آیا خرید ویلا در کردان، سرمایه گذاری است؟ – ویلارو

خرید ویلا در کردان به مثابه کاشتن سرمایه‌ای در دل زمین های این منطقه و برداشت کردنِ گنج است! اما چطور؟ شما با خریدن ویلا در کردان می توانید هم صاحب ویلا شوید، هم صاحب یک زمین، هم صاحب یک خانه برای زندگی یا صاحب یک ملک به عنوان سرمایه گذار، یا در پایین ترین حد ِانتظار، صاحب ویلایی برای گذراندن زمان هایی که دوست دارید از شهر ها با تمام ازدحام و شلوغی شان فاصله بگیرید و آرامش بیشتری را تجربه کنید.

اگر کمی دقیق تر به مقوله سرمایه گذاری و خرید ویلا کردان نگاهی بیندازید، به خوبی متوجه خواهید شد که این منطقه در نوع خود، یک منطقه ی «مترقی» و «سرمایه پذیر» است. هدف بسیاری از مردم از خرید ویلا در کردان، سرمایه گذاری است. در اصل به جز گروه انگشت شماری که برای خرید ویلا در کردان برای اقامت اقدام می کنند، عده‌ی دیگر (که اتفاقا تعداد بیشتری دارند) با هدف سپردن سرمایه ی کثیر خود در این منطقه، گنجی را جستجو می کنند که در سایر مناطق مشابه یافت نمی شود. اگر شما نیز به دنبال گنجی هستید که روز به روز به اندازه ی آن افزوده شود، ادامه ی این مطلب را از دست ندهید.

چرا سرمایه گذاری با خرید ویلا مناسب است؟

چرا سرمایه گذاری با خرید ویلا مناسب است؟

یک پرسش اساسی در ابتدای این مطلب، چرایی و دلیل سرمایه گذاری در کردان است. یکی از متداول ترین راه های سرمایه گذاری در کردان، خرید ویلا در کردان است. اما چرا خرید زمین در کردان، چندان مشتاق و هواخواه ندارد؟ به خاطر اینکه بیشتر زمین های موجود در این منطقه مخصوص کشاورزی هستند. اگر شخصی بر روی زمین های کشاورزی سرمایه گذاری کند، باید در آن کشت و زرع داشته باشد.

بسیاری از مردم ساکن تهران و شهرستان های نزدیک هیچگونه تمایل و حتی آشنایی با سرمایه گذاری در زمینه کشاورزی ندارند و بازار خرید ملک پر جنب و جوش تر و بسیار پویا تر از آن، دنبال می شود. سرمایه گذاری در زمینه خرید ویلا و زمین برای ساخت ویلا و خانه، نیازمند هیچگونه سرمایه گذاری ثانویه نیست (به معنای اینکه لازم نیست شما بعد از خرید یک زمین کشاورزی برای خرید ماشین آلات، تولید یک محصول خاص و … باز هم هزینه ای را بپردازید).

خرید ویلا در کردان یک پروسه ی مشخص دارد و پس از آن این شما هستید که سرمایه خود را در زمین مسکونی ِاین منطقه قرار می دهید تا به مرور زمان به ارزش آن افزوده شود. حتی اگر در آینده نزدیک (یا حتی آینده دور) قصد فروش ویلای خریداری شده ی خود را نداشته باشید، می توانید آن را به عنوان یک سرمایه ارزشمند حفظ کنید. برعکس بسیاری از سرمایه های رایج مانند ارز، طلا، خودرو و غیره، ویلاها دچار افت قیمت و ارزش نمی شوند و حتی لازم نیست نگران نوسانات بازار ملک و ویلا به دلیل تغییر قیمت ها یا بالا رفتن ارز ها باشید. از دیرباز تا کنون (به جز منطقه کردان) سرمایه گذاری در حوزه خرید ویلا و خرید زمین، بهتر از هر نوع سرمایه گذاری دیگر شناخته می شده است.

چرا سرمایه گذاری با خرید ویلا در کردان را انتخاب کنیم؟

این روزها سرمایه گذاری در شهر های بزرگ بسیار دشوار و سخت شده است؛ (البته با توجه به اینکه افراد بیشتر ترجیح می دهند تا خارج از فضای زندگی شهری، سرمایه گذاری را تجربه کنند)، بنابراین انتخاب منطقه و مقصد، بسیار حائز اهمیت است. تهران، به دلیل ویژگی هایی که دارد، در نگاه اول بهترین گزینه برای سرمایه گذاری است. اما به قول معروف، سرمایه گذاری در این شهر به اشباع رسیده است.

اگر اطراف تهران را در نظر بگیریم، البرز و سپس کرج، بهترین گزینه برای سرمایه گذاری به شمار می آیند؛ دلیل آن، موقعیت کرج است. آب و هوای مناسب، جمعیت کمتر، شرایط زیست محیطی بهتر، سرسبزی و عدم تمرکز واحد های صنعتی و تجاری در آن باعث شده است تا این شهرستان به نسبت شهر های بزرگ بیشتر «محلی برای زندگی و آرامش» باشد تا «محیطی برای کار و کسب درآمد». اگر بخواهیم کمی به این ویژگی ها بیفزایم و آنها را پررنگ تر و بولد تر کنیم، به کردان می رسیم.

کردان و مناطق اطراف آن از هر نظر بهترین محل برای سرمایه گذاری و زندگی هستند. خرید ویلا در کردان به مثابه زندگی در یک منطقه خوش آب و هوا و دارای امکانات (کامل) شهری است و علاوه بر این، دردسر های شهر نشینی را ندارد. اگر از منظرِ اقتصادی و کاملا آینده نگرانه به این منطقه نگاه کنیم، با توجه به رشد ساخت ویلاها در این منطقه (و به طور خاص کرج) از سال 99 به بعد (طبق داده های مرکز آمار ایران از رشد صدور پروانه های ساخت و ساز توسط شهرداری) می توانیم به خوبی متوجه شویم که تمرکز بسیاری از سرمایه گذارانِ بزرگ به جای شهر های مهم به سمت روستاها و شهرستان های دارای آینده ی روشن و بالقوه جذب شده است. بنابراین، چه دلیلی دارد که شما سرمایه ی خود را نگه دارید تا روزی کاهش قیمت در حوزه املاک را شاهد باشید، و بتوانید در تهران یا سایر شهر های بزرگ سرمایه گذاری کنید؟ (البته به صورت کاملا خوشبینانه)

هدف از خرید ویلا در کردان

هدف از خرید ویلا در کردان

تا به اینجای مطلب در مورد مزایا و اهمیت خرید ویلا در کردان پرداختیم. تقریبا به همه‌ی سرمایه گذاران داخلی، ثابت شده است که کردان، بهترین منطقه برای سرمایه گذاری است. حتی اگر هدف شما سرمایه گذاری نباشد، ویلاهای زیبای ساخته شده در کردان باعث می شوند تا کم کم ترغیب شوید تا کل سرمایه خود را برای خرید ِ(دست کم یکی از) آنها صرف کنید.

با بررسی و جستجوی بیشتر در سایت ویلارو جهت خرید ویلا در کردان، لیستی از ویلاهای مدرن ِموجود در این منطقه‌ی زیبا پیش روی چشمان تان گشوده می شود که نمونه و نظیر آنها را تنها در کشورهایی مانند  کانادا، اسپانیا، آمریکا، پرتغال و غیره خواهید یافت. مهم ترین خصیصه‌ی این نوع از ویلاها، مدرن بودن آنها است. بسیاری از عوامل دست به دست ِهم می دهند تا این ویژگی را به ویلایی منتسب کنیم که از هر نظر کاملاً به روز است. روال ساخت و توسعه ویلاها در کردان به صورت گذشته نیست. به این معنا که ممکن است شما وقتی برای جستجو و خرید ویلا در بسیاری از مناطق ِدیگر ایران مانند شمال یا جنوب اقدام می کنید با ویلاهایی مواجه شوید که تفاوتی با یک خانه ی ویلایی موجود در شهر های بزرگ و کوچک، ندارند. اما ویژگی ویلاهایی که در کردان در حال توسعه و ساخت هستند این است که نمونه هایی در خارج از ایران و در کشور های پیشرفته دارند. این موضوع، دلیل محکمی برای بسیاری از سرمایه گذارانی است که به دنبال خرید ویلا در کردان هستند؛ آنها به خوبی از تمایز این گروه از ویلاها با کلیه ویلاهای کشور آگاه هستند. برای درک بهتر می توانید به معماری این ویلاها  نگاهی بیندازید.

نگاهی به ویلاهای موجود در کردان

برای خرید ویلا در کردان، اولین قدمی که می توانید بردارید بررسی ظاهر آنها در سایت ویلا رو و نگاهی به ویژگی های آنها است. با توجه به هزینه ای که برای خرید ویلا در کردان می پردازید، ویژگی هریک می تواند متفاوت باشد. برای اینکه بررسی دقیق تری در این مورد داشته باشید، پیشنهاد می کنیم که مقالات و مطالب مربوط به خرید ویلاهای 2، 5، 10، 20 میلیاردی (و بیشتر) را در سایت ما مطالعه نمایید. در هریک از این مطالب به طور مفصل در مورد ویژگی های این گروه از ویلاها با این میزان قیمت، پرداخته شده است. علاوه بر آن، ویلاهای پیشنهادی بسیاری نیز داخل سایت موجود هستند که می توانید به آنها نیز نگاهی دقیق تر بیندازید.

ویژگی های مثبت ویلاهای کردان چیست؟

  1. اکثر ویلاهایی که در کردان برای خرید در دسترس هستند یا دوبلکس، یا تریبلکس هستند. بسیاری از این ویلاها، فضاهای داخلی بسیار زیادی دارند که برعکس آپارتمان ها و ویلاهای معمولی، جا را برای زندگی آسان شما تنگ نمی کنند.
  2. نورپردازی و حتی دریافت نور معمولی در این ویلاها (به دلیل معماری و طراحی پنجره ها و دیوارها) بسیار قدرتمند و کافی است. بسیاری از کسانی که برای خرید ویلا در کردان اقدام می کنند نیز نقطه قوت بسیاری از این ویلاهای مدرن را نورِخوب و کافی ِآن اعلام می کنند که نه دید را برای همسایه ها و ساکنان ِمجاور ویلا فراهم می کند و نه باعث محدود شدن ساکنان می شود.
  3. فضاسازی در طراحی و ساخت ویلاهای موجود در کردان نیز بسیار مثال زدنی است، به طوری که همواره سعی شده است از کمترین فضای موجود، بهترین استفاده صورت گیرد. طراحی طبق استاندارد های به روز و اروپایی به خانواده های ساکن این ویلاها اجازه می دهد حتی در یک ویلا با متراژ کوچک نیز فضای کافی در اختیار داشته باشند.
  4. استفاده از رنگ ها و تجهیزات مناسب به این فضاسازی کمک ویژه ای کرده است؛ در اغلب ویلاهای مدرن کردان شما شاهد رنگ های گرم، روشن در کنار رنگ های تیره به میزان بیشتری هستید که این احساس را برای مخاطب ایجاد می کنند که در یک ویلای بزرگ و اصطلاحاً پهناور هستند.
  5. مورد بعدی که در مورد ویژگی های ویلاهای مدرن کردان باید به آن به کرات اشاره شود، طراحی دیوار های شیشه ای است. در اغلب ویلاهای کردان به کارگیری دیوار های شیشه ای به خوبی انجام شده است که اجازه می دهد، نور ها و رنگ ها در محیط به خوبی منعکس شوند. استفاده طراحان این ویلاها از دیوار های شیشه ای در قسمت های جنوبی و مجاز ِویلاها، حس مدرن تری به آنها بخشیده است؛ زیرا دیگر شما به عنوان ِساکن آن ویلا مانند خانه ها و آپارتمان ها با دیوار های متعدد محبوس نشده و حس بهتری از اقامت در آن ویلا خواهید داشت.

ویژگی های جانبی ویلاهای موجود در کردان چیست؟

منظور از ویژگی های جانبی عوامل خارجی است که بر روی زیباتر و جذاب تر به نظر رسیدن ویلاهای کردان، موثر هستند. مواردی مانند سرسبزی منطقه، سند شش دانگ، دسترسی به امکانات پایه مانند آب، برق، گاز و ..، وجود درختان و پوشش گیاهی در اطراف ویلاها، سکوت و آرامش منطقه، امکان خرید ویلا در کردان به صورت شهرکی یا جنگلی و غیره همگی از جمله ویژگی ها و عوامل جانبی به حساب می آیند که روی ارزش این ویلاها تاثیر بسزایی گذاشته اند.

برای خرید ویلا در کردان باید چه کارهایی انجام دهم؟

برای خرید ویلا در کردان باید چه کارهایی انجام دهم؟

اگر با خواندن مطلب تا به اینجا، برای خرید ویلا در کردان ترغیب شده اید، مفتخریم که به شما اعلام کنیم می توانید با اعتماد به گروه مهندسین و مشاورین ویلارو، از صفر تا صد مراحل خرید ویلا در کردان را به ما بسپارید. در صورتی که شک دارید نیز برای شروع می توانید با شماره های ارتباطی ما تماس حاصل نمایید. گروه مهندسین و مشاورین ویلا رو به واسطه سالها تجربه و دانش تخصصی در زمینه خرید و فروش ویلا (به طور ِخاص در مناطق کردان، چهارباغ، تهراندشت و …) به شما کمک می کنند بهترین سرمایه گذاری عمرِ خود را تجربه کنید. شما می توانید مانند بسیاری دیگر از مشتریان ما، پیشاپیش از حضور ِاین گنج در سرمایه گذاری خود مطمئن و خاطر جمع باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

چت آنلاین
ارسال از طریق Whatsapp