آشنایی با روش های خرید ویلا در کردان _ ویلارو

اطلاع از روش های خرید ویلا در کردان برای هر فردی که قصد تهیه ویلا دارد لازم است. خرید ویلا کردان در چند سال اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است زیرا کردان ویژگی های منحصر به فرد و خاصی دارد که هر فردی را به خود جذب می کند، افرادی که به باغداری و کشاورزی علاقه دارند، افرادی که به تفریح در طبیعت علاقه دارند، افرادی که به دنبال آرامش محض هستند، افرادی که به ورزش های خاص علاقمند هستند و به طور کلی تمام افراد با هر سلیقه ای که داشته باشند غیر ممکن است به کردان و ویلاهای کردان جذب نشوند.

به طور کلی خرید و فروش ویلا در چند سال اخیر رونق زیادی داشته است و افرادی که سرمایه اندکی نیز دارند به دنبال خرید ویلا متناسب با بودجه خود می گردند حال تفاوتی نمی کند این ویلا در شهر دیگری مانند شهرهای شمالی کشور باشد و یا در حومه شهرهای بزرگ مانند ویلاهای کردان باشد. کردان یک روستا در اطراف کرج است که با توجه به پیشرفتی که در زمینه های مختلف داشته است امروزه تبدیل به یک شهرستان کوچک شده است، این پیشرفت از زمانی آغاز شد که مردم تهران و شرکت های مهندسی واقع در تهران و کرج این منطقه بکر را کشف کردند و شروع به تغییر کاربری زمین های آن و ساخت ویلا در این زمین ها کردند، در حال حاضر امکانات کردان به قدری پیشرفت داشته که می توان گفت تمام امکانات لازم را دارد و در عین حال هنوز هم یک منطقه بکر محسوب می شود.

خرید یا فروش ویلا در کردان شرایط و روش های خاص خود را دارد که افراد باید ابتدا این شرایط را داشته باشند تا سپس بتوانند به خرید ویلا کردان با روش های مختلف اقدام کنند. در ادامه تمام شرایط و روش های آن را بررسی خواهیم کرد و با توجه به اینکه خرید ویلا در کردان یا هر منطقه دیگری یک رویا محسوب می شود هدف ما از این کار راهنمایی شما عزیزان می باشد تا بتوانید از طریق خرید ویلا به رویاهای خود و عزیزانتان جامه عمل بپوشانید پس با ما همراه باشید تا متوجه شوید خرید ویلا چندان هم کار دشوار و آرزوی محالی نیست!

داشتن سرمایه لازم برای خرید ویلا

داشتن سرمایه لازم برای خرید ویلا

قبل از اطلاع از روش های خرید ویلا بهتر است با شرایط آن آشنا شویم؛ اولین شرط خرید ویلا  در کردان داشتن سرمایه لازم برای خرید ویلا می باشد شما حداقل باید چند میلیارد سرمایه داشته باشید تا بتوانید برای خرید ویلا اقدام کنید، برخی از ویلاهای کردان قیمت بالاتر و برخی قیمت پایین تری دارند زیرا ویلاهای ساخته شده در کردان به انواع مختلفی تقسیم می شوند که عبارتند از:

 • باغ ویلا
 • ویلاهای جنگلی
 • ویلاهای استخر دار
 • ویلاهای شهرکی
 • ویلاهای یک طبقه و متراژ پایین
 • ویلاهای دوبلکس یا چند طبقه و متراژ بالا
 • ویلاهای نیمه ساخته که صاحبان آنها قصد پیش فروش ویلا را دارند

و انواع مختلف دیگر که قیمت هر یک از آنها متفاوت می باشد. برای مثال ویلاهای پیش فروش معمولا قیمت کمتری دارند اما شاید یافتن چنین ویلایی دشوار باشد، ویلاهای شهرکی معمولا قیمت پایین تری دارند که البته به محل قرار گیری شهرک نیز مرتبط است، یا ویلایی که امکانات کمی دارد قیمت کمتری خواهد داشت و بالعکس ویلایی که فول امکانات باشد قیمت آن نیز بیشتر می شود اما برای شروع میتوانید با سرمایه کم یک ویلا با امکانات کم خریداری و از آن استفاده کنید و پس از گذشت مدتی که سرمایه شما بیشتر شد می توانید یک ویلا با امکانات بیشتر خریداری کنید، و بسیاری موارد دیگر که می توانید آنها را با شرایط خودتان تطبیق دهید.

پس اگر شما سرمایه حداقلی برای خرید ویلا را داشته باشید و بخواهید با این سرمایه برای خرید ویلا اقدام نمایید باید تمام این موارد را در نظر بگیرید و در رابطه با هریک از آنها به بررسی بپردازید و اطلاعاتی کسب کنید تا یک ویلا مناسب با سرمایه ای که دارید بیابید، در ادامه به شما خواهیم گفت چگونه می توان به جستجوی ویلا پرداخت.

قصد خرید ویلا در کردان

دومین شرط از شرایط خرید ویلا این است که شما قصد خرید ویلا را داشته باشید، برای مثال اگر شما سرمایه کافی دارید اما قصد خرید ویلا ندارید و میخواهید یک آپارتمان یا یک باغ و … خریداری کنید، و یا قصد خرید ویلا در یک منطقه دیگر را دارید در این صورت شرایط و روش های خرید ویلا در کردان برای شما سودمند نخواهد بود، اما با این وجود توصیه ما به شما مطالعه این مطلب تا انتها می باشد که وقت زیادی لازم ندارد.

 • شما سرمایه لازم برای خرید ویلا را دارید اما قصد دارید یک باغ یا آپارتمان بخرید؛ چرا یک باغ ویلای آپارتمانی در کردان نمی خرید؟! در این صورت با یک تیر دو نشان می زنید و صاحب یک باغ زیبا که درون خود یک ویلای بسیار لوکس و بزرگ دارد خواهید شد و می توانید علاوه بر باغ از سایر امکانات این ویلای لوکس نیز استفاده کنید و لذت ببرید، علاوه بر این می توانید از سایر مناظر طبیعی و جاذبه های گردشگری کردان نیز استفاده کنید.
 • اما اگر شما قصد خرید ویلا و سرمایه آن را دارید اما می خواهید در یک منطقه یا شهر دیگر ویلا خریداری کنید؛ خرید ویلا در کردان بهتر از خرید ویلا در شهرهای دیگر یا مناطق دیگر تهران می باشد، چرا؟ به چند دلیل: اولا شرایط و روش های خرید ویلا آسانتر از شرایط و روش های خرید ویلا در مناطق دیگر است، دوما کردان امکانات خاص و مزایای زیادی دارد که بیشتر مناطق ویلایی چنین امکانات و مزایایی ندارند، سوما کردان در مکانی قرار دارد که به بیشتر شهرهای ایران نزدیک است و برای رفتن به آنجا نیاز به برنامه ریزی چند روزه نیست.
 • و اما اگر سرمایه کافی دارید اما به طور کلی قصد خرید هیچ ملکی ندارید؛ باید گفت شما که سرمایه کافی دارید چرا یک ویلا در کردان خریداری و استفاده نکنید؟ همچنین می توانید پس از مدتی استفاده آن را با قیمت بالاتری به فروش برسانید و از این طریق سرمایه خود را از رکود خارج کنید.

اقدام برای خرید ویلا در کردان

اقدام برای خرید ویلا در کردان

تا اینجا با دو شرط خرید ویلا در کردان یعنی داشتن سرمایه لازم و قصد خرید ویلا صحبت کردیم، اما اکنون نوبت به شرط نهایی خرید ویلا میرسد که اقدام برای خرید ویلا می باشد زیرا طبق ضرب المثل معروف ایرانی ها با حلوا حلوا گفتن دهان شیرین نمی شود! بلکه باید برای هر کار و هر قصدی که دارید تلاش کنید و به جستجو درباره آن بپردازید. خرید ویلا نیز همین گونه است یعنی اگر شخصی سرمایه و قصد خرید ویلا را داشته باشد اما برای آن هیچ اقدام و جستجویی نکند مسلما صاحب ویلا نخواهد شد و همان سرمایه ای که دارد نیز پس از گذشت مدتی ارزش خود را از دست خواهد داد.

 • پس تا زمانی که پول شما ارزش دارد و می توانید با آن یک ویلا در کردان خریداری کنید بهتر است دست بکار شوید و با مراجعه به سایت ها و صفحات مجازی مختلف که کار خرید و فروش ویلا در کردان را انجام می دهند از روش های خرید ویلا در کردان و قیمت ویلاهای کردان و سایر موارد مطلع شوید.
 • و یا حتی اگر فرصت کافی دارید می توانید یک روز به اتفاق خانواده برای تفریح به کردان بروید و در کنار استفاده از مناظر و آب و هوای خوب این روستا از ویلاهای آن نیز دیدن نمایید و از قیمت آنها نیز مطلع شوید.
 • و اگر آشنایانی دارید که در زمینه مشاوره املاک فعالیت دارند می توانید از ایشان کمک بگیرید، به هر حال تا زمان نگذشته و دیر نشده است با هر روشی که برای شما آسان است اقدام به خرید ویلا در کردان کنید زیرا پس از گذشت زمان دیگر پشیمانی سودی نخواهد داشت.

اگر شما جزو افرادی هستید که نه فرصت کافی برای رفتن به کردان را دارند، نه در زمینه مشاور املاک آشنایی دارند و نه به خرید اینترنتی اعتماد دارند مطالب بعدی را از دست ندهید زیرا قرار است بهترین فروشندگان ویلا در کردان را به شما معرفی کنیم.

بررسی روش های خرید ویلا

اکنون که با شرایط خرید ویلا در کردان آشنا شدید سوالی که ممکن است ذهن شما را درگیر کند این است که روش های خرید ویلا چیست؟

 • اولین روش این است که به این روستا مراجعه کنید و به صورت مستقیم از فروشندگان ویلا را خریداری کنید که این روش توصیه نمی شود زیرا ریسک بالایی دارد و ممکن است فرد کلاهبردار باشد که در این صورت سرمایه شما از دستتان میرود و هیچ کاری نمی توانید در مقابل آن انجام دهید زیرا سند و مدرکی ندارید.
 • دومین روش مراجعه به یک مشاور املاک مورد اعتماد است که نه تنها شما را در زمینه انتخاب و خرید ویلا یاری می کنند بلکه تا آخرین مرحله خرید نیز کنار شما خواهند بود، و خیال شما آسوده است که تمام مراحل خرید ویلا به صورت قانونی طی می شود.

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی بیشتر کسب و کار ها از جمله مشاورین املاک یک سایت و یک صفحه مجازی برای خود دارند که از طریق مراجعه به این صفحات می توانید با کارشناسان این گروه ها درباره خرید ویلا کردان، شرایط و روش های خرید ویلا مشورت کنید تا ایشان تمام موارد و نکات را برای شما بازگو کنند. حتی برای اطمینان بیشتر می توانید با چند گروه مشاور املاک در ارتباط باشید و در عین حال راجع به تمام آنها تحقیق کنید تا مطمئن شوید که کدام یک از آنها مورد اعتمادتر، متخصص تر و با تجربه تر است تا در نهایت به کمک گروه مذکور یک ویلای بسیار عالی مناسب با شرایطی که دارید در کردان خریداری کنید. البته می توانید از شرایط خرید ویلا در مناطق دیگر هم مطلع شوید و پس از مقایسه شرایط اقدام به خرید کنید اما ما با توجه به تجربه ای که در زمینه فروش ویلا در مناطق مختلف داریم به شما خرید ویلا در کردان را پیشنهاد می دهیم.

نکات نهایی در خرید ویلای کردان

نکات نهایی

اکنون که با تمام شرایط و روش های خرید ویلا در کردان آشنا شدید آسانتر می توانید برای خرید ویلا اقدام کنید اما باید به هنگام خرید ویلا به نکاتی توجه کنید که این نکات عبارتند از:

 1. هرگز در خرید ویلا عجله نکنید، ابتدا تمام شرایط را بررسی کنید و از روش های مختلف از قیمت ویلاها مطلع شوید و سپس خرید خود را نهایی کنید.
 2. تمام امکانات ویلا را بررسی و مقایسه کنید، و سپس بررسی کنید که آیا به این امکانات احتیاج دارید یا خیر
 3. هدف خود را از خرید ویلا مشخص کنید تا دچار سردرگمی نشوید
 4. سعی کنید حتما با افراد متخصص در این زمینه مشورت کنید و از ایشان کمک بخواهید
 5. سند ویلا و یا مدارک تغییر کاربری اراضی آن و به طور کلی تمام اسناد و مدارک آن را با دقت بررسی کنید

و در نهایت همانطور که گفته شد از طریق یک گروه مشاور املاک مطمئن اقدام به خرید ویلا کنید، یکی از گروه های تخصصی در زمینه طراحی، ساخت و فروش انواع ویلاها در کردان گروه ویلارو هستند که با توجه به اینکه بیشتر ویلاها را خودشان طراحی کرده و ساخته اند از کیفیت تمام ویلاها اطمینان دارند و بیشتر ویلاهای منطقه را نیز می شناسند پس می توانند بهترین ویلاها را متناسب با شرایط و سرمایه شما پیشنهاد دهند و در تمام مراحل شما را یاری کنند. گروه مشاورین املاک ویلارو در زمینه قیمت و کیفیت ویلاهای خود به شما تضمین می دهند و روش های خرید ویلا در کردان را نیز بسیار آسان در نظر گرفته اند تا خیال شما از هر لحاظ آسوده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

چت آنلاین
ارسال از طریق Whatsapp