، نه تنها اضافه کاری نیست بلکه بسیار واجب و ضروری است.

اولا اینکه، تصمیم خریدن ویلایی به ارزش بیست میلیارد و یا بیشتر بسیار هوشمندانه است؛ در اصل سرمایه گذاری در حوزه ویلا به جای خرید خانه، مغازه، دفتر تجاری و اداری، زمین و غیره از هر نوعی، به مراتب بهتر است. ویلاها روز به روز ارزشمند تر از گذشته می شوند، می توان با یک بازسازی ساده و رسیدگی به موقع آنها را برای فروش یا اقامت آماده کرد. این در حالی است که سایر گزینه های نامبرده در حوزه خرید و فروش املاک و مستغلات بیشتر ِارزش شان را مدیونِ موقعیتی جغرافیایی شان هستند. گران بودن آنها باعث شده است (حتی با بودجه ای نزدیک به ده یا بیست میلیارد ) تا خرید خانه یا یک زمین در محله ای خوب و لوکس در شهر های بزرگ، تبدیل به آرزو شود.

این در حالی است که شما می توانید برای خرید ویلای 20 میلیاردی به راحتی دنبال ویلاهای گوناگونی باشید که یکی از دیگری بهتر و لوکس تر هستند. با بیست میلیارد بودجه، تلاش شما برای خرید ویلا بسیار آسان و سریع به ثمر خواهد نشست و نیازی به جستجو زیاد ندارید. گروه مهندسین و مشاورین ویلارو در کنار شما هستند، تا بهترین ویلاهای مد نظرتان را با بودجه بیست میلیارد تا سی میلیارد به شما معرفی کنند. در ادامه در مورد خرید ویلای 20 میلیاردی تا 30 میلیاردی و خرید ویلای کردان بیشتر صحبت خواهیم کرد.

خرید ویلای 20 میلیاردی - 30 میلیاردی نوساز

خرید ویلای 20 میلیاردی – 30 میلیاردی نوساز

اگر برای خرید ویلای 20 میلیاردی تا 30 میلیاردی اقدام کنید، با لیستی از ویلاهای نوساز مواجه می شوید که هر کدام ویژگی های عمومی و ویژگی های خاص خودشان را دارند. به طور طبیعی، سالِ ساخت این گروه از ویلاها چندان زیاد نیست و در نتیجه احتمال بازسازی شده بودن یا فرسوده شدن تجهیزات شان بسیار کم است. برای هر خریداری، (بدون در نظر گرفتن قیمت ویلا) عمر استفاده‌ی مفید از آن ویلا و متریال به کار رفته در ساخت آن، اهمیت فراوانی دارد. اگر برای خرید ویلای 20 میلیاردی کردان اقدام کنید، می توانید مطمئن باشید که سال ساخت این گروه از ویلاها کاملا به روز و نزدیک به سال جاری است.

شاید این سوال پیش آید که گران بودن این گروه از ویلاها برای خرید، دلیلی بر عمر زیادشان و باقی ماندن شان روی دست فروشنده نیستند؟ جواب منفی است. گروه زیادی از خریداران علاقه مند به خرید ویلای 20 میلیاردی وجود دارد، که برای خرید و فروش این ویلاها سر و دست می شکنند. حتی گاهی اوقات بسیاری از مردم کل سرمایه ای که دارند را (مانند حساب پس انداز، ماشین، خانه ها و ..) تبدیل به پول کرده و برای خرید ویلای 20 میلیاردی و بیشتر اقدام می کنند؛ به خصوص در کردان! دلیل این سرمایه گذاری تصاعدی، در ادامه توضیح داده خواهد شد.

چرا خرید ویلای 20 میلیاردی در کردان محبوبیت دارد؟

از نگاه عام مردم کردان، یک روستا یا منطقه‌ی کوچک است. اما حقیقت این است که کردان بسیار بیشتر از یک روستا کوچک، امکانات دارد و زندگی کردن در آن از نظر اقتصادی، اجتماعی و سرمایه گذاری بلند مدت، به صرفه است. قیمت ویلاها در این منطقه، تنوع چشمگیری دارد به طوری که شما می توانید ویلاهایی زیر قیمت 20 میلیارد نیز در آن بیابید؛ حتی تا 5 میلیارد و کمتر! این تنوع برای بسیاری از سرمایه گذاران و افراد آتیه‌نگر، یک فرصت استثنایی است. پس چرا از آن بهره ای نبرند؟!

در کردان هر ویلا، بسته به ساخت و ویژگی هایی که دارد، یک قیمت متفاوت دارد. این در حالی است که در مورد خانه ها و سایر املاک، چنین چیزی صحت ندارد. اغلب خانه ها (ولو خیلی قدیمی و کلنگی) به خاطر قرارگیری در یک محله یا خیابان در شمال شهر (مثلا تهران) قیمت بالایی دارند. این در حالی است که ویلاهای کردان بسته به امکانات قیمت گذاری می شوند.

برای کسی که به فکر سرمایه گذاری و همینطور اقامت در یک فضای دنج، ساکت و فرح بخش است، زندگی در کردان و خرید ویلای 20 میلیاردی بهتر است تا (به عنوان مثال) فکر خرید خانه ای معمولی و نیازمند ِ بازسازی در بهترین منطقه تهران باشد! یک دلیل مهم دیگر برای خرید ویلای 20 میلیاردی و بیشتر (یا حتی کمتر) در کردان این است که خریداران می توانند نوساز ترین ویلاها را داخل آن با یک جستجو مهندسی شده بیابند. البته یافتن بهترین و لوکس ترین ویلاها در این منطقه ی سرسبز به شرکت و مشاوری مربوط می شود که شما را برای خرید راهنمایی می کند؛ به این نکته حتما توجه داشته باشید. جمع بندیِ همین دلایل باعث شده است مردم تهران، کرج، قزوین و سایر شهر ها به سمت کردان کشانده شوند.

ویژگی ویلاهای بیست - سی میلیاردی در کردان

ویژگی ویلاهای بیست – سی میلیاردی در کردان

تا اینجا در مورد اهمیت خرید ویلای 20 میلیاردی – 30 میلیاردی و دلیل خرید ویلا توسط مردم در این منطقه صحبت کردیم. اکنون وقت آن است که یک ذره بین به دست گرفته و روی ویژگی ها و امکانات این ویلاها زوم کنیم. اکثر ویلاهایی با این میزان قیمت، یک سری ویژگی های مشترک دارند. این ویژگی های مشترک در ویلاهای دیگر این منطقه با قیمت کمتر وجود ندارد و به همین خاطر، آنها را متمایز می کند.

 • به این گروه از ویلاها اصطلاحا سوپر لوکس گفته می شود.
 • اغلب این گروه از ویلاها بالای هزار متر متراژ (بنا) دارند.
 • با توجه به بالا بودن متراژ بنای این نوع ویلاها بیشتر از 4 اتاق خواب در آنها وجود دارد.
 • اغلب این گروه از ویلاها بالای 2 طبقه هستند.
 • مصالح به کار برده شده در ساخت این نوع ویلاها کاملاً وارداتی بوده و بسیار گران هستند ( عموماً نوع و کیفیت مصالح بر روی قیمت خرید ویلای 20 – 30 میلیاردی تاثیر می گذارند)
 • در اتاق خواب ها دکور ها و تجهیزات چوبی کاملا جدید و لوکس قرار دارد. همچنین داخل هر اتاق مستر جداگانه وجود دارد.
 • سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی با بهترین متریال و دیزاین داخل این نوع ویلاها وجود دارد.
 • در هر طبقه از این نوع ویلاها یک بخش خاص قرار گرفته است؛ مثلا در یک طبقه صرفا سالن پذیرایی و در یک طبقه، اتاق ها قرار دارند.
 • ویو این نوع ویلاهااز هر طرف اکثرا جنگلی است.
 • طراحی و فضاسازی خارج این نوع ویلاها توسط بهترین مهندسان انجام شده است و بسیار دلباز و بزرگ است.
 • در اغلب این ویلاها بیشتر از 2 آشپزخانه وی آی پی وجود دارد.
 • اغلب این ویلاها فاصله ی بسیار کمی با جاده اصلی دارند.
 • در این ویلاها تراس های شمالی و جنوبی وجود دارد.
 • طراحی داخلی و خارجی این گروه از ویلاها الهام گرفته از دوره های تاریخی مختلف مانند رنسانس، باروک، و غیره است.
 • کلیه امکانات مدرن ویلاهای زیر قیمت خرید ویلای 20 میلیاردی تا 30 میلیاردی مانند استخر، جکوزی، سالن تماشای فیلم، آشپزخانه بزرگ، اتاق های بزرگ، نگهبانی 24 ساعته و … وجود دارد.

نگاهی به عامل جذبِ مشتریان به ویلاهای 20 میلیاردی در کردان

اغلب ویلاهای موجود در کردان، مخصوصاً ویلاهای 20 –30 میلیاردی، از نظر بصری جذابیت های کلیدی و منحصر به فردی دارند. فقط کافی است تا عنوان «خرید ویلای 20 میلیاردی – 30 میلیاردی در کردان» را داخل سایت ویلارو جستجو کنید تا به لیستی از تصاویر جذاب و دلربا از ویلاهای پیشنهادی ما برسید. بسیاری از ویلاهای نوسازی که در کردان ساخته می شوند، دارای معماری اروپایی به سبک های رنسانس، نئوکلاسیک، باروک و .. هستند.

نورپردازی بسیاری از این ویلا ها نیز کاملاً مهندسی شده و حرفه ای انجام می شود، که معماری داخلی و خارجی آن ها را به وضوح و با جذابیت بیشتری به رخ می کشد. در اولین وهله، بسیاری از خریداران برای خرید ویلای 20 میلیاردی تا 30 میلیاردی در کردان، به ظاهر ویلاها توجه می کنند؛ که به جرات می توان اظهار کرد این گروه از ویلاها با این قیمت، از نظر طراحی ظاهری هیچ کم ندارند. انتخاب یک سبک یا تلفیق چندین سبک مختلفِ اروپایی در معماری این گروه از ویلاها، باعث شده تا بسیاری از خریداران برای خرید ویلای 20 میلیاردی تا 30 میلیاردی بیشتر ترغیب شوند و از طرفی نگران عمر بنا، تجهیزات و امکانات موجود در آن و عدم نیاز به بازسازی ِمجدد آن نباشند.

سرمایه گذاری برای خرید ویلای 20 میلیاردی تا 30 میلیاردی در کردان، و کلیه ویلاهای سوپر لوکس، آتیه خوبی برای سرمایه گذاران می سازد؛ چرا که فروش این گروه از ویلاها نیز به راحتی انجام می شود. با توجه به اینکه خرید ویلای 20 میلیاردی تا 30 میلیاردی در کردان، عموماً خریداران و بازار خود را دارد، جای نگرانی نیست که شما چند سال بعد از خرید ویلای 20 میلیاردی تا 30 میلیاردی امکان فروش آن را در سریع ترین زمان ممکن داشته باشید.

به علاوه سرمایه گذاری و خرید ویلای 20 میلیاردی تا 30 میلیاردی در کردان، سرمایه شما را به طور چشمگیری در طی زمان چند برابر خواهد کرد. با سرمایه‌ی چند برابر شده از سودِ به دست آمده از خرید ویلا های سوپر لوکس در کردان، شما می توانید بر روی ویلا های گران قیمت تر و بسیار بزرگتر سرمایه گذاری کنید.

آیا خرید ویلای 20 میلیاردی در کردان از خرید ویلا در سایر مناطق بهتر است؟ چرا؟

آیا خرید ویلای 20 میلیاردی در کردان از خرید ویلا در سایر مناطق بهتر است؟ چرا؟

کردان، بهشتی برای سرمایه گذاران به حساب می آید. در سالهای اخیر خرید ویلا در این منطقه به طور چشمگیری افزایش یافته است. خرید ویلا در کردان نسبت به سایر مناطق بیشتر است و دلیل آن را می توان ارزان تر بودن ویلاهای کردان و مزایای دسترسی آسان تر به این منطقه دانست. شما مسیری کوتاه و کمتر از یک ساعت از تهران یا کرج تا کردان فاصله دارید. این در حالی است که اگر سایر مناطق را برای خرید ویلای 20 میلیاردی انتخاب کنید، غالباً مجبور خواهید بود تا مسیر طولانی را برای رسیدن به آنجا طی کنید. اگر برای خرید ویلای 20 میلیاردی و بیشتر در منطقه ی کردان اقدام کنید، لیستی از ویلاهای دوبلکس، تریبلکس و غیره پیش رویتان خواهد بود و این در حالی است که تنوع ویلا در سایر مناطق مشابه (روستاها یا بخش های دیگر) بسیار کمتر است (اشاره به عدم پیشرفت آن مناطق). غالبا ساخت ویلاهای لوکس در سایر مناطق نیز به ندرت اتفاق می افتد. بنابراین توصیه کارشناسان این است که برای خرید ویلای 20 میلیاردی در کردان و سرمایه گذاری در این روستا اقدام کنید. کردان، نه تنها از دید اقتصادی، بلکه از نظر تعدد ویلا ها و امکانات موجود داخل آنها، یک سر و گردن از سایر مناطق بالاتر است. البته منظور از خرید ویلای 20 میلیاردی در کردان، به سایر بخش های اطراف مانند سهیلیه، چهارباغ، تهراندشت و غیره نیز می‌باشد.

سخن آخر؛ خرید ویلای 20 میلیاردی با مشاورین ویلارو

در بخشی از این مطلب، به این نکته اشاره کردیم که انتخاب مشاور املاک برای خرید ویلا از اهمیت بسزایی برخوردار است. مشاورین و مهندسین ویلارو، با کسب سالها تجربه و بکارگیری دانش خود در زمینه فروش ویلا در کردان، سهیلیه، تهراندشت، چهارباغ، زعفرانیه و مناطق نزدیکِ دیگر، به شما کمک می کنند برای خرید ویلای 20 میلیاردی – 30 میلیاردی بسیار هوشمندانه عمل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

چت آنلاین
ارسال از طریق Whatsapp