خرید ویلا در کردان محال نیست! _ ویلارو

بسیاری از افراد گمان می کنند خرید ویلا کردان یک آرزوی محال است و فقط افراد مرفه می توانند اقدام به خرید ویلا در کردان کنند، اما کافیست یکبار در رابطه با خرید ویلا در کردان با مشاورین تخصصی گروه ویلارو مشورت کنید تا به شما ثابت شود خرید ویلا در این منطقه خوش آب و هوا و رویایی محال نیست و شما هم می توانید با هر مقدار سرمایه ای که دارید اقدام به خرید ویلا کنید و صاحب ویلا شوید. خرید ویلا کردان برای پایتخت نشین هایی که مشغله کاری آنها زیاد است و ایام تعطیل زیادی ندارند و نمیتوانند برای استراحت و تفریح به شهرهای دیگر مسافرت کنند بسیار مناسب است زیرا در این صورت می توانند حتی برای یک روز یا چند ساعت به کردان بروند و از آب و هوای مساعد و مناظر طبیعی زیبای این منطقه لذت ببرند.
زندگی های امروزی به نحوی هستند که افراد به اجبار بیشتر وقت خود را صرف کار و حل مسائل روزانه میکنند و به خصوص در شهرهای بزرگ و صنعتی مانند شهر تهران بیشتر وقت افراد در مسیرهای مختلف این شهر و ترافیک های آن سپری می شود و یا بهتر است بگوییم تلف می شود که همه این مسائل در طولانی مدت بر جسم و روان فرد تاثیر منفی خواهند گذاشت، به همین دلیل هر انسانی نیازمند استراحت و گذراندن وقت در یک منطقه آرام و خوش آب و هوا می باشد اما بسیاری از افراد در مواجهه با چنین مسئله ای اعتراض می کنند که هیچ فرصتی برای مسافرت و … ندارند که در جواب به این افراد باید گفت: استراحت فقط در مسافرت طولانی مدت خلاصه نمی شود بلکه شما با خرید ویلا در یک منطقه نزدیک به شهر تهران که دارای آب و هوای مساعد و مناظر طبیعی زیبا می باشد، می توانید در هر فرصتی به آنجا بروید و از آرامش آنجا برای استراحت و تجدید نیرو بهره ببرید که یکی از این مناطق نزدیک تهران، روستای کردان است که مسلما تا کنون حداقل یک بار نام این روستا و تعریف آن را شنیده اید.

کردان کجاست؟

کردان کجاست؟

کردان نام یک روستا از روستاهای کرج، در حومه ساوجبلاغ است که در 25 کیلومتری کرج و در مسیر آزادراه کرج _ قزوین واقع شده است و شما پس از طی 20 کیلومتر در این آزادراه به جاده خروجی کردان خواهید رسید، مسیر این جاده نیز تقریبا 10 کیلومتر می باشد که این مسیر در دل جنگل ها و باغ ها قرار گرفته است یعنی آرامش و لذت از همین ابتدای جاده همراه شما خواهد بود. فاصله این روستا از تهران نیز 60 کیلومتر یعنی چیزی حدود یک ساعت است و به همین دلیل است که گفته می شود خرید یا فروش ویلا برای ساکنین تهران نیز مناسب است زیرا در صورت لزوم می توانند به سرعت به تهران باز گردند.

از مناطق دیدنی و جاذبه های طبیعی و تاریخی کردان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • برج مقبره

برج مقبره یکی از جاذبه های تاریخی روستای کردان است و طبق گفته تاریخ دانان مربوط به دوره سلجوقیان می باشد، این برج در نزدیکی ساوجبلاغ قرار دارد که از کردان نیز فاصله ی زیادی ندارد.

  • دریاچه

عامل اصلی سرسبزی و وجود جنگل ها در کردان، منابع آبی این روستا می باشد که یکی از این منابع آبی دریاچه و رودخانه کردان است که از کوه های کهار سرچشمه می گیرد. این رودخانه نیز یکی از جاذبه های طبیعی روستای کردان محسوب می شود و به دلیل زیبایی چهار فصلی که دارد بسیار محبوب است.

  • جنگل های انبوه و سرسبز

مهمترین جاذبه روستای کردان همین جنگل های انبوهی است که در این روستا وجود دارند و برای پیاده روی، ورزش، تفریح و استراحت و برگزاری کمپ های مختلف مناسب هستند.

علاوه بر موارد گفته شده در کردان جاذبه های مذهبی و ورزشی نیز وجود دارد، یعنی این منطقه برای هر قشر و سلیقه ای مناسب است.

پس اگر یک ویلا در کردان خریداری کنید می توانید در کنار استراحت در ویلا از جاذبه های طبیعی، تاریخی، ورزشی و مذهبی کردان نیز بهره ببرید اما شاید بسیاری از شما تصور کنید خرید ویلا کار هرکسی نیست و نیازمند سرمایه عظیم می باشد، با ما باشید تا به شما ثابت کنیم خرید ویلا در کردان محال نیست!

بررسی انواع ویلاهای احداث شده در کردان

به طور کلی تمام ویلاها به سه نوع ساحلی، جنگلی و شهرکی تقسیم می شوند اما ویلاهای کردان فقط دو نوع هستند زیرا در کردان دریا و ساحلی وجود ندارد که ویلای ساحلی وجود داشته باشد.

پس اگر قصد خرید ویلا در این منطقه را دارید باید بدانید که ویلاهای احداث شده در کردان به دو گروه زیر تقسیم می شوند:

  1. ویلاهای جنگی

ویلاهای جنگلی کردان ساختمان های ویلایی هستند که در داخل جنگل ها احداث شده اند و معمولا دارای حیاط های بزرگ و سرسبز نیز می باشند، این ویلا ها ممکن است امکاناتی از قبیل باغ های میوه، استخر در داخل یا حیاط ویلا و یا امکانات دیگری داشته باشند که تمام آنها به سلیقه فرد سازنده ویلا، هزینه ای که برای ساخت ویلا صرف کرده است و … بستگی دارد، البته هر چه تعداد این امکانات بیشتر باشد قیمت ویلا نیز گرانتر خواهد بود.

  1. ویلاهای شهرکی

نوع دیگری از ویلاهای کردان ویلاهای شهرکی هستند که خود به دو نوع تقسیم می شوند:

  • ویلاهای جنگلی شهرکی
  • ویلاهای شهرکی احداث شده در حومه روستا

زمانی که یک فرد یا یک شرکت ساخت و ساز اقدام به ساخت چندین ویلای مشابه در یک زمین وسیع کند، به این ویلاها ویلاهای شهرکی گفته می شود که شاید بسیاری از شما قبلا چنین ویلاهایی را مشاهده کرده و از آنها استفاده کرده باشید. حال این ویلاها می توانند در جنگل باشند یا خارج از جنگل و یک منطقه دیگری از روستا باشند که تمام این موارد در قیمت ویلا تاثیر خواهند داشت.

ویلاهای شهرکی معمولا فول امکانات هستند و امکانات آنها نیز مشابه یکدیگر است و قیمت یکسانی نیز دارند.

خرید ویلای جنگلی کردان بهتر است یا ویلای شهرکی کردان؟

خرید ویلای جنگلی کردان بهتر است یا ویلای شهرکی کردان؟

بسیاری از افراد که قصد خرید ویلا کردان را دارند میان خرید ویلای جنگلی شخصی ساز و ویلاهای شهرکی مردد هستند و از افراد متخصص سوال می کنند آیا خرید ویلای جنگلی بهتر است یا ویلای شهرکی؟

در جواب این افراد باید گفت: نمی توان میان ویلاهای جنگلی و شهرکی کردان یکی را به عنوان بهترین ویلا انتخاب کرد بلکه انتخاب این ویلاها به موارد مختلفی بستگی دارد که عبارتند از:

_ میزان هزینه ای که شما قصد دارید برای خرید ویلا صرف کنید؛ ویلاهای جنگلی چه شخصی ساز باشند چه شهرکی قیمت گرانتری دارند.

_ نوع امکاناتی که مد نظر شماست؛ اگر به دنبال یک ویلای فول امکانات هستید بهتر است ویلای شهرکی خریداری کنید زیرا همانطور که گفته شد این ویلاها معمولا بیشتر امکانات مورد نیاز یک ویلا را دارند.

_ هدف شما از خرید ویلا؛ برای مثال اگر شما برای سرمایه گذاری ویلا خریداری می کنید بهتر است ویلای جنگلی شخصی ساز خریداری کنید اما اگر برای استفاده شخصی ویلا خریداری می کنید ویلاهای شهرکی مناسب شما هستند.

_ قصد شما از خرید ویلا؛ برخی از افراد برای دورهمی ها و برگزاری مهمانی ویلا خریداری می کنند که ویلاهای جنگلی برای این افراد مناسب تر است زیرا ویلاهای شهرکی مانند آپارتمان هستند به این صورت که شما نباید مزاحم سایر اهالی شهرک شوید به همین دلیل قوانین مشخصی دارند.

چند بار از ابتدای مطلب گفته شد خرید ویلا در کردان محال نیست! اکنون شاید این سوال پیش آید که منظور ویلای جنگلی است یا شهرکی؟ ویلاهای شهرکی معمولا قیمت مناسب تری دارند و شرایط خرید آنها نیز نسبتا آسان است پس منظور ما از جمله خرید ویلا در کردان محال نیست! بیشتر خرید ویلاهای شهرکی کردان بود.

مزایای ویلاهای شهرکی کردان

زمانی که گفته می شود خرید ویلا در کردان محال نیست! بسیاری از افراد سوال می کنند که آیا این ویلاها مزایایی دارند یا چون قیمت پایینی دارند و شرایط خرید آنها نیز آسان است امکانات بسیار پایینی دارند و هیچ مزیتی ندارند؟

به طور کلی ویلاهای شهرکی مزایای زیادی نسبت به ویلاهای شخصی ساز دارند از جمله:

  1. فول امکانات بودن: در قسمت های قبلی نیز گفته شد که بیشتر ویلاهای شهرکی فول امکانات هستند در حالی که بیشتر ویلاهای شخصی ساز امکانات زیادی ندارند و سازنده آن با توجه به بودجه و سلیقه خود امکاناتی برای ویلا در نظر گرفته است.
  2. استفاده از متریال های روز دنیا در ساخت ویلاهای شهرکی: ویلاهای شهرکی معمولا توسط شرکت های بزرگ ساختمان سازی ساخته می شوند که تمام پرسنل و کارکنان این شرکت ها در این رشته تحصیل کرده اند و علاوه بر علم و دانش، تجربه کافی نیز در این زمینه دارند پس مطمئنا از متریال های روز دنیا برای ساخت این ویلاها استفاده می کنند، اما ویلاهای شخصی ساز معمولا توسط افراد بی تجربه ساخته می شود که هیچ اطلاعاتی در زمینه ساخت و ساز و مصالح و … ندارند.
  3. همچنین این ویلاها نه تنها مزیت هایی نسبت به ویلاهای شخصی ساز دارند بلکه درون شهرکی ساخته شده اند که این شهرک نیز مزایا و امکاناتی از قبیل نگهبانی 24 ساعته، قوانینی که تمام اهالی شهرک باید آن را رعایت کنند که از ایجاد هرج و مرج و شلوغی شهرک جلوگیری می کند.

در این مورد برخی از افراد گمان می کنند چون ویلا درون شهرک است حتما مانند مجتمع های شلوغ است که هیچ قانون و هیچ آرامشی در آنها وجود ندارد، اما همانطور که گفته شد این ویلاها چنین نیستند.

 

پیشنهاد میکنم این مقالات را نیز مطالعه کنید:

خرید ویلا تهراندشت

خرید ویلا چهارباغ

خرید ویلا سهیلیه

خرید ویلا زعفرانیه

پس همانطور که بررسی شد خرید ویلای  با امکانات بالا و مزایای فراوان در کردان محال نیست!

با ویلارو دیگر خرید ویلا در کردان محال نیست!

با ویلارو دیگر خرید ویلا در کردان محال نیست!

گروه مهندسین و مشاورین املاک ویلارو یکی از گروه های متخصص در زمینه طراحی، ساخت و فروش انواع ویلاهای شهرکی و جنگلی در کردان هستند و با توجه به اینکه صفر تا صد ساخت ویلاها نیز تحت نظر خودشان بوده است هم از کیفیت ساخت و به روز بودن ویلا اطمینان دارند و هم شرایطی بسیار آسان برای فروش ویلا در نظر گرفته اند تا تمام هموطنان عزیز که قصد خرید ویلا کردان را دارند بتوانند به راحتی اقدام به خرید ویلا کنند.

امروزه شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه طوری شده است که افرادی که در مقصد مورد نظر خانه یا ویلا ندارند باید هزینه زیادی برای اجاره ویلا در آن منطقه بپردازند، پس اگر یک ویلا در کردان خریداری کنید هم از لحاظ اقتصادی به نفع شما خواهد بود و هم اینکه با خیالی آسوده می توانید از این ویلا  و تمام امکانات آن استفاده کنید.

اما خرید ویلا نیز هزینه زیادی نیاز دارد و شرایط خرید آن نیز بسیار دشوار است، که بسیاری از افراد با این هزینه و شرایط نمی توانند برای خرید ویلا  در کردان اقدام کنند. اما همانطور که گفته شد گروه مهندسین ویلارو با شرایطی که در نظر گرفته اند آرزوی خرید ویلا کردان را تبدیل به یک آرزوی دست یافتنی کرده اند به این ترتیب جمله خرید ویلا در کردان محال نیست به شعار این گروه تبدیل شده است.

راه های زیادی برای ارتباط با این گروه وجود دارد که از جمله این راه ها می توان به راه های ارتباط مجازی از طریق تلگرام، واتساپ، اینستاگرام و … اشاره کرد همچنین وبسایت این گروه به صورت 24 ساعته در اختیار شما قرار دارد تا از این طریق بتوانید از امکانات ویلا های کردان، شرایط خرید ویلا در این منطقه رویایی مطلع شوید و در صورت نیاز به مشاوره با ایشان ارتباط برقرار کنید و در نهایت با کمک این گروه برای خرید ویلا کردان اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

چت آنلاین
ارسال از طریق Whatsapp