خرید ویلای استخردار در کردان _ ویلارو

بسیاری از مردمی که قصد خرید ویلا کردان دارند به دنبال خرید ویلای استخردار هستند زیرا وجود استخر در ویلا مخصوصا ویلاهای جنگلی و شهرکی یک مزیت محسوب می شود، البته با توجه به اینکه استخر یکی از امکانات ویلا محسوب می شود قیمت خرید ویلای استخردار نسبت به سایر ویلاها بیشتر است.
ویلاهای استخردار هم برای استفاده شخصی مناسب هستند و هم یک گزینه خوب برای سرمایه گذاری محسوب می شوند به خصوص اگر این ویلای استخر دار در کردان باشد زیرا خرید ویلا در کردان امروزه متقاضیان زیادی دارد و قیمت ویلاهای کردان نیز روند صعودی دارند پس مطمئن باشید با خرید ویلای استخردار در کردان پس از مدت کوتاهی به سود خواهید رسید، علاوه بر آن می توانید در فاصله خرید تا فروش ویلا از آن استفاده شخصی هم داشته باشید.
در چند سال اخیر مردم ایران به این نتیجه رسیده اند که اگر پول خود را در خرید ملک سرمایه گذاری کنند سود بالایی از این سرمایه گذاری نصیبشان می شود، پس شما هم اگر سرمایه قابل توجهی دارید بهتر است پول خود را از حالت راکد بودن خارج کنید و با خرید ویلای استخردار در کردان به جمع سرمایه گذاران در این زمینه بپیوندید و پس از گذشت مدت کوتاهی به سود برسید.
علاوه بر سرمایه گذاری، امروزه هر خانواده ای به یک ویلا نیاز دارد به خصوص اگر این خانواده ساکن یک شهر صنعتی و شلوغ، و ساکن یک خانه آپارتمانی باشد زیرا امروزه تمام تفریحات خانواده ها در مسافرت و برگزاری مهمانی ها و دورهمی ها خلاصه می شود و با توجه به اینکه در خانه آپارتمانی واقع در یک شهر شلوغ عملا امکان برگزاری مهمانی وجود ندارد، شما می توانید این مهمانی را در ویلای خود با خیال راحت برگزار کنید و هم اینکه برای استراحت هفتگی یا ماهانه به ویلای خود بروید و به تجدید قوا بپردازید.

مزایای خرید ویلای استخردار

مزایای خرید ویلای استخردار

ویلاهای استخردار جزو ویلاهای لوکس هستند به همین دلیل طرفداران زیادی دارند. شنا کردن یک تفریح و یک ورزش بسیار عالی است پس زمانی که افراد برای تعطیلات به ویلای خود میروند ترجیح میدهند که در استخر ویلای خود شنا کنند، همچنین از فضای اطراف استخر برای عکاسی و … استفاده کنند و همین عوامل باعث افزایش تقاضای خرید ویلای استخردار شده است و در نتیجه به افزایش قیمت آن نسبت به ویلاهای فاقد استخر انجامیده است.

مزایای خرید ویلای استخردار در کردان عبارتند از:

 

 1. تقاضای خرید بالای این نوع ویلاها؛ همانطور که گفته شد ویلاهای استخردار طرفداران زیادی دارد و تقاضای خرید آنها زیاد است پس در صورتی که قصد کنید برای فروش ویلای استخردار خود می توانید به سرعت و با سود این ویلا را به فروش برسانید.
 2. لوکس بودن؛ ویلاهای استخردار جزو لوکس ترین ویلاها هستند که علاوه بر شنا و آب تنی در استخر می توان یک دیزاین عالی برای اطراف استخر طراحی کرد و به این صورت به زیبایی ویلا افزود.
 3. استخر به مطبوع شدن هوای ویلا کمک شایانی می کند؛ یعنی در فصول گرم سال به خنک تر شدن فضای ویلا کمک می کند.
 4. اگر استخر ویلا سرپوشیده باشد می توانید در فصول سرد سال نیز از آن استفاده کنید و دیگر نیازی به استفاده از استخر های عمومی نداشته باشید.
 5. از استخر ویلا می توانید برای بازی و شنای کودکان خود (درصورت کم عمق بودن استخر) استفاده کنید.

پس اگر یک ویلای استخردار خریداری کرده اید و یا قصد خرید ویلای استخردار دارید مطمئن باشید که این ویلا جزو بهترین ویلاهای ممکن است، البته این به این معنا نیست که فقط داشتن استخر کافیست تا ویلا به یک ویلای عالی تبدیل شود زیرا علاوه بر داشتن استخر ویلای مذکور باید امکانات دیگری نیز داشته باشد و از کیفیت مطلوب برخوردار باشد تا بتوان آن را مهمور به مهر ویلای خوب کرد.

انواع ویلای استخردار

همه ویلاها چه ساحلی باشند، چه جنگلی و چه شهرکی می توانند درون خود استخر داشته باشند زیرا استخر یکی از امکانات ویلا است و ربطی به نوع ویلا ندارد، اما با توجه به اینکه ویلاهای ساحلی نزدیک دریا هستند معمولا در داخل این ویلاها استخر تعبیه نمی شود.

ویلاهای کردان یا از نوع جنگلی هستند یا از نوع شهرکی و سازنده آن می تواند با توجه به سلیقه شخصی خود و میزان هزینه ای که قصد دارد برای ساخت ویلا صرف کند داخل آن استخر بسازد یا نسازد.

به طور کلی ویلاهای استخردار دو مدل هستند که اگر قصد خرید ویلای استخردار یا ساخت استخر درون ویلای خود را دارید باید این دو مدل را بشناسید:

 • ویلاهایی که استخر آنها به صورت سرپوشیده و در داخل ویلا قرار دارد؛ ویلاهای استخرداری که استخر آنها در داخل ویلا است معمولا یک زیرزمین بزرگ دارند که استخر در آنجا قرار گرفته است، این نوع استخر ها دقیقا مانند استخرهای عمومی هستند یعنی سیستم ورود و خروج آب، سیستم موتورخانه مخصوص گرم کردن آب و … آنها مانند استخرهای عمومی است. این نوع ویلاها به دلیل اینکه هزینه زیادی برای ساخت استخر، عایق کردن اطراف آن، تعبیه سیستم های مختلف درون استخر و همچنین مستحکم کردن سازه ساختمان آنها شده است قیمت بالاتری نسبت به مدل دوم ویلاهای استخردار دارند.
 • ویلاهایی که استخر آنها در فضای باز و در محوطه بیرونی ویلا قرار دارد؛ این نوع استخر ها فقط برای استفاده در فصول گرم مناسب هستند، و برای ورود و خروج آب داخل آنها نیز معمولا سیستمی تعبیه نشده است و خود فرد باید اقدام به پر کردن و خالی کردن آب استخر کند، با این حال بیشتر ویلاهای استخردار از این مدل هستند. قیمت این نوع ویلاها کمتر از قیمت خرید ویلاهای استخرداری است که در بالا بررسی شد (دلایل آن نیز در بالا ذکر شد).

نکاتی که به هنگام خرید ویلای استخردار باید به آنها توجه شود

نکاتی که به هنگام خرید ویلای استخردار باید به آنها توجه شود

درست است که داشتن استخر برای ویلا یک مزیت محسوب می شود و باعث بالا رفتن قیمت ویلا می شود اما هر استخری چنین نیست، استخری که یک مزیت برای ویلا  محسوب می شود باید ویژگی های یک استخر خوب را داشته باشد. پس بهتر است به هنگام خرید ویلای استخردار به موارد زیر توجه کنید:

 • ساخت استخر اصولی و مهندسی باشد؛

منظور از ساخت اصولی و مهندسی این است که تمام متریال ها و قواعدی که لازمه ساخت یک استخر است در آن رعایت شده باشد.

 • اگر استخر در داخل ویلا قرار دارد سازه ساختمان مستحکم باشد؛

اگر سازه ساختمان به اندازه کافی مستحکم نباشد و در داخل آن استخر نیز بسازند پس از مدتی ساختمان ویلا نشست می کند و این ممکن است خطرناک باشد.

 • اگر استخر در محوطه خارجی ویلا قرار دارد باید در اطراف آن حفاظ تعبیه شود و یا لبه های اطرافی آن چند سانت بلندتر از سطح زمین باشند، زیرا در غیر این صورت خطر سقوط به داخل استخر وجود دارد.
 • تمام دیواره ها و کف استخر باید عایق بندی شده باشند تا پس از مدتی به دلیل رطوبت دهی دیواره های آن ترک نخورد، این مورد را می توانید از دقت در زمین اطراف استخر متوجه شوید.
 • دقت داشته باشید که استخر محوطه خارجی ویلا از نوع استخر های آماده نباشد؛ این استخر ها از نوعی نوار لاستیکی ساخته شده اند که شنا در آنها بسیار خطرناک است.
 • اگر فرزند کوچک دارید سعی کنید در هنگام خرید ویلای استخردار ویلایی خریداری کنید که استخر کودک هم داشته باشد؛ استخرهای کودک عمق کمتری دارند و برای استفاده کودکان ساخته می شوند که در این صورت می توانید با خیال راحت اجازه شنا در استخر را به فرزندتان بدهید.
 • دقت داشته باشید که استخر در مسیر رفت و آمد واقع نشده باشد زیرا در این صورت نه تنها عبور و مرور از آنجا دشوار خواهد شد بلکه ممکن است خطر آفرین هم باشد، پس بهترین گزینه قرار گرفتن استخر در حیاط پشتی ویلا می باشد.

خرید ویلای استخردار بهتر است یا بدون استخر؟

این پرسش یک پاسخ مشخص ندارد یعنی نمی توان گفت خرید ویلای استخردار بهتر است یا ویلای بدون استخر، زیرا این موضوع یک موضوع کاملا سلیقه ای است و شما باید طبق سلیقه خود و اعضای خانواده تان برای خرید ویلای استخردار یا فاقد استخر، اقدام کنید.

همچنین این موضوع به میزان سرمایه و هزینه ای که شما قصد دارید برای خرید ویلا صرف کنید نیز بستگی دارد، زیرا همانطور که در مطالب قبلی گفته شد ویلاهای استخردار قیمت بالاتری دارند. در ضمن نگهداری از استخر نیز یک هزینه جداگانه نیاز دارد یعنی شما باید حداقل هر یک ماه یکبار یا قبل از هربار استفاده آب استخر را تعویض کنید یا از مواد ضدعفونی کننده آب استخر استفاده کنید، از هر چند ماه یکبار باید از شرکت های خدماتی درخواست کنید تا فردی را برای تمیز کردن و لایروبی کف و دیواره های استخر شما بفرستند و از این قبیل مسائل.

علاوه بر تمام موارد گفته شده، زمانی که ویلای شما استخر داشته باشد هزینه بیمه ویلا افزایش می یابد یعنی شما باید هزینه بیشتری برای بیمه ویلا پرداخت کنید تا در صورت بروز مشکل بیمه خسارت شما را پرداخت کند.

اما اگر بخواهیم میان خرید ویلای استخرداری که استخر آن در داخل ویلا و در محیطی محصور قرار دارد و ویلایی که استخر آن در محوطه بیرونی ویلا قرار دارد یکی را به عنوان بهترین انتخاب کنیم؛ انتخاب ویلایی می باشد که استخر محصور دارد زیرا این استخر هم قابلیت استفاده در هر 4 فصل سال را دارد و هم نیاز نیست آب داخل آن را قبل از هر بار استفاده عوض کنیم و این به صرفه جویی آب کمک می کند.

در حال حاضر در کردان ویلا هایی وجود دارند که هر دو نوع استخر در آنها ساخته شده است یعنی یک استخر در محوطه بیرونی برای زیبا شدن محوطه و استفاده در فصول گرم و یک استخر سرپوشیده در داخل ویلا.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را نیز مطالعه کنید:

خرید ویلا تهراندشت

خرید ویلا چهارباغ

خرید ویلا طاووسیه

خرید ویلا زعفرانیه

خرید ویلا سهیلیه

جمع بندی خرید ویلای استخردار در کردان

جمع بندی

در این مقاله انواع ویلاهای استخردار، قیمت خرید ویلای استخردار و فاقد استخر، ویژگی ها و مزایای ویلاهای استخردار، نکاتی که به هنگام خرید ویلای استخردار باید به آنها توجه شود و … را بررسی کردیم یعنی تمام نکات و موارد ویلاهای استخردار بررسی شد پس با مطالعه این مقاله باید به یک نتیجه نهایی رسیده باشید.

اما نکته پایانی این است که اگر به این نتیجه رسیدید که یک ویلای استخردار در کردان خریداری کنید بهتر است از طریق یک گروه مشاور املاک مطمئن و متخصص اقدام نمایید، یک گروه مانند گروه ویلارو که نه تنها در زمینه فروش انواع ویلاها در کردان و دیگر نقاط تهران و کرج تخصص و تجربه دارند بلکه در زمینه ساخت و ساز انواع ویلاها نیز دارای تخصص می باشند به همین دلیل است که به گروه ویلارو گروه مهندسین و مشاورین املاک ویلارو گفته می شود زیرا تمام پرسنل آن متشکل از افراد تحصیل کرده در زمینه مهندسی ساختمان می باشند.

پس زمانی که تصمیم به خرید ویلای استخردار در کردان گرفتید و یا میان خرید ویلای استخردار یا بدون استخر مردد شدید، و یا حتی نمی دانید چگونه باید برای خرید ویلای استخردار اقدام کنید می توانید به وبسایت گروه مهندسین و مشاورین املاک ویلارو مراجعه و راجع به انواع ویلاها و ویژگی های آنها مطالعه کنید و یا از طریق راه های ارتباطی مختلفی که برای ارتباط با این گروه وجود دارد با مشاوران و کارشناسان این گروه مشورت کنید تا طبق سلیقه و متناسب با شرایط شما ویلایی را پیشنهاد دهند و در صورت رضایت شما تمام مراحل خرید و ثبت سند ویلا را به صورت قانونی طی کنند.

با گروه تخصصی ویلارو خرید ویلا کردان آرزوی محالی نیست زیرا این گروه شرایط بسیار آسانی برای خرید ویلا در کردان در نظر گرفته اند که مطمئنا تمام افراد می توانند با این شرایط صاحب یک ویلای لوکس در کردان شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

چت آنلاین
ارسال از طریق Whatsapp