خرید ویلای 30–50 میلیاردی – ویلارو

خرید ویلای 30 میلیاردی و بالاتر، بازار فعال و مشتریان خاص خود را دارد. اگر ویلاها را براساس قیمت و شرایطی که دارند در یک هرم قرار دهیم، ویلاهای دارای قیمت 30 میلیارد و بالاتر در راس این هرم، قرار می گیرند. ویلاهای دارای قیمت 30 میلیارد، دارای بهترین و لوکس ترین امکانات هستند و از هر کدام بیش از یکی دو مورد می توانید بیابید. به عنوان مثال اگر در یک ویلای معمولی با ده میلیارد یا پنج میلیارد قیمت، مجموعه ای از امکانات مانند سرویس بهداشتی مدرن، سرویس سرمایش و گرمایش به روز، آشپزخانه مجهز، استخر و سونا و غیره وجود داشته باشد، داخل ویلاهایی با قیمت 30 میلیارد و بیشتر، چند آشپزخانه مختلف، استخر، سرویس بهداشتی و … یافت می شود. متراژ بالا و بی نظیر و نامحدود این نوع ویلاها باعث شده است که شبیه یک قصر ِدرخشان، خودنمایی کنند. اگر به فکر خرید این ویلاها هستید، گروه مهندسین و مشاورین ویلارو در این مطلب برای شما پیشنهادات ویژه ای در مناطق کردان، خرید ویلا تهراندشت، سهیلیه، چهارباغ و غیره دارند.

اما چرا خرید ویلا کردان؟ آن هم ویلایی به ارزش 30 میلیارد و بیشتر؟ آیا بهتر نیست که این میزان بودجه را در مناطق بزرگتر و شهر های پیشرفته تر سرمایه گذاری کرد؟ آیا بهتر نیست که به جای اقدام برای خرید ویلای 30 میلیاردی و بالاتر، این میزان بودجه را در ویلاهای خارج از ایران سرمایه گذاری کرد؟ در این مطلب به این پرسش ها پاسخ خواهیم داد.

وضعیت بازار خرید ویلای 30 میلیاردی و بیشتر در کردان

وضعیت بازار خرید ویلای 30 میلیاردی و بیشتر در کردان

عوامل متعددی بر روی رشد خرید ویلای 30 میلیاردی و بیشتر در منطقه کردان و مناطق اطراف آن تاثیر گذار هستند. کما اینکه به گفته کارشناسان، در کنار استقبال برای خرید ویلا در این منطقه باید شاهد افزایش قیمت ها نیز باشیم. اگر به ده سال قبل و قیمت ویلاها در منطقه کردان توجه کنید به خوبی متوجه خواهید شد که افزایش قیمت ویلا در آن یک روند عادی می باشد.

این منطقه به خاطر امکانات و موقعیت جغرافیایی که دارد، هرگز به یک روستای محروم و دور از امکانات تبدیل نخواهد شد و پیش بینی می شود که عمده ی مردم ساکن در شهر ها، برای زندگی و اقامت بلند مدت به آن مهاجرت کنند. به همین دلیل بیشتر کسانی که برای خرید ویلای 30 میلیاردی و بیشتر در کردان اقدام می کنند، عمده ی سرمایه ی خود را به اینجا منتقل می کنند.

با توجه به اینکه سرمایه گذاری در زمینه ی ملک یک نوع سرمایه گذاری امن به حساب می آید، بسیاری از متخصصان بازار املاک در کردان و مناطق اطراف، پیشنهاد می کنند که اگر بودجه ای قابل توجه در اختیار دارید، به این منطقه سرازیر کنید. چرا که شما هم به عنوان خریدار سود خواهید کرد و هم بعد ها به عنوان فروشنده (از دو برابر قیمت خرید ویلا)، سود به دست خواهید آورد. از دیگر عواملی که روی رشد قیمت و ارزش ویلاهای کردان تاثیر گذار است، قیمت دلار است.  به طور طبیعی با رشد قیمت دلار، ویلاهای کردان نیز هر سال گران تر از سال قبل می شوند. از این رو پیشنهاد می شود تا برای خرید ویلای 30 میلیاردی، تعلل نکنید؛ چرا که مدتی بعد، امکان خرید ویلایی با این قیمت برای شما وجود نخواهد داشت و ملزم خواهید بود تا بودجه بیشتری برای خرید ویلا دست و پا کنید.

خرید ویلای 30 میلیاردی در کردان بهتر است یا سرمایه گذاری در خارج از ایران؟

این سوال برای بسیاری از کسانی که میزان قابل توجهی سرمایه نقدی (برای خرید ویلای 30 میلیاردی) در اختیار دارند، پیش می آید. اولین نکته، اهمیت ِتعیین هدف از خرید ویلای 30 میلیاردی است. بسیاری از افراد هدف شان تنها سرمایه گذاری و سودآوری است. برای همین، مقایسه قیمت ویلاهای خارج از ایران و ویلاهای داخل ایران (و به طور خاص منطقه ی کردان)، اطلاعات کامل تری را پیش رویتان قرار می دهد.

کافی است تا جستجویی انجام داده و به دنبال ویلاهای لوکس خارج از کشور باشید. اگر در بسیاری از کشور های همسایه به دنبال ویلایی باشید که امکانات آن مساوی و برابر با امکانات ویلاهای 30 میلیارد – 50 میلیارد در ایران باشد، باید بیشتر از 30 میلیارد هزینه کنید. برخی از این ویلاها، بالای 10 میلیون دلار قیمت دارند و اگر به دنبال ویلایی با قیمت کمتر باشید، طبعا باید انتظارات خود را کم و کمتر کنید.

در نهایت ویلاهایی که با قیمت کمتر به شما پیشنهاد می شوند (تا به بودجه 30 میلیارد نزدیک باشند) امکاناتی در حد یک ویلای 20 یا 10 میلیاردی خواهند داشت. بنابراین باید هدف خود را از خرید ویلای 30 میلیاردی و بیشتر، تعیین کنید. اگر امکانات و شرایط به همراه موقعیت جغرافیایی ویلا برایتان حائز اهمیت است، خرید ویلای 30 میلیاردی در کردان و مناطق اطراف به صرفه تر و بهتر است.

اما اگر تنها سرمایه گذاری در خارج از کشور برایتان حائز اهمیت است و شرایط ویلا چندان مهم نیست می توانید به سراغ آن بروید. البته ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که کشور های پیشرفته تر عموما ویلاهای گران تر دارند و در نتیجه سرمایه گذاری در آنها نیز سودآور تر می باشد.

خرید ویلای 30 میلیاردی و بیشتر در کردان با توجه به امکانات آن

امکانات شاخص کردان نیازی به تعریف و تمجید گزاف ندارد. کلیه ی ویلاهایی که در این منطقه ساخته شده اند (یا آن ویلاهایی که در حال ساخت هستند)، همگی دارای وضعیت سند مشخص  و دسترسی به امکانات شهری، آب، برق و گاز مجزا هستند.

خاک حاصلخیز و قابل کشت داخل ویلاهای این منطقه باعث شده است تا پوشش گیاهی متنوعی در آن پدیدار شود و به همین جهت وقتی برای خرید ویلای 30 میلیاردی و بیشتر در کردان اقدام می کنید، خواهید دید که اکثریت آنها جنگلی هستند یا یک ویوِ دل انگیز به سمت درختان سرسبز و یک دست دارند. بنابراین اگر علاقه مند به ویو یا ویلاهای جنگلی هستید، خرید ویلای 30 میلیاردی و بیشتر در کردان به شما پیشنهاد می شود.

کلیه ویلاهای کردان دارای دسترسی به مراکز خدماتی، بهداشتی و  درمانی، رفاهی و .. هستند. به علاوه، بسته به اینکه زمین یک ویلا دقیقا در چه منطقه ای از کردان قرار گرفته است، قیمت آن نیز دستخوش تغییر خواهد شد. به عنوان مثال ویلاهایی با دسترسی کوتاه تر و سریع تر به راه های اصلی، قیمت بیشتری دارند. البته مبحث قیمت در مورد خرید ویلای 30 میلیاردی و بیشتر در کردان و موقعیت ویلا باطل است. چرا که عمده این ویلاها در موقعیت مناسب و با دسترسی آسان هستند.

شما با خرید ویلای 30 میلیاردی و بیشتر، دسترسی نامحدود به منابع آب این منطقه خواهید داشت. در اصل عدم محدودیت آبرسانی به این منطقه به شما این امکان را می دهند تا بدون نگرانی برای آب رسانی به باغ و درختان ویلای خود اقدام کنید. یکی از عوامل موثر بر قیمت ِ خرید ویلای 30 میلیاردی و بیشتر در کردان سند آن است. توجه داشته باشید که زمانی که برای خرید ویلای 30 میلیاردی و بیشتر در کردان اقدام می کنید به سند نوع تک برگ یا ثبت شده ی رسمی دقت کنید.

این گروه از سند های مربوط به ویلاها خیال شما را از بابت معامله کاملا قانونی و امن راحت می کنند. وضعیت سند بسیاری از ویلاهای موجود در کردان کاملا مشخص و ثبت رسمی است و به همین جهت، بسیاری از علاقه مندان به خرید ویلای 30 میلیاردی و بیشتر را به سمت خود جذب می کند. شما نیز میتوانید یکی از این افراد باشید.

آشنایی با ویژگی ویلاهای 30 میلیاردی برای خرید

هر ویلایی فراخور قیمت و منطقه ای که در آن قرار گرفته است، یک سری ویژگی های خاص و ویژه دارد. شما با خرید ویلای 30 میلیاردی و بیشتر در کردان صاحب یک ویلای بسیار لوکس ِچند طبقه ای فول امکانات خواهید شد. اغلب ویلاهای سی میلیاردی در کردان به صورت باغی هستند، که به آنها باغ ویلا گفته می شود. در ادامه به برخی از این ویژگی ها پیش از تصمیم گیری برای خرید ویلای 30 میلیاردی، اشاره خواهیم کرد:

 • نمای بیرونی ویلاهای سی میلیاردی در کردان با معماری اروپایی و کاملا مدرن و مقاوم است.
 • بیشتر از دو الی سه سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و حمام در این نوع ویلاها وجود دارد.
 • کفپوش تمامی این گروه از ویلاها یا با سنگ، یا سرامیک و یا پارکت کاملا مرغوب و با کیفیت پوشانده شده است.
 • هر اتاق خواب در این نوع ویلاها مستر مخصوص به خود را دارد.
 • این گروه از ویلاها بیشتر از دو طبقه بوده و هر طبقه دارای اتاق های متعدد به همراه بالکن جداگانه و نمای جنگل است.
 • در برخی از این گروه از ویلاها اتاق مخصوص مهمان و اتاق مخصوص کودکان وجود دارد.
 • طراحی داخلی این گروه از ویلا ها به صورت کاملا مدرن و با الهام از نقاشی ها و مجسمه های معروف ساخته شده است.
 • نورپردازی داخلی و خارجی ویلاهای سی میلیاردی کاملا مطابق با ساختار ویلا می باشد.
 • مجموعه استخر، مینی بار، سونا و جکوزی، حوضچه ها و سایر امکانات مرتبط قرار دارد.
 • متراژ این گروه از ویلاها بالای هزار متر است.
 • شما می توانید تعدادی زیادی خودرو را در بیش از دو پارکینگ موجود در این گروه از ویلاها قرار دهید.
 • چند مدل مختلف آشپزخانه از نوع اصلی، مینی در این مدل از ویلاها قرار دارد.
 • نمای اکثر این گروه از ویلاها سنگی و یا کلاسیک، رومی و یا نئوکلاسیک است.
 • به راحتی می توان از طریق این ویلاها به جاده و مسیر اصلی منطقه کردان دسترسی پیدا کرد.
 • تدابیر امنیتی شامل حفاظ و دزدگیر به روز و دوربین امنیتی در این گروه از ویلاها وجود دارد.

خرید ویلای 30 میلیاردی و بیشتر در کردان با ویلارو

خرید ویلای 30 میلیاردی و بیشتر در کردان با ویلارو

یافتن و خرید ویلای 30 میلیاردی چندان سخت نیست. به دلیل توسعه ی ساخت ویلا در این منطقه، هیچ نوع محدودیتی شامل حال خریداران و مشتریان خرید ویلای 30 میلیاردی و بیشتر در کردان نمی شود؛ در اصل ویلاهای موجود در این منطقه با معماری های متفاوت و کاملا مجزا از هم ساخته می شوند.

برعکس ِبسیاری از مناطق مشابه و روستاهای توسعه یافته که در آنها ویلاها اکثرا با الگوگیری از یکدیگر ساخته می شوند در کردان، هر ویلا در نوع خود یک اثر هنری به حساب می آید. طراحی ظاهری و داخلی تمامی ویلاها کاملاً یونیک است و به سرمایه گذاران این امکان را می دهد تا اطمینان داشته باشند هیچ ویلای دیگری مشابه ویلای آنان در این منطقه و سایر مناطق دیگر نیست.

گروه مهندسین و مشاورین ویلارو برای یافتن و خرید ویلای 30 میلیاردی و بیشتر در کردان در کنار شما هستند. شما می توانید برای خرید ویلای 30 میلیاردی در کردان در سایت ما جستجو انجام دهید یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. مشاورین ویلارو به پشتوانه سالها تجربه در کنار تخصص و دانش به شما در یافتن بهترین ویلا و خرید ویلای 30 میلیاردی و 50 میلیاردی در کردان کمک می کنند. در صورتی که به اطلاعات بیشتر در مورد خرید ویلا در کردان، شرایط اقلیمی آن و .. نیاز دارید، می توانید به شرکت ویلارو اعتماد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

*

code